Community News 4/2014 - No co zrobisz? Nic nie zrobisz

+
Ani na...wycieczki osobiste:p

Nie wiem, gdzie Ty takowe widzisz, ale chyba do Ciebie nic nie pisałem, prawda? ;)

Zachowywać możesz, śmiało. Ale zarzucanie moderacji braku szacunku i zasad kindersztuby w stosunku do rozmówców jest lekką przesadą bo faktem pozostaje, że zaimek pisany z dużej litery to grzeczność stosowana w formie przede wszystkim oficjalnej.

Więc tak jak mówisz - jak kto woli. Nie stosowanie się do tych zasad nie jest w żadnym razie wyrazem braku szacunku.

To może jestem staroświecki, ale za moich młodych czasów pisownia przykładowo "ty" z małej litery nie była dobrze widziana.
A co tak ciężkiego jest we wciśnięciu shifta? ;)
 
To może jestem staroświecki, ale za moich młodych czasów pisownia przykładowo "ty" z małej litery nie była dobrze widziana.
A co tak ciężkiego jest we wciśnięciu shifta? ;)

Podejrzewam, że za "twoich czasów" pisanie smsów i udzielanie się na forum nie było tak powszechne, jak dzisiaj.
Nie ma nic ciężkiego we wciśnięciu shifta, podobnie jak nie ma nic ciężkiego ze zrezygnowania z przytyków tego dotyczących ;)
Szczególnie, że jak wspominałem, nie jest to wymóg i że grzeczność rozmówcy mogę okazać przede wszystkim rzeczową, pozbawioną argumentów ad personam wypowiedzią.
I że stosowanie się do rzeczonej formy niekoniecznie automatycznie o tej grzeczności i szacunku świadczy.
 

Guest 3669645

Guest
Ale adventusami nasypało w tym CNie. Dziękuję uprzejmie za miłe słowa :p

Ciekawe czy REDzi dodadzą fizyczną wersję tych kart do kolekcjonerki :troll:
 
Ho ho ho no no nie spodziewałem się że znajdę się w CN-ie :D. Super dziękuje bardzo :). Gratuluje Hunterowi moda (chociaż i tak już to zrobiłem za żywo :p). Wywiad rzeczywiście tryska elokwencją :D (co do motywu picia to Patrol jednak jesteś ekspertem :D). Świetnie że pojawił się wątek naszych Krakowskich spotkań :). Być może dzięki temu więcej forumowiczów się o nich dowie i być może na nie przyjdzie :D. Co do Karty Zielonej no to cóż... zacnie ;).
 
W ogóle to mówicie tak jakbym w rzeczywistości był mrukliwym gburem co nie potrafi sklecić jednego zdania :'(
 

Attachments

  • hgh.png
    hgh.png
    145.5 KB · Views: 49
W marcu Redzi zdecydowali się ogłosić konkretną datę premiery Wiedźmina 3. Padło na luty 2015. Fani ucieszyli się okrutnie, bo nareszcie mogli przygotować sobie kalendarze, z których codziennie zrywaliby po kartce, odliczając dni dzielące ich od tej z dawna wyczekiwanej uroczystości. Czekamy także i my!

Ja tylko chciałem formalnie zaspmamować powiedzieć, że w marcu nikt daty premiery na 02.2015 nie ogłaszał. Ta została podana w czerwcu na konferencji przed E3.

A CN tradycyjnie do bani świetny i tradycyjnie mnie w nim nie było.
 
Ja tylko chciałem formalnie zaspmamować powiedzieć, że w marcu nikt daty premiery na 02.2015 nie ogłaszał. Ta została podana w czerwcu na konferencji przed E3.
A CN tradycyjnie do bani świetny i tradycyjnie mnie w nim nie było.
Kalendarium pisałem ja :teeth: "Luty 2015" wydaje się być jednak dosyć konkretną datą premiery (zamiast "jesień 2014" - fakt obsuwy pomijam) :p
 
Można powiedzieć, karty wyłożone, a kości zostały rzucone, znaczy się... moje stare gnaty...
powaliło mnie na łopatki :p
 
O wypraszam sobie lenia. Linka poprawiałem, bo widziałem że coś z tym http się nie zgadza i mimo tego i tak nie wchodziło.
 
Top Bottom