Community News 3/2012 - przybyli z wieściami pod okienko

+
FILIPEK992 said:
I jeszcze dostanę warna, bo mnie tu nikt nie zna i nie lubi, to się nie będą nawet zastanawiać :(

Nie są tacy źli,tylko tak pozują. W końcu nie mogą dać sobie wejść na głowę.
;)
 
nickstone said:
Czy mam z tego rozumieć, że kara będzie mocno odroczona w czasie ?
Zaraz zaraz. Pogubiłam się. Miałam mścić się na serku za to, że rozpowszechnia jakieś podłe plotki na mój temat, jakobym wygłaszała w jego kierunku groźby przed którymi szuka ochrony wśród współplemieńców wiedźmaniaków. Wspaniałomyślnie zgłosił się Nick Stone, jednocześnie zdradzając nam swoje dosyć kontrowersyjne zamiłowanie do chlastania go pejczami, przez sędziwe niewiasty z gadzim fryzem. Erynie zsyłały na swoje ofiary szaleństwo, sądząc po twoich ostatnich wpisach, kara już została wymierzona, chłosty nie będzie ;)
 
Jeśli ta Erynia będzie taka jak przedstawiał ją Jacek Malczewski to sądzę, że Nick Stone nie miałby nic przeciwko bliższemu spotkaniu. Jednak jego zamiłowanie do biczy (względem swojej osoby) wciąż pozostaje niepokojące.



Jacek Malczewski "Autoportret z Erynią"
 
"Autoportret z Erynią" to brzmi tak pięknie, uwielbiam Malczewskiego :)

Serku za twoje szaleństwo odpowiadają mojry, one były personifikacją przeznaczenia, erynie (w tym ja) nie mają z nim nic wspólnego.
 
IwaN said:
Jednak jego zamiłowanie do biczy (względem swojej osoby) wciąż pozostaje niepokojące.

Zapewniam, że nie ma tu nic niepokojącego. To nie zamiłowanie, a w konkretnym przypadku (przykładowo) - konieczna konieczność ;) (miłość żąda ofiary, lub jak kto woli - trochę poświęcenia).
Nie wdając się w dalsze dywagacje; w inkryminowanej sprawie lepsze to niż bycie fryzjerem ;)
 
Top Bottom