Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Dzisiaj pierwszy raz trafiłem na kwaśne deszcze, ale klimat !





Błędów mniej (choć dalej są ) a i wydaje się że chodzi lepiej.
 
Kurde, a ja miałem deszcz tylko po fabularnych wydarzeniach (który co najlepsze znikał jak się wczytało grę), tak to ciągle słoneczko. :/

Szczerze mówiąc zacząłem mieć wrażenie, że cały system dynamicznej pogody poszedł do kosza.
 
Kurde, a ja miałem deszcz tylko po fabularnych wydarzeniach (który co najlepsze znikał jak się wczytało grę), tak to ciągle słoneczko. :/

Szczerze mówiąc zacząłem mieć wrażenie, że cały system dynamicznej pogody poszedł do kosza.
Dynamiczna pogodna działa jak najbardziej, u mnie pada często, przy czym jeśli idzie o pochmurną pogodę z opadami to zauważyłem że jest kilka rodzajów ulewy:

-może być lekka mżawka
-średnia ulewa
-a może być też kawał nawałnicy że ledwo coś widać
jak i kwaśne deszcze

... do pełni brakuje tylko burzy z piorunami, ale nie wiem czy by taka burza rozłożyła komputery na łopatki (RT wiadomo)


Warte obejrzenia, szczególnie wszyscy którzy nie grali, ale do grillowania do pierwsi, bo gość rozsądnie i mądrze prawi !
 
Last edited:
Ja za to deszcz widziałem chyba tylko raz, podczas wizyty w mieszkaniu Judy po pewnym queście, strzelam więc, że było to odgórnie ustalone.
W ogóle zauważyłem bardzo fajny detal w Mitzutani Shion "Coyote". Ma on po bokach odsłonięte rury wydechowe, które co jakiś czas się nagrzewają (co widać poniżej) i wypuszczają ogień. Co by nie mówić, design tych wszystkich pojazdów urywa dupę, a ja nawet niespecjalnie interesuję się motoryzacją. Szkoda tylko, że ciężko się nimi gdzieś nie rozbić po drodze (ale to chyba też trochę kwestia przyzwyczajenia i poznania danego modelu).

photomode_21122020_000208.png
 
Warte obejrzenia, szczególnie wszyscy którzy nie grali, ale do grillowania do pierwsi, bo gość rozsądnie i mądrze prawi !
Ale ten gość jest przekupiony. Podnieca się grą, bo umieścili jego mordkę w grze. To ten fanatyk co się go spotyka jak się idzie do Victora Vectora.



Swoją drogą śmiszne :LOL::ROFLMAO::LOL::

 
Dynamiczna pogodna działa jak najbardziej, u mnie pada często, przy czym jeśli idzie o pochmurną pogodę z opadami to zauważyłem że jest kilka rodzajów ulewy:

-może być lekka mżawka
-średnia ulewa
-a może być też kawał nawałnicy że ledwo coś widać
jak i kwaśne deszcze

... do pełni brakuje tylko burzy z piorunami, ale nie wiem czy by taka burza rozłożyła komputery na łopatki (RT wiadomo)


Warte obejrzenia, szczególnie wszyscy którzy nie grali, ale do grillowania do pierwsi, bo gość rozsądnie i mądrze prawi !
Tak, Cohh to całkiem wyważony Youtuber/streamer. Szczerze mam już dość Youtubowych hien. Duża część nawet nie grała w grę. Próbują nawbijać ile się da wyświetleń.
 
Kurcze, to nie wiem o co chodzi u mnie z tym deszczem. 35 godzin na liczniku, nie korzystam z szybkiej podróży, nie przyspieszam czasu i tak jak @kuba_21 deszczu praktycznie nie widzę, poza oskryptowanymi scenami.

Zapewne pech (albo babol ;)).
 
Czy przebieg zadania z Maelstromem z prologu gry ma w ogóle jakieś konsekwencje?
Zhackowałem drzazgę z forsą od Meredith i powiedziałem o tym gangowi. W czasie ucieczki z ich kryjówki udało mi się uratować byłego przywódcę - Bricka. Mam jakieś 40 godzin gry za sobą i nie zauważyłem jak dotąd żadnych konsekwencji z tym związanych. Wiem, że jak się wykona misję wg zaleceń Meredith, to można później z nią mieć krótki romans. Oprócz tego jeszcze coś jest, czy to tyle? Czy ten Brick się w ogóle gdzieś pojawia? W głównej fabule jestem po rozmowie z Hellmanem w motelu, odnalezieniu Evelyn i przed paradą Arasaki.
 
Czy przebieg zadania z Maelstromem z prologu gry ma w ogóle jakieś konsekwencje?
Zhackowałem drzazgę z forsą od Meredith i powiedziałem o tym gangowi. W czasie ucieczki z ich kryjówki udało mi się uratować byłego przywódcę - Bricka. Mam jakieś 40 godzin gry za sobą i nie zauważyłem jak dotąd żadnych konsekwencji z tym związanych. Wiem, że jak się wykona misję wg zaleceń Meredith, to można później z nią mieć krótki romans. Oprócz tego jeszcze coś jest, czy to tyle? Czy ten Brick się w ogóle gdzieś pojawia? W głównej fabule jestem po rozmowie z Hellmanem w motelu, odnalezieniu Evelyn i przed paradą Arasaki.
Zrobiłem zupełnie inaczej, zastrzeliłem Royce'a, uwolniłem Bricka, powiedział że pamięta i się odwdzięczy... od tamtej pory cisza, chipa shakowałem i kasę wyczyściłem, a i Meredith normalnie sobie "poobracałem" czy raczej ona mnie, nie ma to żadnego znaczenia w ewentualnym romansie

@jonusiescu
Nie liczyłem ile razy u mnie padał deszcz, ale byłbym skłonny powiedzieć ze częściej u mnie pada niż nie (bardziej chodzi że na mieście częściej mokro niż sucho)
Chociaż najczęściej to są opady przelotne, krótkotrwałe.
 
Last edited:
Czy przebieg zadania z Maelstromem z prologu gry ma w ogóle jakieś konsekwencje?
Zhackowałem drzazgę z forsą od Meredith i powiedziałem o tym gangowi. W czasie ucieczki z ich kryjówki udało mi się uratować byłego przywódcę - Bricka. Mam jakieś 40 godzin gry za sobą i nie zauważyłem jak dotąd żadnych konsekwencji z tym związanych. Wiem, że jak się wykona misję wg zaleceń Meredith, to można później z nią mieć krótki romans. Oprócz tego jeszcze coś jest, czy to tyle? Czy ten Brick się w ogóle gdzieś pojawia? W głównej fabule jestem po rozmowie z Hellmanem w motelu, odnalezieniu Evelyn i przed paradą Arasaki.

Jeśli dobrze się orientuję to nie wpływa to na główną fabułę, sam tego Bricka nie uratowałem. Zależnie jednak czy wykonasz tę misję w "zgodzie" z Maelstormem, czy "na głośno", ma to wpływ w jednym zadaniu pobocznym z serii zadań pobocznych Johnego
 
Ale dzisiaj błąd miałem, śmiałem się dobrą chwilę.
Przywołuje sobie Rayfielda, a tu mi przyjeżdża poobijany, pognieciony, bez drzwi jakby dwie wojny światowe przeszedł :oops:


Takie błędy to ja rozumiem, sam bym go lepiej nie poobijał.
 
Zrobiłem zupełnie inaczej, zastrzeliłem Royce'a, uwolniłem Bricka, powiedział że pamięta i się odwdzięczy... od tamtej pory cisza, chipa shakowałem i kasę wyczyściłem, a i Meredith normalnie sobie "poobracałem" czy raczej ona mnie, nie ma to żadnego znaczenia w ewentualnym romansie

@jonusiescu
Nie liczyłem ile razy u mnie padał deszcz, ale byłbym skłonny powiedzieć ze częściej u mnie pada niż nie (bardziej chodzi że na mieście częściej mokro niż sucho)
Chociaż najczęściej to są opady przelotne, krótkotrwałe.
U mnie nie dość, że pada kilka rodzajów deszczu, w tym kwaśny, to jeszcze parę razy trafiłem na nieoskryptowaną burzę piaskową w badlandach.
 
U mnie nie dość, że pada kilka rodzajów deszczu, w tym kwaśny, to jeszcze parę razy trafiłem na nieoskryptowaną burzę piaskową w badlandach.
Burzę piaskową też miałem i to zdecydowanie najładniejsza burza piaskowa w grach, ale skoro dyskusja jest o deszczu to rozmawiamy o deszczu.
 
Top Bottom