Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Rozumiem że data premiery to nadal bliżej nieokreślone okolice XXII wieku?
Przydałoby sie to określić, nawet dając daleki rok 2020, brak daty sprawia że nadal kręcimy sie w otoczeniu gry na którą poczekamy x lat a pomiędzy długimi czasami oczekiwania dostajemy mało mówiące trailery
 
Zapoznajcie się z realiami Cyberpunka 2020 zamiast pisać głupoty, że za mało mrocznie...

Zwiastun świetny jak dla mnie, czuć ten śmieciowy klimat z pierwowzoru.
Mam właśnie nadzieję że gra będzie świetna i taki klimat będę uważał za mega fajny :).
 
Trailer robiony raczej pod masowego odbiorcę.
Opis ''Wcielasz się w V, cyberpunka, który właśnie otrzymał swój pierwszy duży kontrakt. W świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników, błyskotliwych netrunnerów i korpohakerów zaczyna się Twoja opowieść. '' To znaczy, że będzie narzucona z góry postać?

Nie musi być z góry...można stworzyć pewnie. Tak czy siak Jaram się :D
 
sadzac po reakcji czatu na twitchu i tym pozniejszym glosowaniu, to bardzo podobalo sie ludziom ;) szczegolnie cieszy to, gdyz na pewno taki klimat cyberpunkowy ma zdecydowanie mniejsza grupe fanow, niz sredniowiecze, odlegla przyszlosc/kosmos, albo taki po apokaliptyczny swiat... i tym bardziej naleza sie brawa dla CDPR, ze brna w nieznane i dostarcza cos nowego, czego jest niedyst na rynku, zamiast powielac oklepane schematy jak pozostale wieksze firmy robiace gry
 
Rozpoczelo sie tak jakby mieli zaprezentowac Watch Dogs 3 a tu Cyberpunk 2077. Na razie za bardzo nie ma co sie wypowiadac do czasu az dostaniemy pierwszy gameplay
 
Może się narażę niektórym, ale w sumie to jestem rozczarowana, a bardzo, bardzo czekałam na ten trailer. Genialnie zaaranżowana prezentacja, ale z przykrością stwierdzam, że sama treść aż tak mnie nie porwała. Poprzedni trailer, mimo że mikroskopijny, był o wiele lepszy i chyba zbyt wysoko postawił poprzeczkę, spodziewałam się też innego, mroczniejszego klimatu, na który poprzedni trailer wskazywał, spodziewałam się deszczu, neonów i brudu, klimatu a'la Blade Runner. Mam nadzieję, że jednak będzie opcja customizacji postaci, bo jeżeli miałabym grać koniecznie tym panem, no to dla mnie lipa. Może to trochę nie fair oceniać po takim małym wycinku, ale dla mnie to wszystko wygląda na ten moment bardzo generycznie, takie futurystyczne GTA. Grafika jak grafika, muzyka bez szału, potencjalny protagonista, klimat to samo, gdzieś to już widzieliśmy... Nie wiem, może po prostu zbyt wiele się spodziewałam, ale tak to się zwykle kończy, kiedy latami buduje się taki hype. Niemniej, wiem że i Wiedźmin miał swoje słabsze trailery, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko czekać na kolejne materiały. Na ten moment trochę nie wiem, co myśleć.
 
 
Cyberpunk 2020 to nie Blade Runner.

A gdzie ja powiedziałam, że jest inaczej? ;) Ja nie chcę kolejnego Blade Runnera, ale liczyłam na coś podobnego klimatem, co sugerował poprzedni zwiastun. Ten dla mnie wygląda jak zupełnie inna gra, cóż poradzę?
 
Ale przecież na pewno tego mroku nie zabraknie. Kilka scen jest tu całkiem mrocznych w tym trailerze. Trudno oczekiwać, że taka była cała tak ogromna gra.
 
Hasło nie powinno być "RED" tak jak na trailerze? ;).

Szkoda tylko, że nie można go wpisać :p.

Tak czy inaczej teraz zapewne będziemy przez (zapewne około) dwa lata skąpo karmieni informacjami.
I tak aż do premiery...
Ciekawy pomysł na ukrycie hasła na rejestracji pojazdu :D
 
Top Bottom