Community News 3/2015 - Newsletter, którego nie było

+
Community News 3/2015 - Newsletter, którego nie było

Serce musi mieć z kamienia ten, co trzy miesiące czeka na Społecznościowe Wieści. Ale nie martwcie się. Kto czeka, ten zazwyczaj się doczeka. Zapraszamy do, hm... lektury.​



Community News 3/2015
Newsletter, którego nie było






część 1: NEWSY Z FORUM




Kochani, złe wieści najlepiej przekazywać bez zbędnego ociągania się. Więc teraz krótko, w żołnierskich słowach: W poprzednich miesiącach zebraliśmy bardzo mało materiałów nadających się do publikacji w Newsletterze. Z chęcią zwalimy taki stan rzeczy na fakt, iż 98.7% populacji forumowej (ponownie kłania się wiarygodny i uczciwy Instytut Badania Opinii Publicznej imienia Czcigodnej Moderacji) w ostatnich tygodniach było zajęte graniem w Pewną Taką Grę. Wspólnie doszliśmy więc do wniosku, że publikacja kadłubowego Community Newsa nie ma sensu. Równie dobrze można lizać cukierka przez folijkę.
Zwracamy się więc z uprzejmą prośbą o wykazanie się w nadchodzącym trymestrze, byśmy mieli o czym pisać (tak, tak - teraz wzbudzamy w was poczucie winy).

Na pocieszenie i żeby nie zostawić was z kompletnie pustymi rękoma - kilka co bardziej kwiecistych cytatów.




część 2: CYTATY

Klasycznie już zaczynamy od przypomnienia: "jeśli jakaś wypowiedź na forum zyska wasze uznanie, wystarczy nacisnąć przycisk "raportuj", po czym w treści zgłoszenia wpisać, że to wasza kandydatura do następnego Community Newsa. Takim sposobem i wy możecie decydować o kształcie tego periodyka" :)



#1 - Zgoda buduje

Proponuję aby dodać new game+ co wy na to?
Spoko.
Dodawaj.
* * *
#2 - Tacierzyństwo

Ja czekam na rozwiązanie :)
A wiadomo chociaż czy będzie to chłopiec czy dziewczynka? ;)
* * *
#3 - Pójść, biec, wstać

Cześć, przymierzam się do rozpoczęcia przygody z Dzikim Gonem, ale nie jestem pewien czy mi pójdzie. Mam taki komputer:
Intel Core 2 Quad, Nvidia GeForce GTX260, 4 GB RAM, Windows 7.
Czy pójdzie? Stary, nawet z fotela nie wstanie :p
* * *
#4 - Problemy pierwszego świata

ostatnio mam dziwny problem z grom jak wlaczam to po pieciu minutach gerald zawiesza sie w miejscu co robic?!
Nie wiem jak Gerald, ale Geralt by się nadawał do GROMu :whistle:
* * *
#5 - Klub Smakosza

Serek czasem nie miał urodzin miesiąc temu? :hmmm:
Nie wiesz, że dobry ser musi przez miesiąc dojrzewać? :p
* * *
#6 - Wybory, rzecz to trudna

Triss czy Yennefer? Kogo wybraliście?
Nie wiem, jak inni, ale ja wybrałem moją dziewczynę...
Jeśli tak wygląda Twoja dziewczyna, to ja podziękuję
* * *
#7 - biednemu wiater zawsze w łoczy

Mógłby ktoś z redów rozwiać moje wątpliwości? :D
* * *
#8 - Duh

Ja miałbym pytanie do Marcina Momota związane z nową blizną Geralta.Czy ta blizna sama zniknie po zakończeniu wątku fabularnego Serc z kamienia i czy będzie istniała możliwość by Geralt miał tą bliznę na stałe?

Myślisz że Redzi takim spoilerem walną?


* * *
#9 - Zdefiniuj gruszkę

Na tym forum "normalny" to pojęcie względne :p
Normalny? To jakiś poziom trudności?



* * *
#10 - ile waży koń trojański?

Ile będzie ważył ten dodatek ? wiadomo coś na ten temat ?
W pudełku będzie tylko kartka z kodem więc pewnie niewiele. Gwint to może być cięższa sprawa.


KONIEC


I to wszystko w tym wydaniu. Do zobaczenia w następnym, miejmy nadzieję pełnowymiarowym, odcinku!



PS
A teraz konkurs. Taki trochę z partyzanta. Posucha forumowa (ach, ten Wiedźmin Trzy) była tak wielka, że ciężko było zebrać choćby i z dziesięć dobrych cytatów do powyższych akapitów. Więc część cytatów z powyższych wypowiedzi po prostu wymyśliliśmy.
Konkurs jest prosty - prosimy o podanie w komentarzach, które cytaty są nieprawdziwe. Zwycięzca dostanie nagrodę, niespodziankę-niespodziewankę.
Miłej zabawy!
 
Last edited:
Pobite gary, @PATROL wygrywa konkurs :p

edit: W sprawie nagrody skontaktujemy się później. (Musimy najpierw zrobić moderacyjną ściepę na coś taniego :D)
 
Zamknęliście Sens życia, zbanowaliście paru szkodników i się nudno zrobiło. To się kurna jego gamratka mać nie dziwcie, że coś cicho ostatnio xD

Nawet mi się nie chce spamować...
 
Nie ma to jak być cały dzień w robocie i przez refleks PATROLA nawet się na konkurs nie załapać :D. W każdym razie @PATROL gratuluje ;).

---------- Zaktualizowano 19:23 ----------

Zamknięcie "sensu" to akurat wszystkim wyszło na dobre :D. Przynajmniej życia nie tracę na czytanie miliarda stron dziennie :D.
 
Phi, prosty ten konkurs, wystarczyło wskazać największe suchary. :wisegirl: A tak a propos to moderacja już dba o to by ciekawe dyskusje na tym forum się nie toczyły, więc nie dziwota, że cytatów brak.
 
No fakt, "Sens życia" to był jedyny temat, w którym ktokolwiek cokolwiek pisał, poza tym forum w zasadzie nie istniało... Trzeba koniecznie dać znać szefom CDPR, żeby się już nie trudzili z kolejnymi tytułami, skoro całe forum żyło tylko tym jednym wątkiem, pełnym świeżych, wartościowych dyskusji, ciekawych sporów na poziomie i co chwila nowych kwestii, a nie w kółko tych samych. Prawda? Serio, prawda? ;) Ech, jak żyć.
:eredinfacepalm:

Gratulacje, kolego Patrol, ja się już zrzuciłam :p
 
Moment, zgłaszam sprzeciw, za taką pierdołę prawdziwa nagroda, a za moje liczenie kotów też miał być jakiś prezent. xD
 
Posucha forumowa (ach, ten Wiedźmin Trzy) była tak wielka, że ciężko było zebrać choćby i z dziesięć dobrych cytatów do powyższych akapitów.

Jak szukacie dobrych cytatów to polecam wejść w profil W_Wallace i kliknąć "Ostatnia aktywność". To co ten gościu wypisuje ociera się o geniusz :p Boki zrywać :p
 
Last edited:
Top Bottom