Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Po ustawieniu parametrów możliwie najwyższych, ale w zakresie akceptowalnym przez wszystkie kości, wszystko powinno śmigać. Przynajmniej tak mówi teoria.
 
Nie ma pewności, czy będzie Ci to stabilnie działać, choć jest duża szansa, że uda się znaleźć odpowiednie taktowanie z opóźnieniem przy wybranym napięciu. Natomiast nigdy parując inne moduły pamięci nie będziesz miał pewności, że one ze sobą na 100% zadziałają.
Naprawdę, przy twojej platformie moim zdaniem kompletnie się taka zabawa nie opłaca. Już lepiej sprzedaj swoje moduły i kup proponowane przeze mnie lub inne moduły ram już 32GB.
 
Prawdopodobnie zaryzykuje i kupie. W razie czego mam 14 dni na zwrot bez podania przyczyny, więc luz.
Jeśli nie będą działały to może wtedy pomyślę o sprzedaży swoich i kupnie zestawu 32GB.
Dzięki
 
Kup dwie "szesnastki" taktowane na 3600 MHz zwracając uwagę na opóźnienia (spośród wszystkich dostępnych w określonym przedziale cenowym wybierz te, które mają niższe opóźnienia) i będziesz zadowolony. 32 GB RAM raczej Ci wystarczy na obecną generację sprzętu.
Szybsze kości będą wyraźnie droższe, a ich opłacalność (stosunek wydajności do ceny) będzie gorsza.
 
Dokładnie, przepłacanie za 1 opóźnienie niżej dwa razy większej kwoty jest kompletnie bezsensowne
w cenie 16GB, a nawet trochę taniej masz 32GB (2x16GB):
Nie dość, że nie musisz kombinować z ustawieniami ram, masz pewną stabilność, to jeszcze sporo zarobisz za obecne twoje pamięci, bo takie już ciężko kupić i jacys zapelańcy pewnie się znajdą co dobrą cenę Ci za nie dadzą (w granicach rozsądku =) )
 
Wiem jak alergicznie reagujecie tutaj na brzydkie słowo na "P" ale muszę spytać jak waszym zdaniem upadek Silicon banku wpłynie na ceny elektroniki.
 
Wiem jak alergicznie reagujecie tutaj na brzydkie słowo na "P" ale muszę spytać jak waszym zdaniem upadek Silicon banku wpłynie na ceny elektroniki.
Nie bardzo jestem w temacie i pierwsze słyszę o Silicon Banku. Jednak niesamowicie mnie intryguje jedna rzecz, o co chodzi ze słowem na "P" w połączeniu z tym wydarzeniem? :D Czyżby ta sprawa w jakiś sposób ciebie dotyczy, bo rozumiem, że ciśnie się tobie na usta niecenzuralne słowo ;)
Może napisałbyś coś więcej na temat tego Silicon Banku.
 
Nie bardzo jestem w temacie i pierwsze słyszę o Silicon Banku. Jednak niesamowicie mnie intryguje jedna rzecz, o co chodzi ze słowem na "P"

Bo widzisz na tym forum surowo zakazuje się rozmów na tematy polityczne brzydkim słowem na "P" jest Polityka.
Silicon Bank to bank związany z doliną krzemową który finansował wszystkie te młode "Elektroniczne" start-upy ale i doświadczone firmy z Silicon bankiem zaczynał choćby Rizen. Nie dalej jak wczoraj silicon bank ogłosił niewypłacalność jego akcje masowo wyprzedawano i upadł jako trzeci po "Lehmanie" eksperci wieszczą kryzys branży IT która nie ma się najlepiej już przez kotredance Chińskie i tak zachodzę w głowę jak to wpłynie na branżę naszych ulubionych zabawek.
 
Wiem jak alergicznie reagujecie tutaj na brzydkie słowo na "P" ale muszę spytać jak waszym zdaniem upadek Silicon banku wpłynie na ceny elektroniki.

Nijak. To nie startupy produkują elektronikę, wręcz przeciwnie. Jakbyś zapytał o oprogramowanie, to co innego.
 
Hej, od wczoraj mam jakiś dziwny błąd na Playstation 4 przez który nie mogę korzystać z aplikacji np. Netflixa. Wyskakuje żebym ustawił PS4 jako podstawowe, ale kiedy próbuję to zrobić wyskakuje błąd NP-34958-9. Szukałem w sieci i to chyba jakiś nowy problem, ale jedyne co udało mi się znaleźć to porada żeby zmienić DNSy, ale w moim przypadku to nie pomaga.

Ktoś coś?
 
słuchajcie pytanie
Chciałbym poprawić jakość łącza sieciowego w tv ponieważ wzmacniacze sygnału bywają zawodne przerzucam się na router i teraz interesuje mnie następująca kwestia czy aby mieć router przy telewizorze należy zamawiać oddzielny abonament z oddzielnym łączem czy mozna dokupić router u dostawcy w ramach jednego łącza?
 
Cześć, mam problem z padem od ps5. Nie naciskam analogu odpowiedzialnego za ruch kamery, a podczas rozrywki kamera pływa sobie sama. Ktoś miał podobny problem?
 
Słuchajcie mam pytanie Czy jest możliwe aby kupując dwa egzemplarze dysku twardego typu PCIE z dwóch kości 2 TB zrobić jeden dysk 4 TB?
 
Zrobiłbym takie oczy, gdyby nie to, że kiedyś dawno, dawno temu znajomy przelutował mi kostki z jednej pamięci 32MB na drugą i dzięki temu w jedyny slot włożyłem 64MB.
 
W lutowanie to ja się bawić nie będę słyszałem o możliwości konfiguracji czyli jednak nie? Szkoda
Myślałem o wariancie Azjatyckim w rozwiniętych technologicznie krajach dalekiego Wschodu preferuje się następujący system jeden dysk na system drygi na rzeczy(Programy itp) i trzeci większy na gry i myślałem czy w ramach oszczędności miejsca w blaszaku nie przeznaczyć na szeroko rozumiane rzeczy dyski PCIE skonfigurowane tak by stanowiły jeden większy dysk spięty na płycie głównej z dwóch mniejszych jak w wypadku pamięci ram. Nie da się tak? Psiakrew! Takie dyski w kostkach to w ogóle dobry wybór?
 
W lutowanie to ja się bawić nie będę słyszałem o możliwości konfiguracji czyli jednak nie? Szkoda
Myślałem o wariancie Azjatyckim w rozwiniętych technologicznie krajach dalekiego Wschodu preferuje się następujący system jeden dysk na system drygi na rzeczy(Programy itp) i trzeci większy na gry i myślałem czy w ramach oszczędności miejsca w blaszaku nie przeznaczyć na szeroko rozumiane rzeczy dyski PCIE skonfigurowane tak by stanowiły jeden większy dysk spięty na płycie głównej z dwóch mniejszych jak w wypadku pamięci ram. Nie da się tak? Psiakrew! Takie dyski w kostkach to w ogóle dobry wybór?
Yyyy... mówisz o macierzy RAID 0?
 
Top Bottom