Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
W sumie aż trudno wymagać od Redów żeby wrzucili na taką transmisję pierwszy gameplay. IGN by zniszczył wrażenia z oglądania.
 
Może i tak, ale jeżeli gra ma być oparta na wyborach, to ja chcę mieć wybór jakie relacje moja postać będzie formować z innymi ludźmi. Do tej pory było to dla mnie oczywiste, że CP będzie cechował się dojrzałym podejściem do kwestii romansów (tzn. nie ograniczanie ich do kart/ONS/gratifying'u/ciupcianka w zamtuzach). To jest w dobrych RPGach standard, Redzi potrafią to robić, więc liczę, że i tu tak będzie.


"Whether that’s a one night stand or a more emotional long-term thing is going to be up to you. " :)
 
Tego screenshota chyba tu jeszcze nie widzieli ;)

IMG_20180613_003555.jpg
 
Łoł. W kitę jelenia, co to się podziało.

Ktoś wcześniej w poście wrzucił linka do recenzji IGN. Zauważyliście, że tam jest odnośnik do amazona..?

Recenzja:
http://www.ign.com/articles/2018/06...-like-the-witcher-but-it-does-look-incredible

Amazon:
https://www.amazon.com/Cyberpunk-20...scsubtag=c8efb963-11e6-45e9-a620-cef8d257633e

Informacje podane na stronie Amazon nie pochodzą od CD PROJEKT RED. Aby uzyskać sprawdzone informacje zalecamy sprawdzanie naszych oficjalnych kanałów.
 
Polskie serwisy zaspały czy w ogóle nie zostały zaproszone na pokaz? :D Anglojęzycznych materiałów przybywa, a u nas cisza.
 


Opis wrażeń z Gameinformera podpisuje tą postać Jackie Wells, jeden z naszych pomagierów, można było o nim poczytać na tej ulotce, którą dostawali dziennikarze przed pokazem.
 
Jest opis na ppe.pl. Dość obszerny. Wstawiłem adres do linkowni. :) Nie wiem jednak czy nie skopiowali tego z jakiegoś zagranicznego serwisu.
 
Podaję tu jeszcze dość szczegółowo (jedną z lepszych wg mnie) opisaną prezentację gameplay demo (niestety tylko w eng). Wielki żal, że Redzi raczej nie pokażą nam tego dema ;/.


EDIT:

P.S.
Gdzie jest temat: CP77 - media ?
Nie mogę odnaleźć.
 
Last edited:
Patrząc po tym, że przynieśli 50(!) minut w pełni GRYWALNEGO(!) demo... Obstawiam, że 2019 jest bardzo realny.
 
Nie nastawiałbym się na żadne dodatkowe informacje. Każdy wywiad obecnie będzie powtórzeniem poprzednich. Wszystko, co mogło być powiedziane, już zostało powiedziane.
 
Za dwa miesiące z ogonkiem będą targi Gamescom, więc może tam pokażą jakiś gameplay? :)

Bardzo prawdopodobne. Jeszcze przed zwiastunem, w czasie hakowania pokazują cztery pliki, z czego pierwszy (Arch_Bullets) oczywiście odnosi się do pierwszego teasera, potem mamy E3 Trailer, a następnie gk_WIP, co wielu uważało, że odnosi się do wywiadu z Geoffem Keighleyem, ale w jego trakcie niczego nowego nie pokazali. Stąd też teoria, że gk to skrót od Gamescom Koelnmesse (miejsce gdzie odbywają się targi) i tam zamierzają pokazać coś nowego z gry publicznie.
 
Nie wiem, czy zauważyliście, ale na mapie widnieje również coś takiego jak centrum lotów kosmicznych. Pamiętam, że i w CP20 była już możliwość podróży po naszym układzie planetarnym.
Obecnie, po przeczytaniu relacji i obejrzeniu grafik, daję grze nieco większy kredyt zaufania. Ale trailer dalej uważam za kiepski i mało zachęcający. Do mnie na pewno nie trafia.
 
Nie wiem, czy zauważyliście, ale na mapie widnieje również coś takiego jak centrum lotów kosmicznych. Pamiętam, że i w CP20 była już możliwość podróży po naszym układzie planetarnym.
Obecnie, po przeczytaniu relacji i obejrzeniu grafik, daję grze nieco większy kredyt zaufania. Ale trailer dalej uważam za kiepski i mało zachęcający. Do mnie na pewno nie trafia.
Na zwiastunie jest w końcu scena, w której podczas lotu pozaziemskiego pewien pasażer doznaje samozapłonu. Po minie jego sąsiada (Dettlaffa) wnioskuję, że nie przypadkowego.
 
Top Bottom