Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Dwa dodatkowe screenshoty z RTX.

e0fo7dy68lh31.jpg

lj640jd98lh31.jpg
 
Myślę, że jeszcze coś większego szykują, bo chyba wcześniej robili aluzje, że mają jeszcze niespodziankę w rękawie w stylu Keanu Srebrnorękiego. Na pewno nie tej skali, ale jednak.
 
Nie jestem pewien, czy wspominali w ogóle o jaką imprezę im dokładnie chodzi. Stawiałbym jednak na Gamescom, bo to jednak dużo większy event.
 
Nie jestem pewien, czy wspominali w ogóle o jaką imprezę im dokładnie chodzi. Stawiałbym jednak na Gamescom, bo to jednak dużo większy event.

Cyberpunk jest jednak bardziej zakorzeniony w kulturze Stanów, więc PAX jest imprezą, gdzie pokazanie gameplay'u publiczności odwiedzającej targi, ma więcej sensu. Relacje z obu tak czy siak pojawią się w internecie.
 
Sama koncepcja tego, że hud będzie się różnić w zależności od wszczepów jest sztos i fajnie pogłębi immersję.

To będzie tylko mapa czy np. ten dystans do poszczególnych postaci widoczny na ostatnim screenie też?
 
Sama koncepcja tego, że hud będzie się różnić w zależności od wszczepów jest sztos i fajnie pogłębi immersję.

To będzie tylko mapa czy np. ten dystans do poszczególnych postaci widoczny na ostatnim screenie też?
Na razie wiemy tyle, że od zainstalowanych ulepszeń zależy obecność minimapy i licznika amunicji (choć ten ostatni ma być chyba częścią jednego z dwóch obowiązkowych ulepszeń: Podskórnego Uchwytu). Potwierdzono też, iż wraz z kolejnymi (opcjonalnymi) ulepszeniami oko Kiroshi będzie wyświetlać większą ilość informacji.
 
Zwróćcie uwagę ile na tej mapce wyświetla się przeciwników jestem ciekaw czy nasza postać będzie niczym Rambo, żeby nie było tylko zbyt łatwo.
 
W stylu Gola robienie kontrowersji aby podbić licznik wyświetleń na stronie.
Pod tą zapowiedzią np. post 11 mniej więcej skomentował jeden z zarzutów autora tekstu.
 
W stylu Gola robienie kontrowersji aby podbić licznik wyświetleń na stronie.
Jak dla mnie to nie ma tam nic kontrowersyjnego, zwykłe wrażenia, a te jak wiadomo to rzecz czysto subiektywna, jednemu może się podobać to, innemu tamto, sęk w tym aby finalnie te plusy przysłoniły minusy.
 
Top Bottom