Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Po cholerę tworzenie postaci, jak będziemy widzieć tylko nasze kretyńskie dłonie? ;p

Jak będzie porównywalna ilość dialogów jak w Wiedźminie 3 to na pewno jeszcze znudzisz się wyglądem swojej postaci :p
 
3 klasy potwierdzone Solo, Technik i Netrunner! Mało? Skoro każda ścieżka klasy wpływa na fabułe to chyba nie jest źle?
 
Nie FPS, a FPP, to jednak różnica. A brak perspektywy z trzeciej osoby w grze, gdzie ważny jest wizerunek i stylówa postaci, jest dla mnie nieco niezrozumiały. Dobrze by było, gdybyśmy dostali wybór - jak w Skyrimie chociażby.
 
Po cholerę tworzenie postaci, jak będziemy widzieć tylko nasze kretyńskie dłonie? ;p
Nie marudz może wygląd będzie wpływać bezpośrednio na interakcje z NPC, może część nie będzie chciała z nami rozmawiać albo handlować, nie osądzaj zbyt pochopnie, tak samo z FPP nie ma co drzeć szat.
 
meeh rpg z first person tylko, nie widzi mi się to trochę, oczywiście skyrim miał taką opcję ale też był w third person i to był wybór gracza jak chce grać, szkoda Redzi :/ no ale może zmienię zdanie tylko pokażcie jakiś gameplay!:)
 
Eh....FPP...szkoda.
Gra z pewnością będzie świetna, ale jednak żal, że Redzi nie postanowili kontynuować tradycji i nie poszli w third person. Jakoś RPG i FPP nie idą dla mnie w parze.
A w Deus EX jedynke ty grał? ... dobre toż to czysty RPG w FPP
 
Imo, z tego co zrozumiałam, inne klasy będą reprezentowane przez enpeców. Grywalne będą tylko trzy, ale bardziej jako elementy poszczególnych klas do wyboru przy budowaniu postaci, niż sztywne przyporządkowanie. Mi to bardzo odpowiada.
 
Z tego co usłyszałem to gracz będzie przez całą grę rozwijał konkretne umiejętności i tym sposobem sam będzie definiował klasę postaci. Takie coś mi się podoba.
 
Z tego co usłyszałem to gracz będzie przez całą grę rozwijał konkretne umiejętności i tym sposobem sam będzie definiował klasę postaci. Takie coś mi się podoba.

Role w pierwowzorze (jest ich 10) tak właśnie działały. Dana rola oferuje jedną zdolność specjalną i tyle, jak rozwijamy postać to już nasza sprawa. To nie działa jak klasy np. w Dungeons & Dragons. Dlatego są to role (w domyśle społeczne), a nie klasy postaci.
 
Na prawdę przydałoby się, żeby na zakończenie pokazali kawałek dema. Może coś na kolejnych prezentacjach będzie.
 
Pod pewnymi względami fpp jest bardzo dobry dla gameplayu, pozwala się bardziej wczuć się w świat. (czyżby był też tryb VR? skoro FPP?)
Znika wiele problemów obecnych w tpp, jak blokowanie się postaci czy jej kolizje, nie mówiąc już o pracy kamery.
Jak sobie przypomne jak potrafiła kamera w W3 zapędzić nas do grobu (w szczególności w małych pokoikach, to już całkiem dostawała p... ca.)

Widok FPP może być zbawienny dla CP2077, można to przekuć w wielki atut, na wielu płaszczyznach.
 
Hmm pamiętacie jaki był płacz z Yen kiedy pierwszy raz ją nam pokazali na screenie? Całe forum płakało może znów to samo będzie z FPP i pójdą graczom na rękę? (oby) :)
 
Top Bottom