Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
mi już w sumie kucyk przestał przeszkadzać. Poważniejszym problemem jest to co pod włosami :D. Ale jak już o tych włosach, to wywalcie ten kosmyk opadający na czoło, bo on sprawia, ze Geralt jeszcze bardziej pasuje do określenie "metroseksualny", jak go niektórzy nazywają ;)
 
Powiem wam, że obecna fryzura i twarz, choć raczej nierealistyczna, prezentuje się dla mnie bardzo ładnie. Co do artykułu CD-A o kucyku - po cholerę tak szanowane pismo tak kłamało? Mogli mieć klasę i zaczekać do pierwszego kwietnia. Przez cały tekst powoływali się na pracowników CDP, a CDP mówi, że to same domysły, dziwne....
 
Dodałem do ankiety możliwość zmiany oddanego głosu. Możliwe, że część graczy przyzwyczaiła lub przekonała się już do nowej fryzury ;)
 
Ja powiem tak: na większości concept artów widzimy Geralta od czoła. W trakcie gry będziemy go widzieć głównie od tyłu - ten dyndający kucyk będzie cholernie dekoncentrował!!!!!!
 
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
 
Karesh said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Dokładnie. Bo jak się w końcu Bartek zdenerwuje, to każde go na łyso ogolić. I dopiero będziecie mieli problem :beer:
 
Karesh said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać
 
Endoplazmatyczny said:
Endoplazmatyczny said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Proszę mi nie wmawiać takich dyrdymałów. Suponuję, iż me rozeznanie w tym co irytuje Endoplazmatycznego Arwila a co nie jest największym z możliwych. Pewnikiem nie przekonasz mnie, za argumenty mając jedynie grubiański krzyk. Zresztą, mądrzy ludzie kiedyś powiedzieli: de gustibus...
Endoplazmatyczny said:
Endoplazmatyczny said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Dokładnie. Bo jak się w końcu Bartek zdenerwuje, to każde go na łyso ogolić. I dopiero będziecie mieli problem :beer:
Popieranie tak irracjonalnego stanowiska, w dodatku wyrażonego w tak prymitywny sposób? Wstyd, panie Redzie, wstyd... ;pMimo wszystko tuszę, iż możność podejmowania suwerennych decyzji i posiadania własnej opinii nie zostanie nam odebrana tylko dlatego, ze Redom jest przykro, że nie wszystkim się wszystko podoba. ;) Rozumiem narzekanie na niemerytoryczne sarkania, ale taki totalitaryzm mentalny?..
Narzekajcie. Czasami to naprawdę jest dla nas zabawne (gdy nie przesadzacie ze słownictwem). Przed imprezą (announcement) mieliśmy dobry humor przez tego kucyka. Chcieliśmy nawet Bartkowi takiego uwiązać na jego bujnych włosach (przed wejściem na scenę) - ale się za mocno wyrywał. Damn.
 
Endoplazmatyczny said:
Endoplazmatyczny said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Proszę mi nie wmawiać takich dyrdymałów. Suponuję, iż me rozeznanie w tym co irytuje Endoplazmatycznego Arwila a co nie jest największym z możliwych. Pewnikiem nie przekonasz mnie, za argumenty mając jedynie grubiański krzyk. Zresztą, mądrzy ludzie kiedyś powiedzieli: de gustibus...
Ktoś inny za to powiedział "przestań spamować" w temacie, który służy tylko do określenia swojego zdania, podoba się czy nie.A mówienie, że będzie Wam przeszkadzał "ten dyndający kucyk" nie jest na miejscu. Tak samo można powiedzieć, że będą Wam przeszkadzały latające ptaki czy biegające szczury. Paranoja. :wall:
 
Top Bottom