Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
 
Wytrzeszcz oczu i szczękopad
Pozbierajcie mnie z podłogi. To wygląda świetnie i chcę więcej
 
Przez 50 minut byłam w innym świecie. Muzyka rewelacja.
Widzę, że ceny jak w podręczniku. Szkoda.
Do strzelanin nie jest przekonana. Ale to trzeba ograć. Pewnie inne wrażenie jak się patrzy a inne jak gra.
A tego nie mogę się doczekać (y)
 
Demo bardzo fajne, nic dodać nic ująć. Chciałoby się zobaczyć więcej, chciałoby się poznać konsekwencje innych wyborów, chciałby się samemu zagrać.

Muszę jednak przyznać rację @raison d'etre, bo ściany faktycznie nie wyglądają zbyt dobrze podczas rozwałki. Brakowało też interakcji w niektórych momentach. Czasem postać faktycznie coś brała do ręki i była pełna animacja (co wyglądało świetnie), a innym razem sięgała po spluwę na stole, a ta po prostu znikała i pojawiała się w ręce. Są to jednak detale, które pewnie zostaną poprawione do premiery.
 
Po obejrzeniu, nareszcie, tego dema zapowiada się obiecująco. Jestem starszym graczem i jest wszystko co potrzebuję. Jest nagość i przemoc. Jest dobra muzyka. Trochę czułem się prowadzony za rękę na tym demo ale mam nadzieję, że zrobię sobie misję i ruszę w miasto jak dzik :)
 
To jest właśnie gra, której oczekiwałem. Gęsty, cyberpunkowy klimat. Walka pod koniec demka też zrobiła na mnie wrażenie. Jeśli cała gra będzie prowadzona w tak świetny sposób jak początek to zapowiada się gra lepsza od W3.
 
Ogólnie demo bardzo mi się podobało ale jest jedna rzecz która mi nie pasowała. Numerki "wypadające" z przeciwników podczas walki. No nie jestem fanem takiego systemu. Mam nadzieję że w finalnej wersji będzie można to wyłączyć.
 
Co wyście narobili REDzi przez was nie mogłem iść spać spokojnie, tylko ciągle po głowie mi chodziło
(TO NIE JEST MOŻLIWE, TO NIEMOŻLIWE...... TO NIEMOŻLIWE)
Kolega mówił dokładnie to samo w trakcie oglądania gameplayu, więc już mówie dokładnie w czym recz.
O ile nie mam zadnych wątpliwości że PC i Next-Geny (PS5/Scarlett) sobie poradzą, tak mam jedne wielkie obawy JAK te całe żyjące miasto tłumy, naprawdę tłumy na ulicach w centrum pociągną obecne konsole!.
Nie wiem jak to chcecie zrobic, czy na konsolach pójdą mega cięcia i z tych tlumów niewiem 50-70 osób w zasięgu wzroku zostanie garstka, czy nie ucierpi na tym PC w imię visual parity.
Chyba że my czegoś nie wiemy, jak wielka jest potęga optymalizacji i wyciskania soków z zasobów, w sumie to DOOM pokazał co znaczy dobra dogłebna optymalizacja kiedy wyszla aktualizacja do Vulkana.
 
Top Bottom