Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Witam.Mój kolega ma pewien problem. Otóż niby inwestuje jedynie w konsole, i nie ma zamiaru wydawać pieniędzy na komputer, ale chciałby wyciągnąć max możliwości z jego obecnego komputera. Postanowił kupić kartę graficzną najlepszą i najwydajniejszą dla jego płyty głównej, ale się na tym nie zna, więc zapytał mnie. Ja nie jestem w stanie nic mu doradzić, bo na dzień dzisiejszy nie jestem zorientowany w kartach graficznych dla jego hmmm... słabego sprzętu, także proszę was o pomoc technolodzy ;).Specyfikacja:płyta główna: linkProcesor: Intel Celeron D 3,2 GHz
 
3.2GHz słabe... Tutaj mam 1.0, a w domu 2.8 i uważam, że jeszcze minimum pół roku mi posłuży. :p Co do karty to nie wiem, ja bym wziął 8800GTX, czy cuś. :D Orientuję się tylko w nowych.
 
[quote author=Firnomir® [IFRIT] Co do karty to nie wiem, ja bym wziął 8800GTX, czy cuś. :D Orientuję się tylko w nowych. [/QUOTE]Myślę, że 8800GTX jest zdecydowanie za mocne, nie wykorzystałby jego możliwości.
 
FirnomirIFRIT said:
3.2GHz słabe... Tutaj mam 1.0, a w domu 2.8 i uważam, że jeszcze minimum pół roku mi posłuży. :p Co do karty to nie wiem, ja bym wziął 8800GTX, czy cuś. :D Orientuję się tylko w nowych.
Może przesadziłem :p, ale możliwości tej biednej płyty głównej tak obniżają ocenę. Choć może jestem zbyt surowy? ^^
 
Witam wszystkich, długo mnie nie było ;)Na pierwszej stronie jest napisane, że to miejsce na rozmowy o planowanych zakupach. W kwestii laptopów jestem totalnym laikiem, a szukam takiego, który dobrze posłużyłby na studiach, czyli pociągnąłby Wiedźmina ;D Co możecie mi poradzić. Chciałbym się zamknąć w kosztach do 5 tysięcy, więc MacBook Pro odpada ;DPozdrawiam
 
WaludeRive said:
Witam wszystkich, długo mnie nie było ;)Na pierwszej stronie jest napisane, że to miejsce na rozmowy o planowanych zakupach. W kwestii laptopów jestem totalnym laikiem, a szukam takiego, który dobrze posłużyłby na studiach, czyli pociągnąłby Wiedźmina ;D Co możecie mi poradzić. Chciałbym się zamknąć w kosztach do 5 tysięcy, więc MacBook Pro odpada ;DPozdrawiam
Jaka maksymalna przekątna ekranu w lapku? Mniej niż 15'4 cali nie przejdzie do gier...
 
Witam, Chce sobie kupić GTX 260 no i przydała by mi się jakaś nowa płyta główna, nie za droga, obsługująca PCI Express 2.0 Co mi doradzicie, bo jeśli chodzi o płyty główne to kiepsko się orientuje na rynkupzdr
 
V1ctor said:
Witam, Chce sobie kupić GTX 260 no i przydała by mi się jakaś nowa płyta główna, nie za droga, obsługująca PCI Express 2.0 Co mi doradzicie, bo jeśli chodzi o płyty główne to kiepsko się orientuje na rynkupzdr
Jak byś jeszcze podał pod jaki procesor (nie wspomne już o konkretnych ramach cenowych) to byłoby miło ]:->@DownZa sprzęt przepraszam - prawe oko mam do wymiany, bo coś ostatnio szwankuje ;)
 
Maxraj said:
Jak byś jeszcze podał pod jaki procesor (nie wspomne już o konkretnych ramach cenowych) to byłoby miło ]:->
mój sprzęt widać w moim podpisie, patrz niżej, prawie... jeszcze troche niżej :):Inel Core2 Quad 2,4 GHzNvidia GeForce 8600 GT 256 MB3x1 GB GeIL Dual Ultra 800 MHzzatem interesuje mnie płyta z chipsetem intela pod Core2Quad obsługującą Nvidie, cena powiedzmy do 500złpzdr
 
Chyba trafiłem na dobry wątek.Aktualnie gram w Wiedźmina na najniższych wymaganiach i szykuję się do wymiany sprzętu na:-2GB RAMU (DDR2)-Core 2 Duo (3 GhZ)Aktualnie mam kartę graficzną GeForce 7300GT, czy ją też należało by wymienić by Wiedźmin chodził na najwyższych lub średnich detalach?
 
Kartę radzę także wymienić na nowszą seria 7300 to żadna rewelacja. ;)Na Twoim miejscu pomyślałbym o nowych radeonach lub serii 8, 9 lub nowszej gf. Wszystko zależy od tego ile kasy chcesz zainwestować.
 
:/ Z ilością kasy na inwestycję to się na tym co napisałem skończy.Czyli dalej będę musiał grać(jeżeli zostawię tą kartę) na niskich detalach?
 
Top Bottom