Community News 3/2012 - przybyli z wieściami pod okienko

+
Taki sam post napisałeś już wczoraj: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/31683-community-news-32012-przybyli-z-wiesciami-pod-okienko/page__view__findpost__p__848989
Proszę nie powielać postów, nie spamować.
 
Uwaga! Ogłoszenie!
Erynia wymogła na mnie obietnicę stworzenia Brygidy-LEGO do niedzieli wieczora.
Pilnie poszukuję ochrony na niedzielę/poniedziałek przed wkurzonymi kobietami.
 
ser-ek said:
Uwaga! Ogłoszenie!
Erynia wymogła na mnie obietnicę stworzenia Brygidy-LEGO do niedzieli wieczora.
Pilnie poszukuję ochrony na niedzielę/poniedziałek przed wkurzonymi kobietami.

Znaki wiedźmińskie zna? Jak tak - to zastosuje.
 
ser-ek said:
Uwaga! Ogłoszenie!
Erynia wymogła na mnie obietnicę stworzenia Brygidy-LEGO do niedzieli wieczora.
Pilnie poszukuję ochrony na niedzielę/poniedziałek przed wkurzonymi kobietami.

Jak obiecałeś to teraz żałuj
 
50% Brygidy done xD Zostało do zrobienia: czerwono-niebieski płaszcz, torba, sztylet, poprawki.
 
Dobra zapraszam. Najpierw zrównam Cię z moim poziomem idiotyzmu. A potem pokonam doświadczeniem



Pam pam ram. Voila:
 
szypek26 said:
o_O

Wygląda jak lalka z seks-shopu...
xDDD Rozwaliłeś mnie. Mówiłem, że będę potrzebował ochrony przed babami, nie? Ktoś chętny? xD


EDIT: Szypek, głodnemu chleb na myśli?? :p
 
szypek26 said:
o_O

Wygląda jak lalka z seks-shopu...

Ta przynajmniej ma zamknięte usta.


Drogi serku ja do zemsty podchodzę po babsku. Latami będę pielęgnowała mściwe ziarenko które zasiałeś w moim sercu, a kiedy ty zapomnisz już o całej sprawie, pojawię się cicho jak wieczorna mgła i zepsuję ci komputer kiedy wyjdzie Wiedźmin 3.
 
Erynia said:
Ta przynajmniej ma zamknięte usta.

Tak wyglądała wersja przed "cenzurą" ...



P.S. @szypek26, co i czym Ty chciałbyś robić tymi rękami Brygidy wolę nie wnikać ;) ...
 
ser-ek said:
Mówiłem, że będę potrzebował ochrony przed babami, nie? Ktoś chętny? xD

Interesujące ... a więc przeanalizujmy:
ser-ek said:
Naiwny chłopcze, przede mną nikt cię nie ochroni -Erynie

Sądząc z opisu istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie się tu mieć do czynienia z Osobniczką zwaną - Łaskawą. Brzmi to obiecująco i rokuje, że obejdzie się bez jakichś okropności. Może być Ona co prawda wyposażona w bicz nabijany ćwiekami z brązu. Jednakże ... skoro łaskawa, to może zrezygnuje z tych ćwieków; sam bicz jakoś mi nie przeszkadza.
No i jeszcze kolejny przymiot - niestrudzona - brzmi prawie groźnie, ale jestem gotów zaryzykować.

Tak więc konkludując - Szanowny Kolego - jeśli tak bardzo Ci zależy, to jestem skłonny przyjąć kare za Ciebie (dodam, że szanuje starszych i rodziców, nie jestem też radnym)
 
Top Bottom