Co sądzicie o Oblivionie?

+
Xa'ant said:
Właściwie to się dziwię troszeczkę. Skoro CDP wydał Morrowinda i dodatki to powinien zawczasu zaklepać sobie mówiac brzydko wyłączność na Obliviona .
Może ciężko było znaleźć chęci do promocji konkurencyjnego tytułu ;]
 

nowy

Forum veteran
Też o tym pomyślałem , jednak to raczej nie to, bo przecież CDPR też na tym by zarobił
 
Daycrawler said:
Ja tam jestem za rozwijaniem swojego angielskiego, a ta gra może być niezłą ku temu okazją
Ja tak myślałem o Fahrenheit`cie... i zdziwiłem się, że mniej więcej 40% dialogów było dla mnie zrozumiałych. Nie podejrzewałem się nawet o 25% .Jakby co: w Fahrenheit`cie nie ma napisów w dialogach - ćwiczę sobie na tej grze rozumienie ze słuchu.
 
ja mam tyle dobrze ze rozumiem prawie 95% tego co czytam po angielsku więc takiego problemu nie mam i dobrzea co do Obliviona to poczekamy zobaczymy ile z tego co obiecuja nam autorzy się spełni
 
nie no jak jest napisane to co za problem? Z pisanego tekstu w ogóle łatwo się rozumie. Gorzej ze słuchu, bo w tym wypadku to już nieco trudniejsze.
 

nowy

Forum veteran
Ehh podziemia w porownaniu z Witcherem są kiepskie, lasy wspaniałe, dalej to samo po prostu . Ja wiem co zakupie, wiem, że Obiliviona zostawie sobie na puźniej, zresztą Morrowind zmęczył mnie jeszcze przed półmetkiem, więc co tu gadać. Ta gra będzie do niego podobna i to mnie zniechęca. A Wiedźmina postrzegam jako kolejną część Baldura , znaczy tak samo genialną, a nawet lepszą
 
A mnie wlasnie powala Oblivion. Tzn. nie interesuje sie nim tak, jak "Wiedzminem", ale ogladalem ten slynny juz trailer 20 minut z gry i.... myslalem ze sie poplacze... fizyka z HL2 w cRPG? ;) Poza tym swoboda, realizm i itp., itd., etc.Niemniej w dalszym ciagu z niecierpliwoscia czekam na 'The Witcher', nie Obliviona - nie tylko dlatego, ze TES IV bedzie mial prawdopodobnie niebotyczne wymagania sprzetowe, ale po prostu, ehh... ten KLIMAT Wiedzmina
 
Eddie said:
A mnie wlasnie powala Oblivion. Tzn. nie interesuje sie nim tak, jak "Wiedzminem", ale ogladalem ten slynny juz trailer 20 minut z gry i.... myslalem ze sie poplacze... fizyka z HL2 w cRPG? ;) Poza tym swoboda, realizm i itp., itd., etc.Niemniej w dalszym ciagu z niecierpliwoscia czekam na 'The Witcher', nie Obliviona - nie tylko dlatego, ze TES IV bedzie mial prawdopodobnie niebotyczne wymagania sprzetowe, ale po prostu, ehh... ten KLIMAT Wiedzmina
Nie wiem skąd Ty te niebotyczne wymagania wziąłeś.
 
Eddie said:
No coz, patrzac na grafike, fizyke, wielkosc swiata - samo mi sie nasunelo ;)
Wiedźmin jest na bardzo mocno zmodyfikowanym silniku aurora a Oblivion na silniku Morrowinda -o wymaganiach pisałem wcześniej - nie są aż takie tragiczne (przynajmniej tak się wydaje z wypowiedźi twórców) - GF7800GT SLI nie jest wymagane
 
mi Oblivion nie przypadł do gustu jeden potworek ten włochaty bardzo mi sie spodobał, ale np koles z wielką tarczą i z mieczem hmm.. jego twarz ... czy ja go juz gdzieś nie widziałem? w biurze może w urzędzie miasta?... no i koncepty w wiedzminie są hmm... ciut :) lepsze
 
Jakoś do mie Oblivion nie przemawia pod względem grafiki - gdzie nie spojrzę: plastik. Czy to kamień, drewno czy metal: wszystko wygląda jak zabawki z plastiku. Las prezentuje się świetnie, zgoda, ale ludzie zamieszkujący świat... znowu plastik, sztuczność...
 
Kogut said:
Jakoś do mie Oblivion nie przemawia pod względem grafiki - gdzie nie spojrzę: plastik. Czy to kamień, drewno czy metal: wszystko wygląda jak zabawki z plastiku. Las prezentuje się świetnie, zgoda, ale ludzie zamieszkujący świat... znowu plastik, sztuczność...
Yep. Miasto i ludzie nieszczególnie zachwycają ,lochy tez cosik dziwnie ale za to las mnie zmiażdżył
 
Top Bottom