Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
Otaku said:
Otaku said:
Chyba najrozsądniejszym wyjściem jest, aby opcja wyboru fryzury była :DTylko w czasie rzeczywistym. Wtedy normalnie chodziłbym z rozpuszczonymi włosami, a na potwory z kucykiem ;)
W sumie można wykorzystać pomysł już podany z "gumką do włosów". W W1 już było miejsce na amulety i pierścienie, była nawet czerwona wstążka (na utopce chyba). Nikt nie mówił, że wstążka musi być noszona na palcu ;)EDIT:Obrazek koncepcyjny Geralta ze wstążką przeciw utopcom. Zrobiony na szybko :)
Obrazek super a jak było by jeszcze z grzechotkami jako kolczyki?
 
Otaku said:
[..]EDIT:Obrazek koncepcyjny Geralta ze wstążką przeciw utopcom. Zrobiony na szybko :)
Teraz już wiem dlaczego tak szybko te utopce spieprzały z zasięgu wzroku Wiecha... gdy ten szlajał się po bagnach i kanałach... hahahaha
 
z taka kokardka to Gerlat na prawde poradzi sobie ze wszystkimi potworami... nic nie bedzie musial nawet robic, bo wybuchna smiechem i sie beda turlac po ziemi :teeth: zdecydowanie za kucykiem a jeszcze bardziej zdecydowanie za wyborem opcji fryzury ;) wbrew pozorom ludzie lubia takie dodatki i w W2 powinno byc ich o wiele wiecej niz w jedynce ;)
 
Fryzura nie jest zła mogła być gorsza...BTW Wszyscy są po prostu przyzwyczajeni do Geralta z W1, zapewniam że jaka by miało być odwrotnie (W1 kucyk,W2 rozwiane włosy) to by była taka sama sytuacja.Moim zdaniem jestem neutralny
 
H0tWhiky said:
Fryzura nie jest zła mogła być gorsza...BTW Wszyscy są po prostu przyzwyczajeni do Geralta z W1, zapewniam że jaka by miało być odwrotnie (W1 kucyk,W2 rozwiane włosy) to by była taka sama sytuacja.Moim zdaniem jestem neutralny
kandydat, ba, faworyt, do cytatu tygodnia IMO
 
Cóż... nie mogłem się powstrzymać...Uczestnicząc w pewnym stopniu na Forum i obserwując toczącą się tu dyskusje dotyczącą kucyka Wiecha w następnej odsłonie gry: "The Wiechu Secundo", mam nadzieje, ze nie dojdzie do eskalacji przemocy, pomiędzy dwoma fanowskimi obozami w formie przedstawionej w załączonym klipie.... hehehehttp://www.youtube.com/watch?v=iiBGfoTicKA
 
Genakans said:
a po 3 zarejestruj gre :>
a po 3.1 nie bądź taki zasadniczy. Są działy tego forum gdzie zarejestrowana gra jest konieczna, są takie gdzie jest mile widziana i takie jak ten gdzie nie ma to żadnego znaczenia. Kolega może nawet nie grał w W1 ale jest zainteresowany W2. Gdzie się podziało domniemanie niewinności motyla noga. Jeśli pod każdym postem napisanym przez osobę bez zarejestrowanej gry piszesz taki komentarz to się dziwię, że masz tylko 111 postów.
 
Dokładnie. Użytkownik Genakans chciał sobie chyba nabić posta niskim kosztem (nie pierwszy raz zresztą).Zatem skoro jego post nie przedstawia żadnej treści merytorycznej, pozwolę sobie go skasować i poprosić użytkownika Genakansa, o powstrzymanie się od pisania jeżeli nie ma nic sensownego do powiedzenia. :)
 
DarkMagic said:
Czy oznacza to, że jak ktoś nie zarejestrował gry to działów tych zobaczyć nie może?
Tylko wtedy gdy przysłoni się monitor pledem ;D hehehe, a tak na poważnie, to nie ma takich ograniczeń, po prostu zwykła uczciwość wymaga by w działach typu poradnikowo-technicznego udzielając się - mieć grę zarejestrowaną...
 
Ja bym chciał żeby tam było coś w rodzaju fryzjera jak w Fable np. wchodzisz do budynku wyskakuje lista nazw i obrazki fryzur, i w tym róźne fryzury w tym fryzura z jedynki np.LISTA FRYZUR:Długie i rozpuszczone (z jedynki)Kucyk (z dwójki)Afro (xD)Proste (takie np. jak standardowa fryzura z fable)Rozpuszczone z opaską (opaska na czole i fryz z jedynki w jednym)i inne...Tak by było najlepiej wtedy każdy mógłby sobie ustawić taką jaka mu pasuje...
 
A ja chciałbym hamburgera z frytkami ;) A tak na serio to Wiedźmin to nie Sims 3. Najlepiej niech twórcy zdecydują jaką fryzurę będzie miał Geralt. Mi się nawet nowy fryz podoba.I pasuje do image Geralta z drugiej części. Pasuje do jego zbroi i facjaty, więc wątpię, aby coś się zmieniło :hmmm:
 
W drugiej części Geralt będzie miał kucyka i według mnie nie ma co już męczyć CDPR, żeby to zmieniali ;) nawet całkiem dobrze z nim wygląda
 
Gdy po raz pierwszy zobaczyłem nowy fryz Geralta, nie bardzo mi się spodobał - do modelu twarzy jaki był na pierwszym wycieku, nie bardzo pasował. Ale po obejrzeniu oficjalnego trailera zmieniam zdanie bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić Geralta, którego tam widzimy z rozpuszczonymi włosami. Fryzura sama w sobie raczej nie jest ważna - ważne żeby współgrała jakoś z twarzą Geralta.
 
Nowa fryzura Geralta jest bardzo fajna. Włosy nie są całkowicie związane - w kucyka łapią się tylko te "kudły", które puszczone swobodnie leciały by mu na twarz. Reszta jest rozpuszczona. Ogólnie bardzo mi się podoba.Gorzej jest z twarzą :/ W sumie nie jest zła - jak będzie mus to się będzie trzeba z nią polubić i tyle, nie sprawi mi to wielkiej trudności :) Ale jak dla mnie w chwili obecnej twarz Geralta wydaje mi się zbyt delikatna. Powinna być bardziej "chropowata". Może jakiś niechlujny zarost?? :p
 
Top Bottom