Co to za kocur?

+
Co to za kocur?

Cześć

Podczas waszych przygód na pewno natrafiliście na tego kocura. Pojawia się bardzo często - Przedstawienie, Rozmowa z Lożą i Rozmowa z córką Barona.



Czy wiecie co lub kto to jest? To jakiś Doppler? Czarodziejka? Za często się pojawia jak na zwykłe zwierzątko. Macie jakieś pomysły?
 
Ja go znam!!! To Mruczek mojej sąsiadki z pod 9 :D
A tak serio to niezwróciłem na to uwagi, byłby fajny twist jak by w jakimś DLC wyszła historia szpiegowska z nim.
 
Wielki brat obserwuje! Może to jakis czarodziej, ktory sie zpolimorfowal(cos jak Filippa) i bedzie antagonista w DLC :D?
 
Jest też w Kaer Morhen, kiedy zdecydowaliśmy się napić z Ciri zamiast rzucać śnieżkami.

 
Last edited:
Możliwe również jest to, że Redom nie chciało się tworzyć innych tekstur kotów (przykładowo taki Disnej często używał już wcześniejszych animacji tylko szatę graficzną zmieniali, pamiętam, że jakaś ichnia bajka kosztowała tylko 1,5 mln).
 
Teoretycznie tak @kubolmem ale sama obecność tego kota i jak wiele czasu jest mu poświęcone (choćby w scenie spotkania córki Krwawego Barona) jest zastanawiająca. Szczególnie, że z książek dosyć jasno wynika, że koty nie lubiły Geralta i najczęściej przed nim uciekały. I wiemy, że najprawdopodobniej miało to związek z mutacjami wiedźminskimi. Tym bardziej ciekawa jest jego obecność w Kear Morhen i fakt, że nikogo nie dziwiła obecność kota w wiedźmińskim siedliszczu, co biorąc pod uwagę zwyczajową reakcje kotów na wiedźminów powinno być niezwykłe.
 
sama obecność tego kota i jak wiele czasu jest mu poświęcone

Podczas pierwszej rozgrywki miałem niezłe rozkminy co do tego kocurka. Pierwsze co pomyślałem - po słowach Yen o Umie - to była Ciri :D (tak tak, znowu piszę o Ciri. Ale to moja wina, że tak bardzo lubię tę postać?) Później niestety cały mój misterny plan poszedł w ... :D
 
A może po prostu Redzi lubią sierściuchy, a konkretnie, jak ten wygląda czyiś kot z ekipy? To też może być powód umieszczenia go w grze xD
 
Myślałam, że w Sercach z kamienia się wszystko rozwiąże, że to szpiegujący kotek pana szatana, a tu nic :/

 
Hm... a może to EE do tej nauczycielki z HP, która się w kota zamieniała (Nie czytałem, tylko coś z filmów pamiętam, które i tak oglądałem na prawdę sporo temu)?
 
Top Bottom