Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

Ostatnio przeglądając forum forum gram.pl trafiłem na wypowiedź Eriasha dotyczącą kucyka Geralta: "Choć gracze są podzieleni obecnie przeważa opinia, że kucyk się podoba. Przemawiają za tym też inne przesłanki z sagi o Wiedźminie." Jakoś do mnie nie przemawia ta informacja (poza tym, że Geralt miał opaskę na włosach, nie kucyk), dlatego postanowiłem zrobić sondę.Krótka piłka, podoba Ci się nowa fryzura Geralta?
 
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Według mnie Geralt powinien mieć taką fryzurę jak w jedynce. Krótko i zwięźle.
 
Odpowiedziałem "nie". Ale gdyby pytanie w ankiecie brzmiało "Czy chcesz, żeby Redzi zmienili fryzurę na poprzednią" to nie wiem jak bym odpowiedział, rzecz wydaje mi się błaha :p
 
Nie zdecydowanie nie podoba mi sie. Fryzura z pierwszej czesci byla znacznie lepsza. Nie wiem dlaczego ja zmienili. Jednak jest to tak malo wazna rzecz ze napewno nie wplynie na moja ocene gry :teeth: Podpisuje sie pod wypowiedzia Barszcza ;)
 
To na pewno urażeni gracze Ogniem i Mieczem, którzy próbują wszelkimi siłami podkopać nową grę CDP.Ale tak na serio, to żebyśmy taką fryzurę ujrzeli w W1 to by takiego bumu nie było.Jednakże tamten image po prostu był bardziej odpowiedni, a podpieranie się zgodnością z książką jest wierutną bzdurą, bo tak jak zauważył towarzysz Zwierzch Geralt miał OPASKĘ, a nie takie śmieszne coś z tyłu.O totoCo najdziwniejsze rozkład opinii w ankiecie jest niemal identyczny :hmmm: Niby narzekanie jest a o zgrozo "entuzjaści" tej fryzury są wśród nas !!
 
Nightbring3r said:
Co najdziwniejsze rozkład opinii w ankiecie jest niemal identyczny :hmmm: Niby narzekanie jest a o zgrozo "entuzjaści" tej fryzury są wśród nas !!
Przyznaję się, że ja odpowiedziałem na tak. Według mnie może być, aż tak paskudna nie jest, jak niektórzy tu mówią i nawet pasuje. Choć kiedyś jak wyobrażałem sobie Geralta z kucykiem, gdy czytałem książkę, to myślałem, że wygląda idiotycznie, ale po obejrzeniu filmiku stwierdziłem, że nie.To tyle. Chcecie to możecie mnie teraz za to zjechać ;)
 
Flame na Vedymin'a :DMnie tylko zastanawia dlaczego REDzi tak naprawdę zdecydowali się wprowadzić nową fryzurę. Gdyby były niepochlebne opinie na temat pierwowzoru to rozumiem a tak...
 
Ja także zastanawiam się dlaczego CDPR postanowił zmienić wizerunek Geralta, który wszystkim się podobał. Na wszystkich screenach, plakatach, fanartach itd. Geralt przedstawiony jest z długimi włosami, a teraz ktoś wpadł na pomysł żeby to zmienić. Toż to był jego znak rozpoznawczy! Zawsze wyobrażałem sobie Geralta jako tajemniczego, wrednego skurczybyka z długimi włosami z którym lepiej nie zadzierać. A teraz? Wygląda jak nieszczęśliwy rolnik z dziwaczną fryzurą, któremu szarańcza zjadła plony. To oczywiście tylko (aż) moja opinia.Tak więc, żegnaj Geralt, witaj... nie, ty nowy także żegnaj.
 

Vattier

CD PROJEKT RED
zwierzch said:
Ja także zastanawiam się dlaczego CDPR postanowił zmienić wizerunek Geralta, który wszystkim się podobał. Na wszystkich screenach, plakatach, fanartach itd. Geralt przedstawiony jest z długimi włosami, a teraz ktoś wpadł na pomysł żeby to zmienić. Toż to był jego znak rozpoznawczy! Zawsze wyobrażałem sobie Geralta jako tajemniczego, wrednego skurczybyka z długimi włosami z którym lepiej nie zadzierać. A teraz? Wygląda jak nieszczęśliwy rolnik z dziwaczną fryzurą, któremu szarańcza zjadła plony. To oczywiście tylko (aż) moja opinia.Tak więc, żegnaj Geralt, witaj... nie, ty nowy także żegnaj.
Włosy w kucyku są nadal długie -.-'
 
Vattghern said:
Włosy w kucyku są nadal długie -.-'
Oczywiście, że tak. Ale miałem na myśli długie rozpuszczone włosy. Nie sądziłem, że ktoś mnie nie zrozumie lub będzie się zwyczaje czepiać słówek. Następnym razem będę zastanawiał się kilka razy nad każdym wyrazem :beer:
 
Mi osobiście bardziej podoba się fryzura z pierwszej części.Jednak, co tu gadać, myślę, że nawet jeśli pojawi się kucyk, to po pewnym czasie powstaną pewnie mody z fryzurą z pierwszej części :teeth:
 

Jimp

Forum veteran
To tylko przyzwyczajenie . Gdyby w pierwszej części Geralt miał właśnie włosy w kucyk nikomu by to teraz nie przeszkadzało . Kucyk może być ...
 
Jimp said:
To tylko przyzwyczajenie . Gdyby w pierwszej części Geralt miał właśnie włosy w kucyk nikomu by to teraz nie przeszkadzało . Kucyk może być ...
Chyba mówisz to do osób, które nie czytały sagi? Nie rozumiem Cie koleś, wcześniej pisałem o moich wizjach Geralta, a teraz z takim tekstem wyskakujesz.
 
A mnie się nowy fryz podoba. A co! Przypomina mi wygląd Geralta z komiksów. Tam też miał takiego (podobnego, nie czepiajcie się :p ) kucyka. Jakoś nikt na wygląd z komiksów nie narzekał. Ba, ludzie go chwalili za oryginalność i (jeśli mnie pamięć nie myli) uważali, że może to być taki znak rozpoznawalny wiedźminów jako cechu.
 

Jimp

Forum veteran
zwierzch said:
zwierzch said:
To tylko przyzwyczajenie . Gdyby w pierwszej części Geralt miał właśnie włosy w kucyk nikomu by to teraz nie przeszkadzało . Kucyk może być ...
Chyba mówisz to do osób, które nie czytały sagi? Nie rozumiem Cie koleś, wcześniej pisałem o moich wizjach Geralta, a teraz z takim tekstem wyskakujesz.
Musisz tak na każdego nie zgadzającego się z twoim zdaniem naskakiwać ?Każdy sobie inaczej wyobrażał postać Wiedźmina nawet mimo opisów które pojawiły się w książce . Nigdy wszystkim nie dogodzisz , wątpię też czy zmiana fryzury głównego bohatera będzie miała jakikolwiek wpływ na sprzedaż i popularność gry . Temat jest trochę dziwny bo i tak Redzi zrobią to co będą uważać za słuszne .
 
Top Bottom