Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
m6a6t6i said:
m6a6t6i said:
m6a6t6i said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Proszę mi nie wmawiać takich dyrdymałów. Suponuję, iż me rozeznanie w tym co irytuje Endoplazmatycznego Arwila a co nie jest największym z możliwych. Pewnikiem nie przekonasz mnie, za argumenty mając jedynie grubiański krzyk. Zresztą, mądrzy ludzie kiedyś powiedzieli: de gustibus...
m6a6t6i said:
m6a6t6i said:
Weźcie Wy się uspokójcie wreszcie, ile można przeżywać tego kucyka !? Zaświadczam Wam, że nic Was nie będzie dekoncentrować ani przeszkadzać :wall:
Dokładnie. Bo jak się w końcu Bartek zdenerwuje, to każde go na łyso ogolić. I dopiero będziecie mieli problem :beer:
Popieranie tak irracjonalnego stanowiska, w dodatku wyrażonego w tak prymitywny sposób? Wstyd, panie Redzie, wstyd... ;pMimo wszystko tuszę, iż możność podejmowania suwerennych decyzji i posiadania własnej opinii nie zostanie nam odebrana tylko dlatego, ze Redom jest przykro, że nie wszystkim się wszystko podoba. ;) Rozumiem narzekanie na niemerytoryczne sarkania, ale taki totalitaryzm mentalny?..
Narzekajcie.
Amicus Vyedymin, sed magis amica veritas... ;)
 
Chwilami odnoszę wrażenie, że najbardziej żywotną kwestią tyczącą się Wiedźmina drugiego jest ów nieszczęsny kuc, który mi osobiście niezwykle przypadł go gustu. Mam nadzieję, że w finalnej wersji pozostanie. Niemniej czy naprawdę warto drzeć o to koty? Szczerze wątpię.Tak czy inaczej chyba najlepszym rozwiązaniem byłaby możliwość wyboru fryzury już w trakcie rozgrywki. Niech każdy sam określi, czy Geralt ma latać z rozwichrzonym, czy związanym włosem, łysą glacą bądź irokezem, białym, zielonym, różowym, czy też we wszystkich odcieniach tęczy. No może wachlarz możliwości nie powinien być równie obszerny, ale przynajmniej ekipa CDP miałaby ów, cokolwiek błahy problem z głowy.
 
Mi się kucyk bardzo podoba i Geralt w Wiedźminie 2 lepiej wygląda. A tak w ogóle to w Wiedźminie 2 będzie można mieć wygląd z W1 , tylko trzeba mieć save z W1.
 
GeraltTriss123 said:
A tak w ogóle to w Wiedźminie 2 będzie można mieć wygląd z W1 , tylko trzeba mieć save z W1.
Bzura, save przeniesie ekwipunek, kasę, no i wybory z pierwszej części.
 
Ale spam, ale ******ły. Co wy w ogóle mówicie. Jaki wygląd z W1. Redom zapewne chodziło o zbroję. Już nie raz powtarzali, że główka z W1 wygląda śmiesznie w W2, więc takiej opcji nie będzie. Pytanie: ile razy jeszcze będzie to wałkowane na tym forum? Ten cały spam zaczyna denerwować, bo co 4 sekundy jest nowa wiadomość i dziwić się, że wątki mają 70 parę stron, a redzi ich nie przeglądają, bo "ciężko jest znaleźć perłę w gnoju". Btw. po to jest ankieta, by nie zalewać wątku spamem, że ja zagłosowałem na to, a ja na to. Panowie i panie skoro tak zrobiliście to fajnie, ale po to jest ankieta, aby nie było zbytniego lania wody i spamu. Ale jak widać i to nie pomaga...
 
Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?Że jeżeli komuś się nie podoba to REDzi i tak go nie zmienią^^
 
Stokroć bardziej wolałbym opaskę, wszak Geralt miewał opaskę. Choć kucyk też zły aż taki nie jest.
 
Bardzo fajnie wygląda z tą twarzą w tej fryzurze. Wystarczy obejrzeć gamplay z prezentacji, Geralta podczas dialogów. Rewelacja.
 
Niezależnie jaką fryzurę będzie miał Gerald, to mogę się założyć że jeden z pierwszych modów doda lub usunie kucyka i wszyscy będą zadowoleni.
 
Julijon said:
Cóż, bardziej podoba mi się fryzura z 1 części.Ale można się przyzwyczaić. ;)
Do wszystkiego można się przyzwyczaić, nawet do spamu na forum.
Ale spam, ale ******ły. Co wy w ogóle mówicie. Pytanie: ile razy jeszcze będzie to wałkowane na tym forum? Ten cały spam zaczyna denerwować, bo co 4 sekundy jest nowa wiadomość i dziwić się, że wątki mają 70 parę stron, a Redzi ich nie przeglądają, bo "ciężko jest znaleźć perłę w gnoju". Btw. po to jest ankieta, by nie zalewać wątku spamem, że ja zagłosowałem na to, a ja na to. Panowie i panie skoro tak zrobiliście to fajnie, ale po to jest ankieta, aby nie było zbytniego lania wody i spamu. Ale jak widać i to nie pomaga...
 
Ależ nie musisz tu zaglądać, jeżeli Cię to tak kłuje w oczy ;) Otóż to jest wątek do właśnie takich ******ół, bo samo pytanie w nazwie jest zwykłą ******łą, niczym więcej... :p No i nic nie poradzisz, każdy ma takie samo prawo wypowiadania się w nim, dlatego kolejne posty będą się tu pojawiać i będą prezentować taki właśnie poziom. A Redzi, zapewniam Cię, nie zaglądają tutaj i nie czytają tych postów, bo wcale im to do niczego niepotrzebne, wystarczy, że rzucą okiem na ankietę i stwierdzą, że co do kucyka mieli rację ;) A tępienie spamu zostaw moderatorom... :)
 
Ja to wszysko wiem ;) Czaem po prostu lubię przemówić do tlumu. A nóż się któryś nawroci?Moim zdaniem włosy są świetne tak samo jak twarz Geralta. Brakuje jeszcze włosom fizyki, a twarzy blizn i zmarszczek i to wszystko. :)
 
Garcia15 said:
Ja to wszysko wiem ;) Czaem po prostu lubię przemówić do tlumu. A nóż się któryś nawroci?Moim zdaniem włosy są świetne tak samo jak twarz Geralta. Brakuje jeszcze włosom fizyki, a twarzy blizn i zmarszczek i to wszystko. :)
dokładnie. ta twarz z plakatu i w ogóle ten cały geralt wydawałby mi się za chudy. Poza tym wiedźmini nie starzeją się tak szybko więc i w 2 miesiące nie może się ta twarz aż tak różnić od W1
 
Beetrax said:
dokładnie. ta twarz z plakatu i w ogóle ten cały geralt wydawałby mi się za chudy. Poza tym wiedźmini nie starzeją się tak szybko więc i w 2 miesiące nie może się ta twarz aż tak różnić od W1
Nie widziałem jeszcze kogokolwiek, kto by się wizualnie zestarzał w dwa miesiące :whistle: A twarz musi się różnić, czy się to nam podoba czy nie, bo zastosowano nową technologię. Kropka. To jest postęp, pamiętacie co mówił na ten temat Zoltan? :D
 
Nie widziałem jeszcze kogokolwiek, kto by się wizualnie zestarzał w dwa miesiące Whistle A twarz musi się różnić, czy się to nam podoba czy nie, bo zastosowano nową technologię. Kropka. To jest postęp, pamiętacie co mówił na ten temat Zoltan? Cheesy
Gazowe piece w piekle to też postęp ale nie wiem czy na lepsze
 
buda24 said:
Gazowe piece w piekle to też postęp ale nie wiem czy na lepsze
Dlaczego nie? Przynajmniej trochę Rosjanie na tym piekle zarobią sprzedając im gaz, nie będzie już takie bezproduktywne.Anyway jeśli dostaję wspaniałą grafikę i nowy elastyczny silnik, nowa twarz Geralta to niewielka cena.
 
Top Bottom