"Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

+
"Coś się kończy, coś się zaczyna"-podziękowania na koniec zamkniętych beta testów

"Coś się kończy, coś się zaczyna".
Zamknięte Beta Testy dobiegły końca. Spędziliśmy razem wiele godzin zarówno w Gwincie jak i na forum. Zawarliśmy nowe znajomości i jak to naszemu narodowi przynależne kłóciliśmy się wielokrotnie (przepraszam, dyskutowaliśmy ;) ). Szukaliśmy bugów, robiliśmy rekordowe wyniki (zwłaszcza OjciecDwójkiDzieci) jak i bawiliśmy się jakby gra była już ukończona. Obmyślaliśmy strategie, znajdowaliśmy zaskakujące komba i robiliśmy głupie błędy w trakcie rozgrywki.
Razem stworzyliśmy podstawy społeczności Gwinta dzięki mieszance osób zarówno z olbrzymim bagażem doświadczenia jak i osób całkowicie nowych w tej formie rozrywki (oraz wszystkich pomiędzy tymi skrajnościami). Zarówno tu, na forum, jak i na streamach i kanałach YT (oraz kilku stronach fanowskich) zbudowaliśmy jedną z podwalin dzięki której Gwint ma szansę odnieść sukces. Nasza praca (przez niektórych zwana zabawą ;) ) dała deweloperom tysiące informacji zwrotnych, zarówno jako dane statystyczne jak i poprzez nasze opinie i komentarze.

Dlatego też pragnę podziękować wszystkim członkom naszej społeczności za wspólnie spędzony czas, pracę jaką wykonali na rzecz rozwoju gry i częste burze mózgów jakie przewalały się przez forum (nie mylić z pewną jakże dla nas istotną Burzą wewnątrz CDR ;P )


Dziękuję MajekX Ankalime Keymaker7 Gomola 2jacks McBobek kloni Hekwit Anglad47FM Marat87 Akuumo Ramalian Duckingman poYar PacyfistaX Piwus Aurelinus kotwica407
oraz wszystkim pozostałym członkom naszej społeczności (jeśli kogoś pominąłem wyżej to przepraszam, po prostu tylu nas się zebrało, że nie wszystkich pamiętam po nickach). Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz przy partyjce Gwinta
:cheers:


Dziękuję również zespołowi moderatorów tego forum z HuntMocy na czele. Bez waszej ciężkiej pracy ciężko byłoby utrzymać nasze języki na wodzy. Udaje Wam się połączyć cierpliwość, wyrozumiałość z charyzmą dzięki czemu wiele sporów udało się zażegnać.

I najważniejsze.
Dziękuję zespołowi tworzącemu Gwinta za zaufanie jakim nas obdarzyliście, za ciężką Waszą pracę byśmy my mogli mieć ciekawą formę rozrywki w czasie wolnym od obowiązków dnia codziennego. Dziękuję za umożliwienie nam poznania nowych ludzi, zebrania nowych doświadczeń i za mile spędzony czas przy partyjce Gwinta. Czapki z głów dla Was:
:hatsoff:






"Coś się kończy, coś się zaczyna"

Już niedługo zacznie się etap otwartych beta testów będący ostatnim etapem przed premierą gry. Nasze konta są właśnie resetowane, nagrody od REDsów zaraz dostaniemy. Dzięki takiemu, a nie innemu przetasowaniu zdolności, kart i możliwości mamy przed sobą kolejne godziny poznawania Gwinta, zbierania kart i wspólnego grania. Dlatego też życzę REDsom wytrwałości i cierpliwości do nas, moderatorom spokojnego i merytorycznego forum, a graczom łaskawego oka trola sprzedającego beczki ;)
:cheers4:



Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i jednocześnie POWODZENIA
 
Choć od dawna się nie odzywałem to podczepiam się pod te podziękowania bo również bardzo miło wspominam prowadzone dyskusje na forum :) Ja już resetu nie mogę się doczekać, a zwłaszcza otwierania tych kilkudziesięciu beczek :D Zupełnie nie znam aktualnych zasad oraz zdolności większości kart bo jak wielu z was wie przestałem grać ze 2 aktualizacje temu (przed pozycjonowaniem). Dzięki temu będę Gwinta mógł odkrywać na nowo. Sprawdzę sobie m.in. samouczki czy rzeczywiście są dobrze napisane i czy zrozumiem z nich jakimi zasadami obecnie rządzi się Gwint. Gdy przystępowałem do bety Gwinta miałem 20 letni staż w karciankach co dawało mi spory bonus na start. Teraz większość z was na pewno jest dużo lepszymi karciarzami ode mnie i nie mogę się doczekać gdy znów będzie okazja do pogrania. Do zobaczenia na szlaku ;)
 
Ja dziękuję za Wiedźmina 2!!! Po przejściu jedynki jakoś czasu mi zabrakło na 2 ale teraz to nadrobię. A swoją drogą to po darmowych beczkach za rangę i level to czegoś takiego się nie spodziewałem. REDzi chylę czoła i jeszcze raz wielkie dzięki.
 
No i wzruszyłam się.
Dziękuję i dziękuję wzajemnie. :)
I mam nadzieję, że jednak bardziej się zaczyna niż kończy.
 
Last edited:
Ja również dziękuję :hatsoff:


Aczkolwiek uważam, że "nasza praca jeszcze nieskończona" :) Ze względu na ilość zmian i to w tak podstawowych rzeczach jak passywki, działanie pogody, rework KP to zarówno gracze jak Duckingman, którzy przestali grać jakieś dwa patche temu, jak i tacy jak ja, którzy jeszcze w niedzielę o 23 walczyli o rameczkę, będą w równym stopniu odkrywać grę od nowa (i zapewne znajdziemy też kilka niezbalansowanych zagrań). Myślę, iż powiedzenie, że będzie to Gwint 2.0 nie będzie zbytnim nadużyciem. A fakt wystąpienia resetu w moim przekonaniu przyniesie nam więcej radości z gry od nowa, poznwania nowych mechanik, zdobywania kart i wymyślania oraz budowania wokół nich działających decków.


Także nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć: Do zobaczenia w Open Becie!:cheers:
 
Ja również dziękuję za wspólnie spędzony czas, za te wszystkie dyskusje. Czasem się zgadzaliśmy czasem nie, ale zawsze było ciekawie i przyjemnie. Zresztą dalej tak będzie bo nasza przygoda z Gwintem dopiero się zaczyna.
 
Dzięki. Teraz to dopiero zacznie się prawdziwa gra, bez widma resetu - brak wymówek aby robić przerwy i nie grać :) Do zobaczenia po drugiej stronie.
 
"Coś się kończy, coś zaczyna" to chyba najlepsze podsumowanie. Dzięki wszystkim za setki pojedynków i świetną zabawę - już czekam na kolejne :)
 
Dariusz77;n8578290 said:
"Coś się kończy, coś się zaczyna".

Zamknięte Beta Testy dobiegły końca.

Dziękuję ... Anglad47FM

"Coś się kończy, coś się zaczyna"

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ i jednocześnie POWODZENIA

Jako, że zostałem nadspodziewanie wywołany to z tej okazji chciałbym najserdeczniej podziękować w szczególności dwóm osobom bez których nie byłoby Was (Studio) i Nas (Graczy).

Mianowicie:

Składam podziękowania oraz wyrażam podziw za dokonania Panu Andrzejowi Sapkowskiemu, który stworzył m.in. kreacje Geralta z Rivii, Triss Merigold z Mariboru, Zoltana Chivaya itp. oraz przede wszystkim uniwersum wiedźmina. Dzięki temu twórcy CDPR mogli stworzyć gry, które zdobyły wiele nagród.

Drugą taką osobą jest... twórca gwinta, czyli Pan Damien Monnier. Możecie go nie kojarzyć, ale jak graliście w W3 to on jako NPC o nazwisku Monnier pojawiał się na samym początku i nauczył nas podstaw gwinta jako minigierki w W3.

Następnie chciałbym podziękować osobom z community gwinta/gwenta ... wróć, uniwersum wiedźmina, czyli:
crazymmogamer który jako chyba pierwsza osoba na świecie otrzymała dostęp do gwinta oraz jako pierwszy z Polaków na twitchu zaczął streamować gwinta na tej platformie od początku CBT, czyli od 25 października 2016 r.
Seavro
@Attaras88
@Pasqudnica
AgraveiN
ArronEagleheart
Adam Nazrac Caltanas
Draagoon z DolBlathana
Redditowi Gwenta
MegaMogwai za granie NG
Swim za trollowe decki
gwentDB za netdecking, a tak naprawdę za realizację zasady "know your enemy"

Miłe, złego początki :)
 
Dzięki za udział w becie, wspólne rozgrywki i wyróżnienie w pierwszym poście :D A już jutro zaczynamy na pełnym gazie!
 
Dzięki za miło spędzony czas w grze i na forum. Ponadto dzięki za wszystkie nagrody za udział w becie. Pozdrawiam !
 
Mimo, że w becie nie spędziłem za wiele czasu, nie żałuje. Już teraz nie mogę się doczekać otwierania swoich beczek w oczekiwaniu aż wypadnie z nich animowana Koral. Dziękuje również za niezapowiedzianego bonusa w postaci Wiedźmina 2. Pozdrawiam.
 
Dariusz77 czas brać na warsztat "nową" odsłonę Gwinta, bo jak wczoraj wszedłem po dłuższej przerwie to wszystko wywrócone do góry nogami. Opening z kilkoma legendami natchnął mnie do zostania, tym razem, open beta testerem :D
 
Hej. Mam pytanie. Co należy zrobić aby otrzymać klucz do Wiedźmina 2? Bo na mailu nic nie mam a brałem udział w becie.
 
Top Bottom