Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Dioda na stronie https://www.cyberpunk.net/pl/ według morsa daje BEEP ciekawe czy tam kiedyś dadzą datę premiery? Albo to byłoby zbyt proste...
B to druga litera alfabetu czyli 2, 2xE to 10 E można zamienić miejscami więc 201 i P to szesnasta i tu nie mam pomysłu. Ide do roboty :D
 
Last edited:
Taka tam twórczość zainspirowana CP2077



Na Amazonie wisi oferta na CP2077, ale to placeholder z datą premiery 31.12.2019
 
Na Amazonie wisi oferta na CP2077, ale to placeholder z datą premiery 31.12.2019

Wątpię, że to coś ponad fake (albo raczej zwykła chęć wyrwania pre-ordera).

Oczywiście nie znam daty premiery, ale obstawiam, że raczej będzie to 2020.
Raz, będzie bliżej nowym konsolom (RED'zi niby celują w obecną generację ale ja wierzę, iż będziemy mieli tytuł wydany na obie generacje), a dwa Cyberpunk 2077 bazuje na (papierowym) Cyberpunk 2020 i wydanie gry właśnie w 2020 wydawałoby się świetnym posunięciem marketingowym.
 
A ja bym chciał. Bardzo. Właśnie gating na podstawie ogólnie rozumianego wyglądu, renomy, stylu życia, stanu konta, itd.

Jeśli romanse w erpegach mają w końcu jakoś ewoluować, to trzeba kiedyś porzucić koncept przeglądania opcji romansowych jak w witrynie sklepowej. Ludź, to skomplikowana rzecz jest, każdy ma listę preferencji, według której dobiera partner(kę)a.
Wiem, że stary komentarz, ale mnie temat zainteresował.

W mojej opinii dobrym rozwiązaniem na początek byłoby ograniczenie niektórych romansów pod względem wyborów w grze, lub aktualnie posiadanego street credu.
 
W mojej opinii dobrym rozwiązaniem na początek byłoby ograniczenie niektórych romansów pod względem wyborów w grze

To już mamy w grach nie od dziś (a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że mamy to od bardzo, bardzo dawna, takie kwiatki jak AC Odyssey to niechlubne wyjątki) i na pewno będzie to również obecne w CP. Zostało już potwierdzone, że będzie gating ze względu na płeć w niektórych romansach, czyli taki już klasyk.

lub aktualnie posiadanego street credu

Fajny pomysł, ale to zależy od tego jak ten street cred będzie się faktycznie liczył w rozgrywce. I raczej nie zaaplikowałabym tego do wszystkich romansów, bo i nie do wszystkich takie coś pasuje (np. Jackie, czy ktoś powiązany z korporacjami).
 
Ktoś odpowiedzialny za zrobienie tej listy pewnie zobaczył, że CD Projekt RED ma się pojawić, myślami automatycznie powędrował do Cyberpunka przy pisaniu i zrobiła się gafa. No chyba, że Redzi zrobili to celowo z bliżej nieokreślonych powodów promocyjnych.
 
Nie wydaje mi się, żeby to było celowe. Chyba układający listę zasugerował się adresem strony internetowej i potem już mu z rozpędu Cyberpunk zastąpił Redów :).
 
Swoją drogą widać że dobrym posunięciem ze strony studia było zastrzeżenie nazwy Cyberpunk, bo i tak widać wychodzą jakieś twory bazujące na "hajpie" i oczekiwaniu na CP2077 jak Night City 2177 hehe niezły numer, naprawdę jak ominąć prawo i dalej podczepić się pod nadchodzący tytuł, ciekawe ile jeszcze wyjdzie takich rarytasów.
 
Mi się wydaje, że to nawiązanie do tej rzekomej informacji o występie Lady Gagi w CP2077. Pojawiły się też inne "przecieki", że data premiery zostanie ogłoszona na E3, a nawet było też coś o premierze w tym roku. Fani spekulują i robią hałas, a Redzi mają co oglądać xD
 
A jak oceniacie plotkę o występie Lady Gagi? Jak dla mnie, jest artystką świetnie wpasowującą się w klimat, nie tyle muzycznie, co wizerunkowo. "Poza jest wszystkim". Jeśli plotka by się potwierdziła, byłbym bardzo zadowolony.
 
Mam podobne odczucia. Myślę, że pod kątem prezentacji Lady Gaga doskonale wpasowuje się w pstrokaciznę Cyberpunka. Widziałem, że niektórzy martwią się, iż występ Gagi w grze wyznaczałby kierunek muzyczny całej produkcji, ale developerzy już mówili o tym jak ważną rolę odgrywa muzyka w grze i o różnych gatunkach jakie się w niej pojawią, do tego wynajęli już kilku profesjonalnych muzyków do pomocy przy tworzeniu muzyki w grze (oficjalnie wiadomo o dwóch z nich (Bryan Mantia, Melissa Reese), nieoficjalnie o kolejnych dwóch (Lady Gaga, Perturbator), a w rzeczywistości może być ich więcej). W końcu byłoby dziwne jakby w świecie przyszłości wszyscy słuchali tylko muzyki elektronicznej.
 
Muzyka chyba będzie zróżnicowana. O ile dobrze kojarzę, to w CP 2077 samych stacji radiowych ma być co najmniej kilka. Przecież wszystkie nie mogą grać tego samego :). No i przecież nie wszyscy ludzie żyjący w tym świecie muszą mieć taki sam gust.
 
Top Bottom