Co słychać u Ifritów?

+
Status
Not open for further replies.
Co słychać u Ifritów?

[size=20pt]Co nowego w IFRIT MT?[/size]Witam, Hello, Ariwederczi Roma, Wiwlafrans, Etacharaszo! :)Jako że od dłuższego czasu IFRIT nie daje znaku życia, postanowiliśmy odtajnić nasze sekretne plany i podzielić się "wieściami z frontu" z community. Uprzedzam pytania, największe smaczki zostawiamy (na razie) dla siebie, nie mniej jednak, uważam że warto zapoznać się z tym co dla was przygotowaliśmy :) Enjoy.
Nasz sztandarowy projekt, a jeszcze nie wydany... No no, nie ładnie Ifrit. :) Maskarada, czyli mod czysto detektywistyczny, bazujący na intrygującej fabule i ciężkich wyborach przybliża nam sylwetkę Dopplera - zmiennokształtnego humanoida, który jest oskarżony o morderstwo w Vengerberskiej karawanie, która właśnie zatrzymała się przed Wyzimą... Czy odrażający potwór okaże się prawdziwym mordercą? To wbrew pozorom okaże się już niedługo. Dotychczas wszystkie inne prace dotyczące Maskarady zostały wykonane, został najtrudniejszy etap - stworzenie i zaimplementowanie zupełnie nowego modelu Dopplera. W tym miejscu mogę powiedzieć tyle, że połowa zespołu przez problemy z nowym modelem cierpi do dzisiaj na chorobę "antykościowąmodeli". Osoby znające 3ds MAX'a, wiedzą o co chodzi :) Jednak nawet to nie złamało Ifritu, i poradziliśmy sobie z wszelkimi problemami. Jeden doppler na około 40 osób? Nie miał szans. :) Tutaj wiele osób postawi sobie pytanie - więc czemu Maskarada nie jest jeszcze udostępniona? Wynika to z tego, że po implementacji modelu dopplera do gry (czyli głównego smaczku przygody), okazało się, że jego wygląd pozostawia wiele do życzenia. Nasz nadworny grafik zakasał więc rękawy do roboty i w chwili obecnej trzymamy go o chlebie i wodzie w celi pod Fort Boyard. Nie ma powodu do zmartwień - wypuścimy go, jak tylko upora się z poprawionym, dużo ładniejszym modelem naszego zmiennika :) Wiele osób pyta nas o datę premiery - tutaj nie możemy napisać nic innego, jak "when it's done". Do tego przyczynić się muszą również nasi niezastąpieni betatesterzy, którym serdecznie dziękujemy za współpracę. Maskarada zostanie wydana niedługo - nie możemy jak na razie podać dokładnego terminu, lecz jest to na pewno bliższy niż dalszy termin. Powiem krótko - będzie głośno :)
Niektórzy zapewne pamiętają ogłoszenie prac nad modem Rozdroża - przygodą tworzoną specjalnie na potrzeby konkursu "Szkoła Wiedźmińska", opowiadającą o rozterkach moralnych Geralta we wsi Rozdroża. W pozornie bezkonfliktowej wsi wiedźmin będzie musiał stanąć oko w oko z bandą wyszkolonych zabójców, i jak najszybciej pozbyć się ich z wioski. Całą zabawę umilą ciekawe zadania poboczne, dzięki którym m. in. poznamy istotę człowieczeństwa, a może raczej jej brak... Przez trzy etapy nie dawaliśmy znaku życia - wiele osób pomyślało więc - Ifrit odpuścił. Co to, to nie ;) Sprawa wygląda prosto - Rozdroża już dawno przestały być prostym modem konkursowym, rozrosły się i co chwilę do pudełeczka z modułem wpadają nowe cukierki. Taki zabieg wymaga większych nakładów pracy, pracujemy więc w własnym tempie, bez terminów, by jak najlepiej dopieścić ową przygodę. Czy mod zostanie wydany na ostatni etap konkursowy? Kto wie, kto wie... :)
Choć humorystyczny mod został wydany przez nas już dosyć dawno temu, prace nad nim ciągle trwają - wszystko by wypuścić poprawioną, pozbawioną bugów przygodę wzbogaconą o nowe usprawnienia i wątki. Czy warto czekać? Nie byłbym sobą, gdybym nie napisał że warto. :)
Wiedźmikołaj... Dotąd nie przedstawiany przez nas projekt, ma na celu umilenie społeczności wiedźmińskiej tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Z zasady jest to mod czysto humorystyczny, jednak nawet w nim przyjdzie nam podjąć kilka wielkich wyborów mogących zaważyć na być albo nie być Wiedźmińskiego świata! Cała historia rozpoczyna się gdy przebywający w Wyzimie Geralt dowiaduje się o zimowym naborze do Be-Pe-Pe (rozwinięcia skrótu poszukajcie sami). Jako że czasy zazwyczaj mają kilka wspólnych rzeczy, i tutaj większość osób pragnie wymigać się od wojaczki. Jak? W najprostszy sposób - udając (bądź nie...) chorego psychicznie. W pewnym momencie bajkowy sen pryska - bramy starego szpitala psychiatrycznego - Cob'ieshyna zostają zamknięte, a placówka z otwartej zamienia swój profil na całkowitą izolatkę. Ruszający na zimowanie w Kaer Morhen wiedźmin, podejmuje się ostatniego zlecenia - wybicia trupojadów na cmentarzu. To co tam spotka, i czego się dowie, zaważy o losach świata... A już na pewno śniegu w zimie!
Powiało grozą, prawda? :) Mało się mówiło, mało ujawniało - trzeba uchylić rąbka tajemnicy. Opiewany PROJECT IFRIT, to zbiór pomniejszych projektów które z pewnością nie przejdą bez echa. Za wcześnie by mówić o głównym podprojekcie, jednak już teraz możemy powiedzieć że już niedługo zostanie uruchomiona, polska platforma moddingowa gry Wiedźmin. Będzie to nic innego jak scena moddingu, gdzie każdy team bądź moder będzie mógł uzyskać wszelkie porady, utonąć w morzu tutoriali oraz podzielić się doświadczeniami z innymi zapaleńcami. Więcej informacji już niedługo. A co z głównym podprojektem? Nie wolno mi na tym etapie zdradzać nic szczególnego, jednak nie zdradzę zbyt wiele mówiąc - to będzie coś, co praktycznie przyćmi wszystko co do tej pory zrobiliśmy/zrobimy. Warto czekać :)PozdrawiamPiotr 'cyprien' Śmietana
 
Wysoko mierzycie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć połamania klawiatur.A tak z ciekawości: Jakie sankcje i/lub kary cielesne grożą za ujawnienie tajemnic Ifritu?
 
Aalaron said:
Wysoko mierzycie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć połamania klawiatur.A tak z ciekawości: Jakie sankcje i/lub kary cielesne grożą za ujawnienie tajemnic Ifritu?
Jak Ty sie pytasz o cielesne to aż strach do Ifritu dołączyć :pCi co zdradzą tajemnice to szef ich katuje :D
 
Castrol1 said:
Castrol1 said:
Wysoko mierzycie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć połamania klawiatur.A tak z ciekawości: Jakie sankcje i/lub kary cielesne grożą za ujawnienie tajemnic Ifritu?
Jak Ty sie pytasz o cielesne to aż strach do Ifritu dołączyć :pSzef tych co zdradzą tajemnice to ich katuje :D
Pewnie mają jakąś pełnoetatową Przerazę. ;D EDIT: A właśnie: kto jest "szefem szefów" w Ifricie?
 
Pamietam że jeden z Nich ma pod avatarem napis "Szef Szefów" ale nie pamiętam kto :)Właśnie bonssaaay.Nie zauważyłem że tu sie wypowiedział :D
 
Castrol1 said:
Pamietam że jeden z Nich ma pod avatarem napis "Szef Szefów" ale nie pamiętam kto :)
Bonssaaay ma wpisane "Wódz wszystkich wodzów" ale licho wie o co mu chodziło.EDIT:Oho, pojawił się cyprien i zaraz odpowie na nasze pytania, hehe.
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Pamietam że jeden z Nich ma pod avatarem napis "Szef Szefów" ale nie pamiętam kto :)
Bonssaaay ma wpisane "Wódz wszystkich wodzów" ale licho wie o co mu chodziło.
No to "wódz wszystkich wodzów" w każdym razie o niego mi chodziło ;)
 
Samcem naczelnym w teamie jest bonsai, ale woli jak się do niego zwracamy Wodzu Tańcząca Purchawa :p Co do sankcji - nie chcecie wiedzieć :) Chyba za dużo bym zdradził mówiąc jakiego kalibru są naboje w broni która właśnie jest we mnie wycelowana. Cóż... Życie :D
 
cyprien said:
Samcem naczelnym w teamie jest bonsai, ale woli jak się do niego zwracamy Wodzu Tańcząca Purchawa :p Co do sankcji - nie chcecie wiedzieć :) Chyba za dużo bym zdradził mówiąc jakiego kalibru są naboje w broni która właśnie jest we mnie wycelowana. Cóż... Życie :D
Reszta teamu też ma takie fajne pseudonimy? To powiedz chociaż kto wykonuje wyroki. :D
 
Czekam na Maskaradę i Rozdroża z utęsknieniem. Liczę, że to będzie pierwszy naprawde dobry mod. Mam pytanie odnośnie dialogów. Będzie zależało od nich więcej niż w podstawowej wersji? Czy rozmowa będzie miała opcje dialogowe, automatycznie anulujące inne? Moim zdaniem mankament wiedźmina to powiedzmy pięć opcji, wybieramy jedną z nich oglądamy filmik i tak dalej. Jednym słowem rozmowa to oglądanie filmików w których od czasu do czasu podejmujemy decyzje. W jajcarskie przygody nie będę grał, bo nie bawi mnie tego typu poczucie humoru.
 
Hmmm, sounds great! :D Widzę, że się ostro wzięliście do roboty, oby tak dalej... :beer: A ten Wasz "Wiedźmikołaj" mnie po prostu rozwalił... ;D
;D ;D ;D​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom