Co jest z tym FORUM? i MODERATORAMI !!!

+
Status
Not open for further replies.
Co jest z tym FORUM? i MODERATORAMI !!!

O co chodzi z tym Forum? Nie można napisać normalnego posta w którym wyraża się chęć nawiązania kontaktu z innymi graczami.
Napisałem post w którym podałem adres TS-a a moderator ,,szypek26" od razu go zamknął. Podając powód że umieszczam jakieś reklamy (śmieszne).

Przecież od tego służą Fora w Grach aby umożliwić kontakt z innymi graczami.

Drogi CD PROJEKT przestań zatrudniać Moderatorów pokroju ,,szypek26" - osoba ta jest niekompetentna. Zablokował mój watek pisząc, że łamię regulamin wystawiając ogłoszenia/reklamy :) Ja napisałem mu prywatną wiadomość o co dokładnie chodzi ale nie raczył odpisać. Napisałem kolejną i nie odpisał (chyba ma mnie w d...e)

Przeczytałem regulamin forum i nie wiem który punkt złamałem. Pomyślałem że chodzi o nazwę dostawcy TS-a więc zmieniałem adres z nazwy na cyfrowy. Niestety ten sam ,,Moderator" kilka minut potem ponownie zablokował temat. Tak szybko blokuje tematy a nie potrafi odpisać na prywatne wiadomości.

Nie wiem jak chcecie reklamować grę online skoro na waszym oficjalnym forum nie można pisać takich postów. To przecież jest normalne we wszystkich innych Grach.

Wiem, że wasze forum dopiero się buduje ale może stwórzcie jakiś dział w którym mógłbym podać ten adres TS-a. Chyba nie jest to wielki problem. I to chyba nie jest reklama.

Wątek pewnie zaraz zostanie zablokowany przez znanego Moderatora a ja pewnie zBANowany ale proszę innego Moderatora o odpisanie co źle zrobiłem i gdzie mogę umieszczać takie informacje do kontaktu..

Z góry dziękuję i pozdrawiam. KlarMax
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top Bottom