Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Rzeczywiście, ktoś może się pomylił, bo na innych stronach z tym ramem nie ma czegoś takiego.
 
Bo chcę go używać jako pamięci podręcznej na moją muzykę i video a mam jej trochę tak ze 140-160 GB
 
Panie i Panowie... kupowaliście elektronikę z alliexpress? Są tam niezłeceny procków, ale czy warto? Jest jakaś gwarancja jak na amaznie?
 
Panie i Panowie... kupowaliście elektronikę z alliexpress? Są tam niezłeceny procków, ale czy warto? Jest jakaś gwarancja jak na amaznie?

Nie radzę, z alliexpres jest różnie, czasami rzeczywiście możesz trafić na coś dobrego, ale w większości przypadków dostaniesz badziew.
 
Zestaw złożony, na szczęście udało mi się jeszcze dorwać kartę graficzną chociaż było blisko. Teraz jednak zastanawiam się nad wymianą monitora, polecicie coś dobrego do 1500 zł?
 


Pakowanie front... :



i tył:



Sama karta:



Zestawienie z GTX 970 czyli dwa bydlaki:

 
Słuchajcie, mam dylemat na czym grać. Sytuacja wygląda tak: mam PS4 oraz PC konfigurowanego pod W3 :) tzn. i7-3770K, GTX970 G1 Gaming od Gigabyte, 16GB RAM i SSD.
Jeśli chodzi o PC, to upgrade procka wymagałby zmiany płyty, bo ten co mam to jest max pod LGA1155. W zasadzie mogę wymienić tylko grafę, ale nie wiem czy jest sens pakować tam np. 3070 bo procek będzie zbyt wąskim gardłem. Można po taniości dokupić tylko jakąś 1650 (może super), pytanie tylko czy to da znaczącą różnicę niż to co dostałbym na PS4.
I tu przechodzimy do kolejnej kwestii. Wersja na PS4 dostanie w końcu darmowy upgrade do wersji na PS5, która pewnie w przyszłości zagości w domu (chyba prędzej niż wymiana całgo PC pod wypas gamingowy).
No i tak siedzę z tym dylematem i siedzę a tu 10.12 się zbliża. Czy myślicie, że po upgrade samej grafiki miodność i detale będą lepsze na PC niż PS4 i iść w ta stronę? Pomożecie? :)
 
Słuchajcie, mam dylemat na czym grać. Sytuacja wygląda tak: mam PS4 oraz PC konfigurowanego pod W3 :) tzn. i7-3770K, GTX970 G1 Gaming od Gigabyte, 16GB RAM i SSD.
Jeśli chodzi o PC, to upgrade procka wymagałby zmiany płyty, bo ten co mam to jest max pod LGA1155. W zasadzie mogę wymienić tylko grafę, ale nie wiem czy jest sens pakować tam np. 3070 bo procek będzie zbyt wąskim gardłem. Można po taniości dokupić tylko jakąś 1650 (może super), pytanie tylko czy to da znaczącą różnicę niż to co dostałbym na PS4.
I tu przechodzimy do kolejnej kwestii. Wersja na PS4 dostanie w końcu darmowy upgrade do wersji na PS5, która pewnie w przyszłości zagości w domu (chyba prędzej niż wymiana całgo PC pod wypas gamingowy).
No i tak siedzę z tym dylematem i siedzę a tu 10.12 się zbliża. Czy myślicie, że po upgrade samej grafiki miodność i detale będą lepsze na PC niż PS4 i iść w ta stronę? Pomożecie? :)
Tak naprawdę do samej premiery nikt na to ci nie odpowie, bo i nie wiadomo jak wygląda optymalizacja na PC.
Kupno samej grafiki to słaba opcja bo będzie mocne ograniczenie ze strony procesora jak i podejrzewam pamięci, bo jak sobie przypomnę to Wiedźmin3 też bardzo zyskiwał na szybszych pamięciach, nawet i spokojnie +40fps.

Najlepszą pod względem finansowym będzie opcja grania na PS4, albo i XSS ale to już trzeba by było zaczekać na premierę i jak tytuł chodzi na danej platformie.
 
Mam pytanko, czy RAM Corsair Vengeance LPX 2.0 to dobre kości?
Nie rozumiem tylko opisu. Jest niby 3200MHz DDR4 , ale w opisie stoi Częstotliwość taktowania pamięci 667 MHz. O co tu cho? Ktoś coś?

Wiecie może gdzie najtaniej kupić ryżego 5 5600X?
Dziś 5 5600x udało mi się w awansie dorwać
 
Kupno samej grafiki to słaba opcja bo będzie mocne ograniczenie ze strony procesora jak i podejrzewam pamięci, bo jak sobie przypomnę to Wiedźmin3 też bardzo zyskiwał na szybszych pamięciach, nawet i spokojnie +40fps.

Też mam spore wątpliwości na ile sama grafika podniesie osiągi. Pamięci są 1600MHz, więc wiadomo, że mogłoby być lepiej.
Pewnie zwycięży rozsądek i w pierwszej kolejności będzie grane na PS4 :)
 
Top Bottom