Cyberpunk 2077 - artykuły, wywiady, etc.

+
Oba wywiady ciekawe, Mike jak już ktoś tutaj wspomniał mógłby użyczyć głosu którejś z postaci, ma świetny głos. ;)
 
Ja bym go widział w roli narratora. Coś jak lektor z Fallouta. Bo głos głosem, a postać trzeba zagrać, a Mike aktorem nie jest. Jak się kończy zatrudnianie amatorów i "gwiazd" do dubbingu wszyscy wiemy. xP
 
http://www.gram.pl/news/2013/01/14/...a-skarbem-panstwa-jeszcze-troche-potrwa.shtml

W grę wchodzi 65 milionów złotych (35 milionów plus odsetki, które uzbierały się na przestrzeni lat). Krakowski Sąd Okręgowy nie podjął jeszcze decyzji. Chociaż spór między CD Projektem a Skarbem Państwa musi jeszcze poczekać na rozstrzygnięcie, w żaden sposób nie wpłynie to na powstanie gier Cyberpunk 2077, którego zwiastun mogliśmy obejrzeć kilka dni temu oraz Wiedźmin 3, o którym usłyszymy nieco więcej 5 lutego.
 
dani1234

ta aktorka nie jest Polką tylko Angielką, mówili o tym Bagiński i Badowski w TVP Info..

To jeszcze raz... Aktorka JEST Polką! Pojechali do Anglii aby ZESKANOWAĆ ją i kilku innych ludzi w specjalnym studio, oferującym tego typu rzeczy (IR-Entertainment LTD). Studio to mieści się w Anglii. Powtarzam jeszcze raz, i nie dementuj jak nie znasz faktów: Ta aktorka JEST Polką!
 
Wytropiłem kolejnego z volger'ów mówiących o Cyberpunk 2077.


Materiał jest o tyle ciekawy, że przedstawia reakcje (na żywo - gościu ogląda materiał po raz pierwszy przed naszymi oczami) z obejrzenia trailera i kilka słów "na gorąco". Największym minusem materiału jest niewątpliwie to iż nie widzimy w okienku trailera, a oglądamy tylko wrażenie jakie wywiera.
 
Masz rację. Trailer powinien być widoczny. Dobrze byłoby wiedzieć, który moment jego zdaniem jest najciekawszy.
 
Wytropiłem kolejnego z volger'ów mówiących o Cyberpunk 2077..

Nie znam gościa, pierwszy raz go widzę dość ciekawy materiał bo pokazuje reakcje gościa który pierwszy raz na oczach widzów ogląda i relacjonuje trailer. Też mi tam brakuje takie małego okienka w którym leciałby trailer ale da się przeżyć ;)
 
Nie znam gościa, pierwszy raz go widzę dość ciekawy materiał bo pokazuje reakcje gościa który pierwszy raz na oczach widzów ogląda i relacjonuje trailer. Też mi tam brakuje takie małego okienka w którym leciałby trailer ale da się przeżyć ;)

Można równolegle (w drugim oknie przeglądarki) odpalić trailer i po sprawie :) ...
 
Top Bottom