Co to za klucz???

+
Co to za klucz???

W II akcie po wykonaniu zadania "Nawiedzony dom", znajduję przy zwłokach tego bandziora który próbował mnie wkopać klucz - czy ktoś wie co on otwiera? Ktoś też może go znalazł? p.s. Kiedy najeżdżam na niego myszką wyświetla się podpis "Klucz" i nic więcej ???
 
Może do jakiegoś zejścia do kanałów? Przejrzałeś dokładnie podłogę w piwnicy tego domu?
 
tez mialem ten klucz ale nie wiedzielm co zrobic zapomnilem calkiem o nim.erm idz wydymaj pol elfke zato ze ja uratowales=p a klucz sam nie wiem moze zejdz po schodkach kolo domu detektywa i kliknij na sciane =p
 
A mnie się wydawało, że to jest klucz od drzwi tego domu. Tak na logikę... zwabili ciekawskiego, ktoś zamknął za nim drzwi na klucz, żeby gość nie zwiał. Sprawy nie poszły jednak po myśli oprychów [co za głupiec zastawia pułapkę na wiedźmina?], chwila wesołych dożynek i tylko zwłoki do przeszukania zostały, a tam klucz od domu-pułapki.Nie sprawdzałam wprawdzie, czy można wyjść z domu bez tego klucza, ale takie właśnie wyjaśnienie pasowałoby mi.
 

Keth

Ex-moderator
Varimatras said:
tez mialem ten klucz ale nie wiedzielm co zrobic zapomnilem calkiem o nim.erm idz wydymaj pol elfke zato ze ja uratowales=p a klucz sam nie wiem moze zejdz po schodkach kolo domu detektywa i kliknij na sciane =p
Jeśli nie wiesz, co zrobić, to po co dajesz porady?Poza tym zachowaj jakąś netykietę i nie pisz postów w stylu "wydymaj elfkę" ^^Następnym razem będzie warn.
 
Ten klucz jest pewnie do jakiejś kryjówki w kanałach, czy do jakiegoś domu. W kanałach np. jest wiele krat blokujących przejście gdzieś dalej, więc ten klucz może się nadawać do tego. Zresztą, popróbuję jak grę zacznę od nowa, bo teraz jestem w IV akcie i chcę przejść Wiedźmina.
 

pim

Senior user
Shaiya said:
Ten klucz jest pewnie do jakiejś kryjówki w kanałach, czy do jakiegoś domu. W kanałach np. jest wiele krat blokujących przejście gdzieś dalej, więc ten klucz może się nadawać do tego. Zresztą, popróbuję jak grę zacznę od nowa, bo teraz jestem w IV akcie i chcę przejść Wiedźmina.
jak ktoś już pisał tutaj wyżej, 8) sprawdzić można to tylko w jeden sposób, przejść po wszystkich możliwych miejscach z kluczem i bez, zajmie to troche czasu, ja nie zauważyłem żeby jakieś dodatkowe drzwi się otwarły, napewno dodatkowe kraty się nie otwierają. :-Xtak więc najbardziej prawdopodobny jest scenariusz, też tutaj wysnuty, że ten klucz jest poprostu do "domu pułapki"ciekawskie pytanie, co masz na mysli pisząc :
Shaiya said:
Zresztą, popróbuję jak grę zacznę od nowa, bo teraz jestem w IV akcie i chcę przejść Wiedźmina.
jest to trochę nie logiczne, jeżeli jesteś już w IV akcie to chyba przechodzisz już go ;)? Ok nie czepiam się juz :)
 
PiMiK nie wiem o co ci chodzi... Jestem w IV akcie, i chcę go skończyć a potem inne akty by przejść grę, a potem będę Wiedźmina przechodzić jeszcze kilka razy, ale z innymi zadaniami i grupami...
 
Czy może ktoś odkrył przypadkiem do czego służy ten kluczyk? Teoria z drzwiami wydaje się rozsądna, ale nie pasująca mi do gry ;] Może komuś udało się sprawdzić?
 
MarcusFenix said:
Może pasuje do krypty "lwigłowego pająka", można sprobować albo jest tylko taką atrapą/ciekawostką.
Klucz do tej krypty ma tylko
rycerz Eryk-czy raczej jedo zwłoki.
 
Ale w poradniku jest napisane na 49 stronie:"Warto też przeszukać zwłoki, by znaleźć Klucz" CZyli pewnie do czegoś musi służyć :)
 
Top Bottom