Community do boju ;D

+

SaLi

Forum veteran
Community do boju ;D

Witam wszystkich!Pojawila sie nowa ankietka na Gamespocie.Sadze ze warto by bylo wypromowac naszego "Wieśka" ;DInnymi slowy forumowicze - do boju :DPozdrawiam!Link:http://www.gamespot.com/best-of/genreawards/index.html?page=10
 
Głos oddałem, krew też mogę oddać za Wiedźmina! ;)Głosujta ludzie, bo na razie to tak średnio idziePS: a co to za tytuł Super Paper Mario???
 
Co prawda taki temat już istnieje w dziale aktualności, ale ten przykleję-będzie większa szansa, że wszyscy się dowiedzą. Gdy już głosowanie się skończy, wątek odkleję i zamknę.ps: Do boju ludzie! ;)
 
iczer said:
Głos oddałem, krew też mogę oddać za Wiedźmina! ;)Głosujta ludzie, bo na razie to tak średnio idziePS: a co to za tytuł Super Paper Mario???
To jedna z najpopularniejszych gier w USA, zaraz obok Guitar Hero III i Dance Dance Revolution... i tu (nie)stety mowie serio... Za wielka woda rzadza konsole, tu na PC juz niekt prwaie nie gra, dlatego "Wiedzmin" na Xbox to jedyna szansa
 

SaLi

Forum veteran
Brawo Panowie i Panie! ;DA wydawalo sie, ze Mass Efeckt jest nie do przeskoczenia! ;DJedna zgrane z nas community :DPozdrawiam wszystkich!
 
Community do boju, i Community przesadziło ;/S@li - niestety niektórzy głosowali po kilkanaście-kilkaset razy....
 
Hmm.... kocham Wiedźmina, ale... zastanówcie się nad sensownością takiego głosowania? Chcecie by Witcher wygrał bo naprawdę jest najlepszy wg graczy czy dlatego, że Polacy mają czas klikać ???Czemu się czepiam? Bo wyjdzie sytuacja jak ta z włoską reprezentacją i kogo się boją makaroniarze :-\
 

SaLi

Forum veteran
Iwona said:
Community do boju, i Community przesadziło ;/S@li - niestety niektórzy głosowali po kilkanaście-kilkaset razy....
Hmm... Zdaje sie ze to juz kwestia zasad i uczciwosci, a swoja droga to ja moglem zaglosowac tylko raz, bo pozniej, podczas nastepnych wejsc na ta strone nie ma juz opcji glosowania. Widoczne sa jedynie wyniki..
Hmm.... kocham Wiedźmina, ale... zastanówcie się nad sensownością takiego głosowania? Chcecie by Witcher wygrał bo naprawdę jest najlepszy wg graczy czy dlatego, że Polacy mają czas klikać
Hmm... Podejrzewam ze wszyscy, ktorzy wzieli udzial w owej "ankiecie" zrobili to z czystego przekonania, ze Wiedzmin jest gra zaslugujaca na zwyciestwo. Gdzie indziej jak nie na forum fanow mozna zabiegac o glosy? Nikt nikogo nie zmusza do glosowania (Elwer pewnie ma jednak poczucie humoru ;D ). Dajemy jedynie taka mozliwosc. W zwiazku z tym Twoje obawy uwazam za niezasadne ;DPozdrawiam!
 
SLI said:
Hmm... Podejrzewam ze wszyscy, ktorzy wzieli udzial w owej "ankiecie" zrobili to z czystego przekonania, ze Wiedzmin jest gra zaslugujaca na zwyciestwo.
Hmmm... przecież wiesz o co mi chodzi. Wielu ludzi, którzy wzięli udział w tegorocznych wyborach zagłosowało na PO z czystego przekonania, że:a) ta formacja będzie rządziła lepiej niż pisuarb) chciała odsunąć pisuar od władzyALEnikt nie chodził ściemniać z kartą po 30 razy.... :-\
 

SaLi

Forum veteran
LordBart said:
nikt nie chodził ściemniać z kartą po 30 razy.... :-\
Hmm... Nie wnikam w motywacje ludzi glosujacych na Wiedzmina. Jesli ktos uwaza ze Wiedmin nie zasluguje na zwyciestwo i to np. Mass powinien wygrac czy inny Mario to przeciez zaglosuja tak jak uwazaja. Czy pokazanie mozliwosci zaglosowania MIEDZY INNYMI na Wiedzmina szerokiemu gronu uzytkownikow forum mozna porownac do wyborow? ;D Nie wiem, do mnie jakos ta argumentacja nie przemawia (jestem politologiem z wyksztalcenia ;D ).Co do glosowania po 30 razy - naprawde nie wiem jak to mozliwe, bo kiedy juz raz zaglosowalem to na owej stronie po ponownym wejsciu pojawiaja mi sie jedynie wyniki juz bez mozliwosci oddania glosu.Chyba ze ktos pracuje w kafejce i z kazdego kompa wchodzi na stronke i glosuje ;DPozdrawiam!
 
SLI said:
(jestem politologiem z wyksztalcenia ;D ).
No dobra... nie wchodźmy w to bagno bo utoniemy ;)Dla mnie zasada jeden człowiek - jedna gra - jeden głos jest standardem i tego się będę trzymał.Z dala od pokemonów ;) --> http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=7580.msg205436#msg205436 :D
 
Naginanie naginaniem, a sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie. Ja mysle tak jak Pawlaki i Kargule ;) W tej chwili wyniki: Wiesiek: 16,119 , Mass effect: 14,263. Glosujcie ludzie :)
 

SaLi

Forum veteran
LordBart said:
Dla mnie zasada jeden człowiek - jedna gra - jeden głos jest standardem i tego się będę trzymał.Z dala od pokemonów :D
Nawet nie wiesz drogi kolego jakze bliska mi ta filozofia ;DPozdrawiam!
 
Top Bottom