Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Dlaczego tak twierdzisz?
Bo przecież pod stołami do dziennikarzy będą wędrować koperty. Co ty nie wiesz, że wszystkie media branżowe są przekupione?

A tak już bez ironii - do tej pory każdy branżowy event obfitował w mieszane opinie i nie wszystko, co REDzi pokazywali się dziennikarzom podobało.
Nie wiem dlaczego teraz, kiedy ludzie będą w grę grać miałoby być inaczej - albo jeżeli faktycznie będzie, to dlaczego gra nie mogłaby być tak dobra, żeby budzić tak pozytywne odczucia bez zarzutów o branie w łapę.
 
Przecież nawet po zamkniętych pokazach, gdzie ogólne wrażenia były bardzo pozytywne, pojawiały się głosy krytyczne i niepewności odnośnie m.in. modelu jazdy, czy strzelania. Dlatego nie rozumiem, dlaczego niektórzy twierdzą, że dziennikarze dostali w łapę i hurr durr - wszystko będzie pozytywne. A jak się okaże, że będą komentarze negatywne, to te same osoby będą pisać: "no i co hehe, te opóźnienia itp to nie był przypadek, wiedziałem ze tak będzie, Redzi to nie ta sama firma co kiedyś, ale porażka"... Ech.
 
Mam nadzieję, że sie mylę :)

Chciałbym oprócz ekstazy usłyszeć co kuleje i nad czym ewentualnie mogliby jeszcze popracować/udoskonalić.

Nie twierdzę, że dostali w łapę, ale przywilej jednak zobowiązuje.
 
Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekać. Nawet jak nie będzie na co, to ktoś jakiś temat znajdzie. Masz to jak w banku ;P Grunt to wyciągnąć wnioski z szerszego ogółu.
 
Narzekanie na coś to też krytyka. Wiem że niektórzy noszą różowe okulary, ale są też tacy co chcą podejść rzetelnie i tacy co będą chcieli się wyróżnić wyłącznie samą krytyką, a pomiędzy nimi jeszcze parę odcieni.
 
Mercze mercze mercze mercze....
Mam nadzieję, że na tym NC Wire rzeczywiście pokażą coś ciekawego i konkretnego, bo na jakikolwiek pokaz gry czekamy od tak dawna, że Redzi powinni teraz wykonać mocne uderzenie, tak żeby ten hype co się już rozlazł i wyparował, wrócił do dawnej postaci.
 
Mercze mercze mercze mercze....
Mam nadzieję, że na tym NC Wire rzeczywiście pokażą coś ciekawego i konkretnego, bo na jakikolwiek pokaz gry czekamy od tak dawna, że Redzi powinni teraz wykonać mocne uderzenie, tak żeby ten hype co się już rozlazł i wyparował, wrócił do dawnej postaci.


Myślę, że zdają sobie z tego sprawę i uważam to niemal za pewnik, że dostaniemy obszerny gameplay, może jakiś cinematic, ogólne omówienie świata, wywiad z twórcami i może coś extra (Keanu?). Dodatkowo jeszcze będą wrażenia po hands-onach, więc to też wzbogaci ogólne wrażenie. Jeśli przygotują coś a'la Deep Dive, to będę mocno rozczarowany, ale nie przewiduję tego. Gra jest w lepszym stanie, skoro już można ją ograć, więc zapewne przygotują obszerniejszy materiał stricte z gry.
 
Moje wymagania to przynajmniej jakiś niedługi gameplay technikiem i pokazanie jego stylu oraz zwiastun fabularny na silniku gry - świetnie by było tutaj usłyszeć też polski dubbing, a także porównanie buildów gry z Wire i deep dive - Jak ten czas wpłynął na grę i co się zmieniło to byłbym już spełniony. Jednak większość graczy jest zdecydowanie bardziej poirytowana i będą chcieli czegoś więcej po prawie roku suszy. Cierpliwie czekam i trzymam kciuki za Redów.
 
Ale z was pesymisci :), co ten makreting robi z ludzi. Niektórzy z reedita w ogóle nie wierzą w gameplay, bo do tego nas przyzwyczaili:)
 
Nie wiem, czy ktoś z Chin nie zapowiadał czasem swojego materiału z preview na czwartek o 1:00 PM (na nasz czas to 19:00). To by znaczyło, że mniej więcej do tej godziny NC Wire powinno się już zakończyć. Z drugiej strony Geoff Keighley zapowiadał, że jego wrażenia mają się ukazać w czwartek rano.
 
Top Bottom