Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421

Nie warto, co z tego że mają 2666mhz taktowania skoro mają CL12?
Taki zabieg marketingowy żeby ludzie polecieli na suche mhz.
2400 CL10 będą wydajne bardziej niż 2666 CL12.
 
To chyba optymalne RAM'y z tych co kiedyś na szybko szukałem. Zegar 2400 MHz, opóźnienie 9 CL (11 tRP 11 tRCD 31 tRAS) oraz dożywotnia gwarancja.

http://www.agito.pl/pamiec-g-skill-ddr3-2x4gb-2400mhz-cl9-tridentx-707-680502.html?utm_medium=Feed&utm_source=ceneo.pl&utm_campaign=wszystkie&utm_content=680502

Cenowo nie jest może wymarzona, ale nie odstrasza.

Pisałem o nich na poprzedniej stronie. Teoretycznie Tridenty o takich statystykach nie istnieją, wg. samego producenta mają tylko 2400 CL10 albo 2133 CL9. Tym niemniej, skoro już w drugim sklepie się pojawiły, to może i coś jest na rzeczy.

---------- Zaktualizowano 23:41 ----------

@Keth, przyznaj się, już tam katujesz betę "W3", opowiadaj o wrażeniach! :D

Ja tu tylko sprzątam :p

---------- Zaktualizowano 23:44 ----------

I co do tych Tridentów, tak czy siak one nie wejdą pod Grandisa raczej, trzeba by demontować radiator, a to się trochę mija z celem.
 
Ja tak z innej beczki, jest ktoś z Warszawy albo bliskich okolic kto ma GTXa 980? Najlepiej referent ale może być też karta niereferencyjna.
Zapraszam na 4Way SLI (dwie moje karty + karta kumpla + osoby która się zgłosi) na wykokszonej platformie LGA 2011.
Do tego szisza, browarek ;-)
Żadna z kart nie będzie katowana na azocie, jedynie testy na powietrzu, chcemy pewien fajny wynik wykręcić bez modyfikacji kart , no a przy sziszy relaksująca muzyka w wiedźmińskich klimatach :) Jak coś to pisać do mnie na PW.

Bardzo proszę o nie kasowanie posta, panowie/panie moderzy ;-)
 
Niesety nie moge polecić coś do 300 zł, bezkonkurencyjne są Kindle Paperwhite są jednak trochę droższe

Za to ja mogę. Kundelki są fajne i owszem, ale taki Pocketbook również ma dobre produkty.
No i te aktualne ceny. Za poprzednią wersję Basica, w marcu ubiegłego roku, dałem około 400 złotych. Nowy model jest szybszy, ma lepszy wyświetlacz, baterię, dwa razy większą pojemność i jest przy tym zdecydowanie tańszy.
I powiem tak, skoro stary w zupełności mi wystarcza, znaczy ekran ma przyzwoity kontrast, bateria trzyma bardzo długo (od paru tygodni nawet do miesiąca, zależy jak intensywnie czytam) i jest wystarczająco szybki, to ta wersja tym bardziej się sprawdzi.
 
Ja tak z innej beczki, jest ktoś z Warszawy albo bliskich okolic kto ma GTXa 980? Najlepiej referent ale może być też karta niereferencyjna.
Zapraszam na 4Way SLI (dwie moje karty + karta kumpla + osoby która się zgłosi) na wykokszonej platformie LGA 2011.
Do tego szisza, browarek ;-)
Żadna z kart nie będzie katowana na azocie, jedynie testy na powietrzu, chcemy pewien fajny wynik wykręcić bez modyfikacji kart , no a przy sziszy relaksująca muzyka w wiedźmińskich klimatach :)
A czy to napewno będzie tylko szisza ? ;)
 
Przed zakupem pamięci RAM warto upewnić się, że dysponuje się płytą z chipsetem oznaczonym literką "Z", na przykład Z-97. Posiadacze płyt z chipsetem "H" oraz "B" spokojnie mogą pozostać przy pamięciach 1600 MHz, gdyż na tych płytach jest to maksymalna obsługiwana częstotliwość pamięci. Nawet jeśli włożymy pamięć 2400 MHz, to będą one pracować z zegarem 1600 MHz.

Dobierając pamięci można porównać sobie ich wydajność dzieląc taktowanie przez czas dostępu, czyli MHz/CL. Wprawdzie jest to dość prymitywny sposób porównywania, który nie uwzględnia kilku innych czynników, ale z reguły się sprawdza przy pamięciach, których nie planujemy poddawać dalszemu OC.
 
Top Bottom