Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
No właśnie...Swoją drogą to sequel więc geralt powinien wyglądać tak samo (bo w końcu zaczynamy chyba zaraz bo napadzie na foltesta)...A kucyk?Taki w sumie niezauważalny jeśli sie nie czepiać detali...Mówie bardziej porażająca jest twarz
 
Hej koledzy. Mam dobrą wiadomość dla tych którzy chcieli by przenieść wybory, sprzęcik , postać (facjate i fryzure :) ) z Wiedźmina 1. Właśnie przeczytałem na polygamia.pl że będzie to możliwe.
 
Nimdeiw said:
Hej koledzy. Mam dobrą wiadomość dla tych którzy chcieli by przenieść wybory, sprzęcik , postać (facjate i fryzure :) ) z Wiedźmina 1. Właśnie przeczytałem na polygamia.pl że będzie to możliwe.
a co to ma wspólnego z tematem?
 
Nimdeiw said:
Hej koledzy. Mam dobrą wiadomość dla tych którzy chcieli by przenieść wybory, sprzęcik , postać (facjate i fryzure :) ) z Wiedźmina 1. Właśnie przeczytałem na polygamia.pl że będzie to możliwe.
facjaty i fryzury to chyba jednak nie
 
Jaką postać? To po co REDZI się starają, żeby w dwójce Geralt fajnie wyglądał? Przecież 3/4 by miała starą facjatę :p O ile narzekałem na twarz z trailera, a teraz zobaczyłem ss z facjatą Geralta z jedynki(dawno nie grałem), wolę tą z trailera ;o Ja już się chyba przyzwyczaiłem do nowej :p
 
Wszyscy zawsze narzekają na początku, ale potem wszystko się uspokaja. Jestem jak najbardziej za stworzeniem tematu FAQ, bo normalnie niektórzy piszą "bezedury", a potem inni je tylko powielają... :wall:
 
A ja powiem tak. Twarz i kucyk Geralta są świetne. Pasują mi. "Ale jak to ? To ma być zabijaka przecież!" W nosie to mam. Od grafiki się odwalcie bo jest niesamowita i o wiele lepsza nawet niż wymodelowana z W1, a W2 ma skończone tylko 60% ! Na pewno wiele się zmieni i na pewno nikt nie będzie żałował wyboru REDów. Zaufaliście im raz w W1 to zaufajcie im w W2.
 
twórcom chodziło zapewne o broń i prawdobodobnie cały inventarz. może i nawet cześć skilli . noi wybory które dokonaliśmy w jedynce bedą miały efekty w dwójce. ale co z tymi co w jedynke nie grali? nie bedą mieli żielonego pojęcia o co w grze chodzi i będą mówić że wiedżmin to kupa. co się tyczy przede wszystkim zagranicznych graczy gdzie gra the witcher jest znana niewielu osobom. :whatthe:
 
Jak to co z tymi, którzy nie grali w jedynkę? Kupią dwójkę, to chcąc więcej poznać kupią jedynkę, proste. :teeth:
 
Pierwsze wrażenie - do likwidacji. Ale po dłuższym oglądaniu materiałów...Można się przyzwyczaić, z tą kitką na pewno się wygodniej walczy.
 
Może być. Wcześniej płakałem że ma kitkę, a teraz już sie przyzwyczajam. Po obejżeniu tych filmików, ciężko mi sobie wyobraźić Geralta z bujnymi lokami...:p
 
adek2390 said:
ciężko mi sobie wyobraźić Geralta z bujnymi lokami...:p
Czyli co w Wiedźminie 3, Geralt będzie miał na głowie cóś takiego? :p
 
GeraltzRivii21 said:
no ale z drugiej strony w książce Geralt też ma związane włosy żeby mu się nie plątały
Nie związane, a ułożone przy pomocy skórzanej opaski :)
 
Zagłosowałam na "nie", bo gdybym zobaczyła w rzeczywistości tak uczesanego faceta bym prawdopodobnie parsknęła śmiechem, choć z drugiej strony... Gdy twarz zostanie dopracowana, to każda fryzura będzie pasować naszemu wiedźminowi. Przynajmniej tak mi się wydaje :)
 
Top Bottom