Community News 1/2015: Za rok, za dzień, za chwilę

+
Aż taki narcyz, żeby krzyczeć o częstsze bycie w CN?

Aż taki nie ;) Nie zmienia to faktu, że CN nie muszą pojawiać się oczywiście co kwartał, ale mogą być częściej np.co 2,3 miesiąc :) Łaj not? Zawsze miło coś tak fajnego poczytać.

@Mario666 : Głodnemu chleb na myśli ;)
 
Aż taki nie ;) Nie zmienia to faktu, że CN nie muszą pojawiać się oczywiście co kwartał, ale mogą być częściej np.co 2,3 miesiąc :) Łaj not? Zawsze miło coś tak fajnego poczytać.
Kwartał jest co trzeci miesiąc. A częściej nie ma powodu robić, bo wystarczająco dużo materiału nie ma i dużo pracy to wymaga.
 
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
@<a href="http://forums.cdprojektred.com/member.php?u=2001724" target="_blank">Mario666</a>
<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> : Głodnemu chleb na myśli ;)

Rozgryzłeś mnie. :D

 
Last edited:
Czekajcie czekajcie, jakie kotki? :p

Zagrożone przez myszki? ;)
 
@Myszokotka, nie było cię na forum 1 kwietnia? :p Chodziło o to że wszystkie linki na forum prowadziły do gifów z kotami ;)
Byłam byłam, ale w żadne linki nie wchodziłam! Zauważyłam tylko podmianę słów, bo po którejś z rzędu owieczce i pisance coś zaczęło mi nie grać. :p
 
Community News jak zwykle rewelacyjny :D. I jak zwykle, gdyby nie on parę smaczków z Twórczości Fanów by mi umknęło. A tak zapoznałem się z rewelacyjnym prezentem @Hostile 'a. Jeśli ktoś coś takiego wdroży kiedyś do masowej produkcji, to we mnie będzie miał wiernego klienta :D.
 

3 razy w CN? OMG. Loffciam i takie tam ;)

A na poważnie - rewelka napisane. Jak zwykle z resztą... Jak Wy to robicie? Nieważne. Róbcie tak dalej ;)

@HuntMocy - oj przyznaj się. Chciałeś wykosić REDPointy :p
 
@W_Wallace
W razie czego możesz mi tą klawiaturę sprezentować. Jestem otwarty na zepsute klawiatury i mam już na nie pomysł :D
 
Top Bottom