Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
@PhilPL na 100% masz 32bit system, zmień na 64 i po krzyku :)

PS. Bierz 8.1, jest najlepszy pod kątem szybkości działania i wykorzystania pamięci właśnie.
 
Jakaś obniżka cen na GTX 970?
Jak po weekendzie majowym ceny się utrzymają, ewentualnie jeszcze spadną to chyba jednak się sam skuszę, choć miałem czekać na kolejną generację z wymianą :s
 
Moje pytanie może wielu wydać się głupie, ale jestem zielony w tej kwestii, więc wyjaśnijcie mi proszę jak "Idiocie" Jak przebiegają zakupy w GOG-u? I czy gdybym zamówił W3 przez CDP byłoby to jakoś łatwiejsze?
 
@I_w_a_N no wiadomo że lepiej tylko tak linka podesłałem, że są nowe wersje tej karty z większym RAMem ;). Zakupy i tak mam już za sobą ;).

@Izengrin kup grę na CDP.pl nie wydziwiaj z GOGiem bo tam i tak w złotówkach nie kupisz.
 
Tylko to pojęcie względne :D. No ale sam widzisz że właśnie tyle kosztuje ;). Myślę że sklep by sobie jaj nie robił :p.
 
Tak się składa, że mam kupca na mojego 3 miesięcznego msi gtx 760. Opłaca się go sprzedać za 800 zł jakieś i kupić tą 770 za 920 zł w kontekście W3?
 
Poczytaj testy i porównania obu kart. Jeśli różnica na korzyść 770 będzie Cię satysfakcjonować i po rozpatrzeniu wszystkich za i przeciw w sensie tej dopłaty będzie to wszystko dla Ciebie ok to czemu nie.
 
Zestawienie GTX 760 z GTX 770.

Pytanie czy warto przesiadać się na kartę z tej samej rodziny?

Sprawę ułatwiłyby testy wydajności trzeciego Wieśka, ale te najpewniej za 3 tygodnie.
 
Małe pytanko do overclockerów
Mam GTX 660 z Asusa
w asus gpu tweak mam suwaczek gpu boost clock do 1300 mhz
Jak podkręcać kartę by jej nie uszkodzić?
 
Małe pytanko do overclockerów
Mam GTX 660 z Asusa
w asus gpu tweak mam suwaczek gpu boost clock do 1300 mhz
Jak podkręcać kartę by jej nie uszkodzić?


+20 MHz, test stabilności i temperatur. Jeśli jest ok, to kolejne +20 MHz i tak dopóki Ci się nie zacznie wysypywać.
 
Do posiadaczy MSI GTX 970 Gaming 4G i bawiacych sie w podkrecanie w programie MSI Afterburner. Jak mam ustawic wszystkie opcje core voltage, power limit, core clock, memory clock czy fan speed zeby chodziła lepiej a do tego stabilnie bez obawy o spalenie sie? jest w ogole tutaj ktos kto sie w to bawił? i drugie pytanie czy w programie MSI Gaming app jak ustawie tryb OC czy to bedzie to samo jakbym sie bawił w MSI Aferburner?
 
Last edited:
Wszystko zależy od egzemplarza, sam musisz testować i znaleźć najbardziej odpowiednie ustawienia.
 
Poleci mi ktoś jakiś mikrofon do komputera? Przeznaczenie do TeamSpeak'a i ewentualnie Skype. Do 20zł tak myślę. Czy za tą cenę wszystko jedno jaki kupię? :D
 
Top Bottom