Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
WIadomo coś o kopiach recenzenckich? Bo na reddicie piszą, że ludzie jeszcze nie dostali takich kopii, a już jest... późno :)
Była informacja, że 26 listopada mieli dostać grę, ale czy tak się faktycznie stało to nie wiem.
 
Last edited:
1606933887634.png


Zabiło serduszko szybciej XD
 
Problem w tym, że takie grzeczne prośby nigdy nie działają. Wolałbym, aby jednak wszyscy (w szczególności gracze konsolowi do których się zaliczam) dostali grę w dniu premiery, nie wcześniej.
 
just saying ... :)
Dzięki za przypomnienie. Właśnie zaktualizowałem.
.
W oknie GeForce Experience w oko rzucił mi się jeden fragment tekstu:
[...] GeForce RTX 3060 Ti. Download and install now.
Nie wiecie gdzie można pobrać tą kartę? Może być nawet link do zatoki, w tym przypadku zrobię wyjątek... ;)
Post automatically merged:

Ciekawe kiedy Nvidia wypuści sterowniki pod Cyberpunka.
Myślę, że 10 grudnia.
 
Problem w tym, że takie grzeczne prośby nigdy nie działają. Wolałbym, aby jednak wszyscy (w szczególności gracze konsolowi do których się zaliczam) dostali grę w dniu premiery, nie wcześniej.
Jakiś gościu na youtubie streamował przed chwilą video z wrażeniami ze swojego przejścia gry (przynajmniej tak mówił tytuł filmiku, nie otwierałem go)...Ale jeśli trzymasz się oficjalnych kanałów to raczej spojlery nie grożą przynajmniej do daty premiery.
 
Aktualizacja zostanie wypuszczona raczej pierwszego dnia, a nie teraz. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że ci którzy położyli już łapy na grze w wersji konsolowej to mają płytki z czasów kiedy te trafiły do tłoczni czyli bodaj we wrześniu. Od tamtej pory gra jest cały czas szlifowana więc jakieś łatki mogły się pojawić (nie wiem jednak jakim cudem są już do pobrania).
 
Day 1 Patch 56.3 GB (PS4)

Mają rozmach...
Post automatically merged:

(nie wiem jednak jakim cudem są już do pobrania).

Ostatnia prośba o niepublikowanie materiałów przed premierą i fakt, że grę można już odpalić na konsolach wskazują, że Redzi przestali kontrolować własną premierę. Szkoda, trzeba będzie bardzo uważać na to co się będzie pojawiać w najbliższych dniach nawet w najmniej spodziewanych miejscach.
 
Płyty od dawna są w magazynach i niektórzy najwyraźniej nie potrafią się powstrzymać i kradną. Jedyne co tu REDzi zawinili to przesuwanie premiery po wysłaniu gry do tłoczni.
 
niektórzy najwyraźniej nie potrafią się powstrzymać i kradną.

Nie wszyscy, widziałem już na Twitterze wiele screenshotow z trackingu paczek pokazujących termin dostawy gry kilka dni przed premierą. Jeśli to nie fejki to z jakiegoś powodu magazyny zaczęły zwalniać paczki. Nie rozumiem dlaczego, nie przypominam sobie podobnych sytuacji przy innych premierach.
 
Płyty od dawna są w magazynach i niektórzy najwyraźniej nie potrafią się powstrzymać i kradną. Jedyne co tu REDzi zawinili to przesuwanie premiery po wysłaniu gry do tłoczni.
Dla mnie to trochę dziwne, jeżeli faktycznie na płytach jest wersja z września, to w czym był problem, że uniemożliwić odpalenie gry bez patcha. Choć może jestem w błędzie, i na płytach musi być działająca wersja gry.
 
Nie no, na płytach jest działająca wersja, ale nie ostateczna. Nawet w normalnych okolicznościach tj. bez obsuwy po wysłaniu gry do tłoczni deweloperzy do samego końca szlifują grę i stąd często potężne łatki na premierę. Konsole po prostu nie mają zabezpieczeń pokroju Steama, który nie odblokuje ci gry przed ustaloną porą. Wkładasz płytkę i grasz.

Nie wszyscy, widziałem już na Twitterze wiele screenshotow z trackingu paczek pokazujących termin dostawy gry kilka dni przed premierą.

To już w ogóle chamówa. Jasne jest że sklep powinien dostać swoje kopie wcześniej (zwłaszcza te największe sieci mające mnóstwo placówek) żeby móc wysłać ludziom na premierę i sprzedawać stacjonarnie w dniu premiery. Nie powinni jednak sprzedawać wcześniej, ale niestety nie zawsze sklepy podpisują stosowne papierki choć nie mam pojęcia od czego to zależy.
 
Top Bottom