Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Ale w takiej sytuacji customizacja postaci tak naprawdę ma niewiele sensu i trochę nie chce mi się wierzyć, że wprowadzając taki ficzer jak CC naprawdę ograniczyliby nam wybór do 4-5 presetów i wyboru koloru włosów/tatuaży ;)
Raczej będzie to po kilkanaście presetów dla każdego elementu (zamiast suwaków), co da dość sporą liczbę kombinacji.
Dość często stosowane rozwiązanie, chociażby w izometrycznych cRPG.
 
Madqueen wspominała wyłącznie o presetach całych twarzy o różnych etnicznościach i do tego piję. Presety pojedynczych elementów też mogą być całkiem w porządku. Pożyjemy, zobaczymy, mi się marzy kreator jak w Eve/DAI, ale wiem, że szanse na to są niewielkie ;)
 
Całkiem fajne wrażenia Myszastego z gram.pl

https://www.gram.pl/artykul/2018/06...mi-weterana-czyli-jak-zostalem-fanbojem.shtml

"Diabeł tkwi w szczegółach, tych jest całe mnóstwo, a wszystkie budują ten właściwy nastrój. Reklamy produktów, kultowe dla lore postacie, znane wszystkim cyberpunkom marki, głos Pondsmitha w jednej z kluczowych ról, zachowanie Trauma Team w stosunku do bohatera, piosenka Johnny'ego S. w radio..."

:eek:
 
Fajnie że redakcja gram.pl wysłała praktycznie najbardziej zaufaną i rozpoznawalną osobę, żadnego młodego chłystka tylko już kogoś z dużym doświadczeniem, no to tylko teraz czekać na wrażenia Tomka Drabika, jak nie z REDowego pokazu w WaWie to pewnie z Gamescom.

Tylko te oczekiwanie na tytuł będzie trudniejsze, a tu pewno ze dwa lata czekania jak nic!
 
Last edited:
Z tym Pondsmithem to pewnie chodzi o tego czarnoskórego typa ze złotą ręką. A co do do Quaza to niestety póki co nie ma żadnych śladów, że tam był. Dziwne, zważając na to ile osób (i to o wiele mniej znanych w środowisku) się tam pojawiło. Nawet chyba byli drugi raz ludzie z GOLa, tylko w sumie nie wiem po co.
 
Nie wiem czy ten temat był poruszany. W trailerze jest moment kiedy widać coś w stylu klubu sportowego. Jest walka podobna do boksu tajskiego, a w tle trening parteru (coś w stylu bjj).
W Wiedźminie 2 był easter egg w postaci Naizdupa (Pudziana), więc już raz kogoś ze polskiej sceny mma umieściliście w swojej grze.
Skoro jest to Cyberpunk 2077, świat przyszłości,może czas na jakąś żeńską przedstawicielkę? Oczywistym wyborem byłaby Joanna Jędrzejczyk, która zdobywała pas UFC 6-krotnie, jeśli się nie mylę. Postać kontrowersyjna, tym bardziej będzie pasować do Waszej gry, nie trzeba nawet ubarwiać specjalnie postaci, wystarczy oryginał. Byłoby miło wykorzystać obecność klubu mma w grze (tak myślę) i umieścić tam jakiś polski wątek (głosowałbym za Panią Joanną). Pozdrawiam.
 
Gdy redzi robili postać Naizdupa, to oryginał nosił kamienie na czas i o freak fights, zwanych szumnie galami, jeszcze nie myślał. Tak więc nie miało to żadnego związku z mma.
 
Gdy redzi robili postać Naizdupa, to oryginał nosił kamienie na czas i o freak fights, zwanych szumnie galami, jeszcze nie myślał. Tak więc nie miało to żadnego związku z mma.
No nie jestem pewien. Pudzian debiutował w MMA w grudniu 2009, kiedy do premiery W2 było jeszcze dobre 1,5 roku.
 
Jak już jesteśmy przy tych tematach, to myślicie, że w Night City znajdą się jakieś nawiązania do Polski? I pomijam już tu polską wersję językową, bo tam na pewno coś będzie, ale chodzi mi tu o samą grę. Może spotkamy jakichś przedstawicieli Polonii albo natkniemy się na pochodzącą z naszych stron firmę tworzącą (hehe) produkty wirtualnej rzeczywistości jak np. gry?
 
Jak już jesteśmy przy tych tematach, to myślicie, że w Night City znajdą się jakieś nawiązania do Polski? I pomijam już tu polską wersję językową, bo tam na pewno coś będzie, ale chodzi mi tu o samą grę. Może spotkamy jakichś przedstawicieli Polonii albo natkniemy się na pochodzącą z naszych stron firmę tworzącą (hehe) produkty wirtualnej rzeczywistości jak np. gry?
Też kiedyś myślałem, że mogliby własną siedzibę dodać w Night City, tylko mocną porypaną wersję (walające się pudła po pizzy etc) :p Z normalnych rzeczy można zawsze jakąś ambasadę dodać, nawet tylko frontalną ścianę bez eksploracji.
 
Też kiedyś myślałem, że mogliby własną siedzibę dodać w Night City, tylko mocną porypaną wersję (walające się pudła po pizzy etc) :p Z normalnych rzeczy można zawsze jakąś ambasadę dodać, nawet tylko frontalną ścianę bez eksploracji.
Jak Bethesda w Fallout 3?
 

Dobre marteriał dla wszystkich co trochę zwątplili w real-time pokazu za zamkniętymi drzwiami, tutaj gość opowiada w pewnym momencie (7:15) że tytuł na jego pokazie zaliczył crasha, wysypał sie, to by było wystarczające w temacie.
 
Last edited:
Tak mało materiałow jeśli idzie o CP2077 a tu już taki kozak Cosplay Szacun! za włożony trud i prace.







Alex Wolf Cosplay

https://twitter.com/AlexWolfCosplay
 
Gdy redzi robili postać Naizdupa, to oryginał nosił kamienie na czas i o freak fights, zwanych szumnie galami, jeszcze nie myślał. Tak więc nie miało to żadnego związku z mma.

Sęk w tym, że w trailerze widać ewidentnie klub sportowy, w którym ćwiczy się sporty walki. Na pierwszym planie facet walczy z robotem coś w stylu boksu tajskiego. W tle 3 osoby ćwiczą tzw. parter, czyli zapasy/sambo/brazylijskie jiu jitsu. Jeżeli takie miejsce byłoby w grze, idealne na jakiś polski akcent. MMA jest dosyć popularne w Polsce,w kraju gwiazdą jest mistrz freak dywizji Pudzianowski, czy były mistrz KSW Khalidov, natomiast na świecie furorę jedynie zrobiła Jędrzejczyk, choć trzeba przyznać, że Pudzian jest też znany ze względu na freak fighty,ale głównie jako ciekawostka.

Jeśli chodzi o polskie akcenty to wierzę, że twórcy już na tym etapie mają mnóstwo pomysłów. Wiadomo, że nawiązania do takich klasyków polskiego s-f jak Seksmisja czy Kingsajz muszą być.
 
Top Bottom