Crashowanie się gry podczas próby zapisu i wywalanie gry do pulpitu

+
Witam,
Chciałam ponownie zagrać w Wiedźmina, jednak gra podczas próby zapisu crashuje się i wywala do pulpitu. Próbowałam wyłączenia i włączenia, re-instalacji i zmniejszenia jakości grafiki oraz rozdzielczości, jednak problem i tak się pojawia. Komputer jest dość mocny, a wcześniej nie było takich problemów. Aktualnie jestem w lesie na bagnach. Nie wiem już co robić.

U mnie podobny problem - z tym, że crashuje bez ostrzeżenia do pulpitu w dowolnych momentach (bez ostrzeżenia i bez komunikatów). Mogę grać dwie - trzy godziny i nic, po czym trafia mi się seria wylotów dosłownie co chwilę i muszę raz po raz zapisywać. Wieśka przechodziłem wielokrotnie i nigdy wcześniej takich siupów mi nie odwalał. Wiem, że REDzi mają teraz ważniejsze problemy, niż łatanie przetpotopowego matuzalema, ale może ktoś spotkał się z tym problemem i zna jego rozwiązanie.
Grę odpalam przez Galaxy, zainstalowana jest na dysku SSD, i7-4770k (stock), 16 GB RAM @1600 MHz, GTX 1060 3GB. Gram z trzema modami na grafikę (tekstury), ale problem (z tą samą częstotliwością) występuje również bez nich.

Jak macie fabrycznie podkręcone karty, to spróbujcie trochę obniżyć taktowanie. Mi dopiero pomógł taki z pozoru nielogiczny myk. Z tym, ze mi gra crashowała nie tylko przy zapisach i obstawiałem, że ówczesna karta jest zbyt mało wydajna. Więc rozumowałem, że trzeba ją podkręcić bardziej, a nie osłabiać :ROFLMAO:.

Nic to nie daje. Zjechałem z zegarami i żadnego efektu. Być może stary Wiesiek gryzie się z nowymi sterami napisanymi pod CP2077.

Top Bottom