Community News 1/2013 - nowy rok, nowy spam

+
PrzemoRi said:
Swoją drogą, mam takie pytanie – Jak reagują pracodawcy, gdy w CV masz wpisane, że pojawiłeś się w CN?

Prawdopodobnie jak wtedy, gdy chwalisz się znajomością z Piaskiem i Paszportem Polsatu :p
 
Jak wyjdzie W3 i będzie hype na to to ubierz się w garniak, kup jakieś fajne perfumy, udawaj ważniaka i jak się zapytają czym się zajmujesz to mów dziewczynom, że jesteś członkiem community wiedźmina 3, tego samego, który teraz wszędzie reklamują. Jest szansa, że się nie skapnie co to znaczy community i cię weźmie za jakiegoś bogatego szychę z firmy tworzącej tę sławną grę i się uda :D
 
szypek26 said:
maritimus - wszelakie wątki-dyskusje dotyczące Wiedźmina Trzeciego byłyby dużo uboższe bez kulturalnych i rzeczowych postów tego Użytkownika, które w ciekawy sposób wnoszą naprawdę dużo do wymiany zdań. To się po prostu dobrze czyta. Tak trzymać, obywatelu!
Szczerze mówiąc, to dziwię się, jakim cudem nikt mnie tu jeszcze nie zripostował lakonicznym "tl;dr"

A tak na serio, to miło mi i dziękuję za uznanie Żałuję, że nie stać mnie na głębsze wniknięcie w inne zakamarki forum, ale... i tak żyję w wiecznym niedoczasie.
 
Top Bottom