Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Na nową generację (pewnie łatka graficzna) na pewno sobie trochę poczekamy. Oby nie tak długo jak w przypadku W3. Bliżej premiery zakupię na PC, a później może nawet na nowego XBOXA jak już będzie tytuł ogarnięty pod nową generację.
 
Stary. Znowu ma być demo z Pacifica.
 
Shavod jakieś 98% graczy nawet tego nie widziało...
Cześć widziała ten gameplay w krótszej wersji na targach, gdzie było pokazywane szerszej publiczności, ale w sumie dobrze piszesz. Nadal mało osób zna ten gameplay w wersji dłuższej niż Deep Dive.
W sumie to nawet można odrobinę pozazdrościć osobom, które nie widziały jeszcze tego gameplaya. Widząc kolejny raz ten fragment gry będę to już inaczej odbierać A pozostali na pewno mocno wyczekują tego materiału.
Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. Mam nadzieję, że kiedy w końcu pojawi się w sieci będzie w lepszym zapisie, tak by się nacieszyć detalami.
 
Tylko pytanie w jakim stopniu finalnie ta gra będzie przypominać wizualnie wersję z pokazów. Chociaż gdzieś czytałem wypowiedź, że optymalizacją zajmują się od samego początku tworzenia gry.
 
Tego dowiemy się parę miesięcy przed premierą:). Mają podkładkę, że to co pokazują może się zmienić więc już powinniśmy się spodziewać wszystkiego;). Niestety ostatnie wydarzenia dot. optymalizacji na konsolach, mogą wróżyć delikatny downgrade...
 
Raczej nie obawiam się degradacji pod względem oprawy wizualnej, dużo się mówi ze konsole mogą mieć problem z wydajnością nie ze względu na zaawansowaną grafikę to można szybko obniżyć.
Problemy z wydajnością w dużej mierze mogą wynikać ze stopnia złożoności tytułu, jak i stopnia skomplikowania samego Night City, takie są plotki, problemem nie jest grafika a rozbudowanie miasta.
Jeżeli to prawda no to jest znacznie poważniejszy problem niż "za dobra" oprawa.
 
W moim odczuciu żaden gameplay ani żaden zwiastun nie zrobiły graficznego "wow" na taką skalę, jak np. sławetny VGX trailer do W3, także ewentualny downgrade grafiki to i tak nie byłby jakiś problem. Nie tym ta gra będzie przyciągać (to ostatnie już czysto subiektywnie, mnie nie będzie;))
 
Brzydziej zawsze może być ;) ...

Ale obstawiam, że CP2077 (pod względem grafiki) zestarzeje się bardzo, ale to bardzo szybko. RED'zi robią jeszcze bardziej złożoną grę niż W3, a wszystko na konsole obecnej generacji u progu nowej.
 
Wiesiek dzisiaj piękne wyglada z modamu, wiec pokladam nadzieje w moderach.

Swoją drogą mogliby coś wrzucić żeby podyskutować na sensowne tematy :)
 
Nawet bez modów W3 wygląda dobrze, a to dlatego że jest stylizowany. Takie produkcje starzeją się wolniej, np. Shadow of the Colossus (wersja na PS2) ciągle wygląda ładnie. Jak będzie z CP okaże się bliżej premiery kiedy pokażą ostateczną formę gry.

A co do materiałów to nie nastawiałbym się na coś konkretnego, nawet ARG zostało opóźnione więc wątpię byśmy coś dostali przed marcem lub kwietniem.
 
Podejrzewam, że konkretny nowy materiał dostaniemy dopiero na E3 żeby to co zaprezentują było najbliższe temu jak ostatecznie gra będzie wyglądać. Potem na Gamescomie jakaś grywalna wersja żeby każdy mógł sobie sam przetestować. Oczywiście fajnie byłoby dostać coś nowego już teraz, ale wolę się nie nastawiać.
 
Podejrzewam, że konkretny nowy materiał dostaniemy dopiero na E3 żeby to co zaprezentują było najbliższe temu jak ostatecznie gra będzie wyglądać. Potem na Gamescomie jakaś grywalna wersja żeby każdy mógł sobie sam przetestować. Oczywiście fajnie byłoby dostać coś nowego już teraz, ale wolę się nie nastawiać.
Można śmiało założyć że od Gamescom to już kampania promocyjna ruszy na piątym biegu, wszak to bardzo blisko premiery, więc po zakończeniu Gamescom spodziewam się zalewu materiałami i V który będzie wszędzie, nawet w lodówce.
 
Można śmiało założyć że od Gamescom to już kampania promocyjna ruszy na piątym biegu, wszak to bardzo blisko premiery, więc po zakończeniu Gamescom spodziewam się zalewu materiałami i V który będzie wszędzie, nawet w lodówce.

Teraz posucha, a od sierpnia to znowu co dzień wszyscy będą trąbić, jak z Wiedźminem było.
 
Myślę, że do tego momentu pojawią się jeszcze jakieś drobne materiały promocyjne. Spodziewam się też jakichś zabaw z ukrytymi wskazówkami, fajne to było. Zapewne bliżej premiery pojawią się jeszcze jakieś kolejne konkursy. Tymczasem będę mógł na spokojnie przeczytać kolejne 2 części z Trylogii ciągu. Neuromancer był całkiem spoko. A i Binary Domain chcę raz jeszcze przejść. Także myślę, że do czasu premiery Cyberpunka 2077 będę miał co robić by lepiej wczuć się w klimat.
 
Top Bottom