Community News 3/2012 - przybyli z wieściami pod okienko

+
InCD said:
zi3lona ma racje

(ale od czego jest PW)
Przecież pisałem, że Walec ma skrzynkę zapchaną.

EDIT: 2 oreny doszły i zaraz 2 minusy xD Więc nadal 0.5 osoby na plusie.
 
serek- osoba której nigdy nie będę miała wśród znajomych na fb. Za orena to byś własnego chomika sprzedał.
 
Erynia said:
serek- osoba której nigdy nie będę miała wśród znajomych na fb. Za orena to byś własnego chomika sprzedał.
Nie mów hop... ^^ xD

P.S: Ale ja nie mam chomika xD
 
Ej no... Kto znowu mi dał minusa?? Ja się pytam, za jakie grzechy? xD


Dobra, to może inaczej.

Erynia przysięgała, że mnie na FB w życiu w znajomych nie będzie mieć.
Hmm...

UWAGA!! Jeśli Erynia nie zmieni zdania (i nie będzie mnie mieć w znajomych), to w weekend na forum wrzucam nowe dzieło, panią Brygidę, vel Klocek xD Może jeszcze z jakimś bonusem.
To pierwszy z warunków.

Drugi - do soboty mam w ilości orenów przebić Walca.


EDIT: Ej!!! -3 oreny to cios poniżej pasa!!

EDIT: -4. Wychodzi na to, że już ~10 ludu kliknęło na "-". Więcej mas matka nie miała? :p

EDIT: Już -2. Znalazł się miłosierny samarytanin i się zlitował ^^

EDIT: Znowu -4. Mnożycie się ludzie jak króliki. Powoli ilość minusów w ostatnią godzinę dobija do ~15. A tylu ludu w ciągu godziny zalogowanego w tym temacie nie widziałem xD Cud.
 
Zbieranie orenów to nic trudnego, wystarczy często pisać w popularnych wątkach niezwykle ogólnikowe tezy, o których wiemy, że choć same w sobie nic nie wnoszą, są na tyle ogólnikowo i mętnie napisane, że jak największa grupa demograficzna powinna się z nami zgodzić*.

Wiem co pisze. :]

*Ewentualnie można być hipsterskim modem i w ogóle nie mieć orenów.**

** Można też mieć "na imię" Wallace, sadząc po reakcjach forumowiczów, ten prosty fakt w zupełności wystarczy.
 
No nie mogę ale spam...
Ja robię to przynajmniej z godnością :p

A takie pytanie do modów:Za ile można się spodziewać wydania 4/2012??
No bo chyba w tym roku będzie jeszcze ? :D
 
Jakoś nie lubię niezdrowych podniet orenami forumowymi w wątkach - i aż korci by minusy klikać. A, że mam przekorną naturę i możliwości nieograniczone...

:p

Zlitujcie się, albo....

No i polska Monica Belluci rządzi
 
Dobra, kończmy ten radosny spam. Oddawać moje oreny!!!

Może ktoś powie, że mój spam jest nie na miejscu.
Błąd!! Jest jak najbardziej na miejscu. W najbardziej odpowiednim z miejsc - tu, w temacie na forum!!


EDIT: Bardzo śmiszne xD
 
Kielek486 said:
A ja się pytam:CZEMU??
Poproś Iwonę, jej zbywa xD





Chcesz rozkręcić atmosferę na forum?? Wezwij serka! Najlepsze usługi w najlepszej cenie!
 
Nie no dobra ja kończę ze spamem.

Na zgodę z modami:



Ooo... a to Ty się pokłóciłeś z któryś moderatorem, że chcesz się teraz godzić? Nie bardzo rozumiem co masz na myśli... no ale trudno.
Spokojnego wieczoru :)
I.


Oj tam,oj tam po prostu jestem człowiekiem wrażliwym i nie zasnąłbym z myślą że spamowałem i nie przeprosiłem.

Spokojnego wieczoru :)
Nawzajem.

@ser-ek
Mów za siebie
 
Top Bottom