Witam.
Mam mały problem. Otóż gram obecnie jako KORP i najpierw przeszedłem fabułę Widma Wolności gdzie wybrałem ścieżkę Reeda i wziąłem sobie cyberdeck z blackwallem.
Teraz gram główną fabułę i jestem na etapie walki z Adamem Smasherem i tutaj zaczyna się problem. Jeśli używam hacków z cyberdecku to gra mi się crashuje.
Natomiast jeśli tylko strzelam lub walczę to gra się nie wyłącza. Użyłem już naprawy gry w platformie GOG. Zmniejszałem również parametry by gra była jak najwydajniesza. Zaktualizowałem sterownik graficzny i w sumie nic nie pomogło. Biorę pod uwagę reinstalację, ale wiemy ile waży ta gra i wolałbym tego uniknąć i sprawdzić inne opcję o ile takowe istnieją. Proszę o pomoc.
Mam mały problem. Otóż gram obecnie jako KORP i najpierw przeszedłem fabułę Widma Wolności gdzie wybrałem ścieżkę Reeda i wziąłem sobie cyberdeck z blackwallem.
Teraz gram główną fabułę i jestem na etapie walki z Adamem Smasherem i tutaj zaczyna się problem. Jeśli używam hacków z cyberdecku to gra mi się crashuje.
Natomiast jeśli tylko strzelam lub walczę to gra się nie wyłącza. Użyłem już naprawy gry w platformie GOG. Zmniejszałem również parametry by gra była jak najwydajniesza. Zaktualizowałem sterownik graficzny i w sumie nic nie pomogło. Biorę pod uwagę reinstalację, ale wiemy ile waży ta gra i wolałbym tego uniknąć i sprawdzić inne opcję o ile takowe istnieją. Proszę o pomoc.


