Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

+
Jak wcześniej myślałem o patchu w piątek, a gdy nie wyszedł to coś o wtorku, tak przez weekend przemyślałem sprawę i myślę, że wyjdzie w środę, żeby można było zrobić jak najwięcej rzeczy, po prostu :p
 
Odblokowałem achievement: Przeczytałem wszystkie zmiany w patchu 1.2
Ponad 8000 słów. Zajęło mi to chyba pół godziny :)

Ważna zmiana o której nie nakręcili filmiku:
  • Added an option to craft multiple items at once.

Najlepszy tekst:
  • It is no longer possible to use guns near the arcades during the Raymond Chandler Evening fistfight. // You can no longer pull an Indiana Jones in El Coyote Cojo.
Ciekawe, czy zablokowali możliwość użycia kija bejsbolowego podczas walk bokserskich ;-)
 
Last edited:
Podrzucasz mocną katanę w miejsce walki bokserskiej, tuż przed walką... Gra wysyłała informację, że użycie katany jest zablokowane, ale była to tylko informacja, blokady nie było :)
Może z broniami palnymi też działało ...
Pewnie coś w ten deseń.
 
Podrzucasz mocną katanę w miejsce walki bokserskiej, tuż przed walką... Gra wysyłała informację, że użycie katany jest zablokowane, ale była to tylko informacja, blokady nie było :)
Może z broniami palnymi też działało ...
Pewnie coś w ten deseń.
to ja wiem. pytałem o zabawę w Indianę Jonesa w El Coyote. To jest klub mamy Welles
 
1617034720550.png

Dla zainteresowanych. Pacz na GOG już jest. Na steam i epic już ponoć też
 
Dokładnie, o tym pamiętali twórcy np. Syndicate czy Syndicate Wars przed laty. Rzadko, ale zdarzało się że jakiś cywil brał sprawy w swoje ręce. Tutaj mamy reklamy broni, nawet dzieci bawią się nią w uliczkach.
Ale to stwarza kolejny problem - gracz broniący się przed cywilami dostawałby coraz więcej policji ogarnięcia, co odciąga gracza od rozgrywki. Policja w CP2077 to raczej obecnie przeszkadzajka. Chyba żeby wyłączyć takich cywilów spod ochrony policyjnej...
To kilka linijek kodu - przechodzień ze sprawami w swoich rękach dostaje status "radź sobie" i NCPD nie podejmuje działań - lub podejmuje w określonych warunkach. Można byłoby to dopisać do kodu AI policji - gdyby istniał.
Post automatically merged:

Ciężko zrobić kopie systemu policji z GTA jeżeli nie masz sztucznej inteligencji, która prowadziłaby samochody.
To jest wiadome, że do tego nie dojdzie więc nie wiem po jakiego ciula dalej o to katujecie.
Znowu kilka linijek + dobrze wytyczne ścieżki dla SI i oskryptowanie pościgu. Pojazdy latające są - nie mają animacji ani skryptów - za to telebim w NYC był. Życie to sztuka wyborów.
 
Top Bottom