Co sądzisz o kucyku Geralta w drugiej części gry?

+
Ja sobie fryz Geralta tak wyobrażałem, mniej więcej. Może z trochę cieńszą opaską.
A wy chyba tak, co IMO jest bez sensu, od wieków to damski sposób układania włosów.I jakoś nie pamiętam, żeby ktoś narzekał na Sawyera w Zagubionych, kiedy spinał sobie tak włosy:
(sry, innego zdjęcia nie znalazłem)Dajcie sobie spokój z tym narzekaniem, bo nic wam to nie da. Jeśli wydadzą narzędzia modderskie, to bardzo możliwe, że ktoś zrobi alternatywne fryzury dla Geralta, póki co zawsze możecie zakładać kurtki z kapturem, żeby ukryć jego "pedalską fryzurę".@up - jeśli tak myślisz, to poczytaj/pooglądaj wywiady z Andrzejem Sapkowskim. Wg niego Geralt nie umarł. A Triss bliznę na dekolcie mogła sobie zasłonić iluzją - mówi ci coś imię Lydia van Bredevoort? Vilgefortz zrobił jej iluzję twarzy od policzków po obojczyki, a Triss nie może sobie naprawić piersi? Pfft. Tylko nie wyskakuj z tym, że Vilgefortz był potężniejszy od Triss. Od Sagi minęło ponad 5 lat, a Triss jakoś nigdy nie miała okazji wykazać się swoją mocą, poza Sodden (o którym nie wiemy nic, poza jej ranami) no i Gradobiciem.
 
Khasim said:
Ja sobie fryz Geralta tak wyobrażałem, mniej więcej. Może z trochę cieńszą opaską.A wy chyba tak, co IMO jest bez sensu, od wieków to damski sposób układania włosów.I jakoś nie pamiętam, żeby ktoś narzekał na Sawyera w Zagubionych, kiedy spinał sobie tak włosy:(sry, innego zdjęcia nie znalazłem)Dajcie sobie spokój z tym narzekaniem, bo nic wam to nie da. Jeśli wydadzą narzędzia modderskie, to bardzo możliwe, że ktoś zrobi alternatywne fryzury dla Geralta, póki co zawsze możecie zakładać kurtki z kapturem, żeby ukryć jego "pedalską fryzurę".@up - jeśli tak myślisz, to poczytaj/pooglądaj wywiady z Andrzejem Sapkowskim. Wg niego Geralt nie umarł. A Triss bliznę na dekolcie mogła sobie zasłonić iluzją - mówi ci coś imię Lydia van Bredevoort? Vilgefortz zrobił jej iluzję twarzy od policzków po obojczyki, a Triss nie może sobie naprawić piersi? Pfft. Tylko nie wyskakuj z tym, że Vilgefortz był potężniejszy od Triss. Od Sagi minęło ponad 5 lat, a Triss jakoś nigdy nie miała okazji wykazać się swoją mocą, poza Sodden (o którym nie wiemy nic, poza jej ranami) no i Gradobiciem.
Wszystko ok tylko, że mój post był ironią. Po prostu już nie mogę patrzyć na posty "omGomGMf TAK NIE BYŁO w ksionszce lololol wtf".
 
To nie patrz, i nie rób pseudo parodii bo Ci marnie wychodzi to całe "omGomGMf TAK NIE BYŁO w ksionszce lololol wtf".
 
Qesitam said:
Wszystko ok tylko, że mój post był ironią. Po prostu już nie mogę patrzyć na posty "omGomGMf TAK NIE BYŁO w ksionszce lololol wtf".
Post nie może być ironią, tak samo jak książka nie może być epitetem.Proszę, grzecznie poprawiam, bez obrażania.
 
Demoniczny kuc powraca!A żywiłem szczerą nadzieję, że temat ten zdechł z przyczyn naturalnych i nie wróci więcej...Wałkowany był niemiłosiernie, nie sposób wnieść do dyskusji cokolwiek nowego, zatem czy naprawdę warto o tym dyskutować, wyciągać trupa z szafy?
 
Khasim said:
Proszę, grzecznie poprawiam, bez obrażania.
Haha, Khasim, cóż za miodnie złośliwy post:p Kwadrans temu czytałem garbaty wątek o "Nowej twarzy Geralta".
 
To ja ironicznie napiszę, że:lololool kto chce warna?;pTaki ładny dzień, a wy znowu zaczynacie bełkotać o kucyku. Żeby te wypowiedzi jeszcze jakiś sens miały.... Ile można...?
 
gumka, rozpuszczone, opaska.... Co za różnica do diaska?Najlepiej jak by był bez włosów wtedy nie ma się do czego przyczepić ....
 
Lee said:
Widzę że wojna domowa przenosi się i na inne tematy. ;P
Lee, zrobię offtop, ale trudno ryzyk-fizyk. Nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi. Piszesz, że nowi obrywają, że "wojna domowa". Koledzy, owszem, pozwalają sobie na nieco ironii,owszem, podśmiewają się, ale nie są napastliwi, chamscy czy niegrzeczni. Przecież obecność na jakimkolwiek forum publicznym wiąże się z ryzykiem oceny naszych poczynań przez ową publiczność właśnie. Na pewno nie da się wszystkich głaskać po główce i trzymać za rączkę. Ja na przykład wszelkie pytania z gatunku podstawowych na temat gry,(zadawane w dodatku często polszczyzną nieco,hmm... niekonwencjonalną) odbieram jako brak szacunku dla czasu i inteligencji pozostałych. Kiedykolwiek wchodzę na nowe forum, zawsze najpierw przeglądam działy i tematy, używam szukajki - dopiero kiedy naprawdę nie mogę sobie poradzić - zadaję pytanie. Po części z szacunku właśnie do stałych bywalców,po części ze zwykłej obawy, żeby się przesadnie nie zbłaźnić ;).W końcu, trawestując znane przysłowie, w internecie "jak cię czytają,tak cię widzą".Najeżdżanie na innych jest niefajne, ale nie przesadzajmy też w odwrotną stronę.
 
Widzę, że niektórzy są gotowi wziąć się za łby. RED-zi, wrzućcie jakiś stuff do sieci, aby mieli się czym zająć.
 
WhiteClaw308 said:
Wiedźmin zawsze przed walką związywał włosy. Co prawda opaską nie w kucyk. Ale i tak jest dobrze.
Tak sobie myślę, że uzasadnianie kucyka praktycznością nie ma sensu, bo nijak ma się to do innych aspektów gry. Nie znaczy to, że kucyk nie ma miejsca bytu - jest, bo jest. Taka była wizja twórców, i mnie się podoba. Po prostu.
 
dlatego właśnie prosimy o możliwośc wyboru, w innych erpegach cała postac sobie robimy łącznie z wyborem szerokości nosa, a tutaj nie da rady nawet mozliwości wyboru fryzury wprowadzić? wybaczcie, ale to chyba jakoś nieporozumienie. Ilu by to fanów uszczęśliwiło...
 
MateuszP10 said:
dlatego właśnie prosimy o możliwośc wyboru, w innych erpegach cała postac sobie robimy łącznie z wyborem szerokości nosa, a tutaj nie da rady nawet mozliwości wyboru fryzury wprowadzić? wybaczcie, ale to chyba jakoś nieporozumienie. Ilu by to fanów uszczęśliwiło...
Chryste, trzymaj mi ręce. Nie róbmy z Wiedźmina Simsów.A do tych, którzy narzekają na kucyk - wyjdą na pewno mody go usuwające, ale wtedy zauważycie, że w połączeniu z nową twarzą oraz nowym kolorem włosów, będą one po prostu... złe.
 
MateuszP10 said:
dlatego właśnie prosimy o możliwośc wyboru, w innych erpegach cała postac sobie robimy łącznie z wyborem szerokości nosa, a tutaj nie da rady nawet mozliwości wyboru fryzury wprowadzić? wybaczcie, ale to chyba jakoś nieporozumienie. Ilu by to fanów uszczęśliwiło...
ochh tak a teraz rozpuszczę włosy o ooO! Tak trzymaj... potrząsaj nimi ...jesssss
 
Nie rozumiem o co Wam chodzi, myślę, że to naturalne, iż jednemu sie podoba tak, a drugiemu inaczej. PS. Mam nadzieję właśnie na taki mod:)
 
Top Bottom