Community News 3/2012 - przybyli z wieściami pod okienko

+
Alcatraz1024 said:
Trochę temerskiej żytniej i da się żyć

A tak na poważnie to nikogo nie chciałem urazić, ale tak jest, taki już jestem zimny drań

Więc jeśli któryś z moderatorów został urażony moją wypowiedzią to przepraszam, ale jak wspomniałem wcześniej taki już jestem, lubię mówić innym miłe słowa, prawić komplementy choć czasami są one kłamstwem.
Hm, już abstrahując kompletnie od CNa, pozwolę sobie tylko skomentować taką postawę - dla mnie jest ona dziwna, niezrozumiała i obłudna. Ale nie ty pierwszy tak robisz i nie ty ostatni. Tylko po co się tym jeszcze chwalić? o_O

Ale jak mówię, to w ramach czystej abstrakcji. Nie, żebym się czuł urażony, czy coś.

Tutaj, dla odmiany, ja się dopisuję :p
zi3lona
 
Erynia said:
A Wallace to niech się zdecyduje, czy chce być Szkotem czy Batmanem. Jeden chodzi bez majtek, a drugi zakłada je na leginsy zamiast pod. Wszystko w tym temacie bo w następnym Community będzie, że Erynia to tylko o majtkach gada i doszukując się zboczenia u innych sama robi z siebie perwersa (do czego się nawet publicznie przyznałam).

Właśnie moja droga nie masz racji. Tak jak Wallace nie nosi majtek w ogóle, to Batman nosi podwójne - jedne na wierzch, a drugie pod spód. I teraz zachowujemy proporcje, ilość bielizny jest wprost proporcjonalna do ilości osób, genialne! :D
A zboczone dziewczyny są fajne :p
 
Jest Wallace, są majtki, jest okejka :)

Ok, wróciłem do swojej podobizny w avatarze, bo zaraz się tu jakieś zamieszki rozpętają :p
 
Wallace said:
Jest Wallace, są majtki, jest okejka :)

Ok, wróciłem do swojej podobizny w avatarze, bo zaraz się tu jakieś zamieszki rozpętają :p
Swoją drogą szkoda, że Gibson się zestarzał i dalej starzeje, bo mordę ma dobrą do tego by zagrać Wiedźmina gdyby kiedyś taki film powstał ;p
 
Swooneb said:
Swoją drogą szkoda, że Gibson się zestarzał i dalej starzeje, bo mordę ma dobrą do tego by zagrać Wiedźmina gdyby kiedyś taki film powstał ;p

Jeśli o podstarzałego Gibsona chodzi, to polecam Dorwać gringo. Niby już stary, a daje radę ;)
 
szypek26 said:
Undomiel
A co robicie, kiedy nie spamujecie na forum, szeregowy?[/indent]
Wallace
Zajmuję się prowadzeniem korespondecji o treści "Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy, w załączniku przesyłam swoje CV" oraz regularnymi odwiedzinami w miejscowym PUP. Ale proszę nie podawać tego do wiadomości publicznej :p
Toż to ulubone hobby pokolenia dwudziestolatków i sport narodowy! Nie ma czego się wstydzić
 
UWAGA! UWAGA! Widzę, że jest popyt na Walca, więc... Jak kogoś interesuje to Walec wrzucił nową fotkę na FB xD
 
ser-ek said:
UWAGA! UWAGA! Widzę, że jest popyt na Walca, więc... Jak kogoś interesuje to Walec wrzucił nową fotkę na FB xD

Myślałem, że wywołuję histerię jedynie wśród płci przeciwnej :p Najwyraźniej od dzisiaj będę musiał uważać też na Ciebie :p
 
A idź Ty... Jo tylko podaję świeże info. A jak już mogłeś zobaczyć moje motto życiowe to: "Pisz posta, gdy jest (lub nie) okazja".

EDIT: W sumie racja Walec. Uważaj, bo ze wszystkich forumowiczów najbliżej do Ciebie mam ja xD Ewentualnie Jaro.
 

Koxus

Forum regular
trzeba uważać bo będzie solo* na facebook'u xd

*(wiecie taka spamowa i szpamerska, bo ten kto wygra będzie miał większy respekt na serwie FB)
 
ser-ek said:
UWAGA! UWAGA! Widzę, że jest popyt na Walca, więc... Jak kogoś interesuje to Walec wrzucił nową fotkę na FB xD

Dzięki serek za info. Wszyscy mamy Łolesa na fejsie, chyba, że tylko ja nie mam, to sory.
 
Nie ma to jak podać info, na które jest popyt i czytać, że ludzie nie mają dostępu


UWAGA!!! Zaryzykuję życiem i za 2 oreny od łebka daję linka do profilu Walca.
 
Halo, przypominam, że to Łoles decyduje komu i kiedy udostępnia linki do swojego fejsa i wszystkiego innego. Więc proszę mi tu cudzą prywatnością nie szafować.
 
Walec, opróżnij skrzynkę bo pw nie mogę słać.

Zi3lona, przecież wiesz, że nie dam, nie? xD


P.S: Dostałem 2 oreny, kto chce linka?

EDIT: Już 3 xD No to 1.5 osoby zgłasza chęć. Czekam dalej.

EDIT2: Teraz poszły 2 minusy. Więc zostało 0.5 osoby co chce linka. Wy niedobrzy...
 
Top Bottom