Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Zależy w jakim zastosowaniu. 3600 wygrywa w grach, z uwagi na mocniejszy pojedynczy wątek, natomiast w zastosowaniach typu konwersja wideo (gdzie liczy się liczba rdzeni i wątków) 2700 jest zwykle lepszy (chociaż nie zawsze przewaga jest znaczna).
Przykładowy test do poczytania.
 
Drobne pytanko szykuję się na zmianę systemu, co wiąże się rzecz oczywista z formatem dysku systemowego. Moje pytanie brzmi następująco: Mam sporą kolekcje kart w "Gwincie" czy jest jakaś szansa na to bym po formacie ich nie stracił?
 
@Izengrin: Jakby działało inaczej, to nie mógłbyś się zalogować na swoje konto z innego komputera.
Co do tracenia: tracisz instalację gry, będziesz musiał ją na nowo zainstalować.
 
i jak tam blak frajdeje? jak dla mnie to Black Frajer. Ceny bez zmian a gdzie niegdzie nawet drożej.

Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu
 
Ten?
EDIT nieważne z przesyłka wychodzi podobnie...
XD
Nie widziałem linka, ale pewnie zalinkowałeś ten sklep z Danii, który widziałem na ceneo? :p
I tak, z wysyłką z Danii wychodzi podobnie, bo ja do tych 219 już nic nie dopłacam za wysyłkę.

W każdym razie normalna cena to około 240-250 plus koszty wysyłki, więc akurat ta promocja wychodzi ok, tym bardziej, że planowałem ten zestaw nabyć od dłuższego czasu.
 
Last edited:
Dajcie spokój. Specjalnie wczoraj odczekałem do północy, żeby zobaczyć, czy X kom wystawi coś ciekawego. Zainteresowała mnie słownie jedna rzecz (1TB dysk SSD za 219zł) - tyle, że zanim zdążyłem zakupić, ktoś mnie uprzedził i towar okazał się być już wyprzedany (serio, wystawili JEDNĄ sztukę sprzętu). Dziękuję za takie promocje.
 
Dajcie spokój. Specjalnie wczoraj odczekałem do północy, żeby zobaczyć, czy X kom wystawi coś ciekawego. Zainteresowała mnie słownie jedna rzecz (1TB dysk SSD za 219zł) - tyle, że zanim zdążyłem zakupić, ktoś mnie uprzedził i towar okazał się być już wyprzedany (serio, wystawili JEDNĄ sztukę sprzętu). Dziękuję za takie promocje.
Z tego co zauważyłem, to "mała ilość" jest chyba jedną z dwóch głównych wad x-komu (tą drugą są serwery).
Poza tym przejrzałem ich ofertę promocji, bo szukam kilku rzeczy, i... niestety, nic dla siebie nie znalazłem.
 
Ogólnie czarny piątek w PL to wielka lipa. Mała ilość sprzętu + obniżki o 15-20%, co nijak się ma do przecen zagranicznych.
Lepiej już coś zamówić na amazonie lub eBay, z przesyłką i tak nas wyjdzie taniej niż w PL.
 
Obniżki małe i to poprzedzone podwyżkami w większości sieci. Polak potrafi...

Niestety poza samą jakością obniżek straszliwe jest też to, że chyba każdy sprzedawca, handlowiec i sklep biorą w nim udział - w pracy nawet wtyczka doPDF postraszyla mnie bannerem Black Friday podczas aktualizacji, milion maili reklamowych itd. Black Friday jest nawet w Lexusie, jakby ktoś z tej okazji chciał sobie kupić. Nasycenie jest ogromne, co w połączeniu z miałkością i iluzorycznością "okazji" jest męczące.

Porównując to z ofertami zza oceanu np. na oprogramowanie, którego regularnie używam, to... nie ma porównania:)
 
Top Bottom