Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Do 500 stów jak na obecne standardy może podbić...W1 ok 150, W2 ok 250, W3 ok 350 więc CP ok 450-500 może wyjść...Gdyby 350 kosztowało to nawet bym się pozytywnie zdziwił xd Gry od Ubi pomijam bo tam są ceny z kosmosu.
 
Na cdp.pl nie widzę nawet reklam CP2077, na stronie polskiego wydawcy (Bandai Namco) również, na gog.com też jakby gra nie istniała. Z tego co pamiętam, jakiś czas przed rozpoczęciem preorderów na stronie cdp.pl była już założona karta produktu i z góry było wiadomo gdzie szukać przedsprzedaży.
Rozumiem, że kampania reklamowa ma się dopiero rozpocząć, ale mam nadzieję, że nie rozpocznie się od sprzedaży preorderów na bliżejnieokreślonymmiejscu.com.pl.
 
Na twitterowych hashtagu #cyberpunk2077 można znaleźć bardzo interesującą grafikę. Jeśli okaże się ona prawdziwą, ktoś z marketingu może nieźle beknąć...
 
Na twitterowych hashtagu #cyberpunk2077 można znaleźć bardzo interesującą grafikę. Jeśli okaże się ona prawdziwą, ktoś z marketingu może nieźle beknąć...
Widziałem i wersję standardową i EK...przeciek, a może kontrolowany przeciek na wypadek gdyby się komuś nie spodobało to oficjalnie nic nie było wrzucone i zawsze można coś zmienić :p
 
Takie przecieki tuż przed E3 to chyba nic niezwykłego, materiały promocyjne przechodzą przez masę "rąk" i masę komputerów, ciężko żeby ktoś gdzieś nie zrobił screena albo nie cyknął zdjęcia podczas przygotowań na prezentacje i pokazy.
 
Cóż, do 500 złociszy wziąłbym sobie EK. Ale cóż, powyżej, nawet jako zagorzały orędownik... studzi to mocno me zapały.
 
Ja też mógłbym tak do pułapu 500 PLN (wydanie na PC) wyłożyć, ale może zamknie się to w granicach 450 złociszy?

Dobra, nie chcę wymyślać bo to wróżenie z fusów, a i do (nieogłoszonej) premiery jeszcze daleko.
 
Powyżej 500 na PC raczej nie będę wydawał bo to dla mnie za dużo...idąc w myśl tradycji kolekcjonerek od redów to 450 zł być powinno xd
 
Osobiście nigdy nie kupuję Edycji Kolekcjonerskich gier, więc i tym razem się to raczej nie zmieni. W moim przypadku sam fakt, że zamawiam grę przed premierą (co robię baaaaaaardzo rzadko) jest już najwyższą oznaką mojego zaufania. Wiadomo, że Kolekcjonerka ma swój status, ale wizja wydawania kilkuset złotych na dodatkowe gadżety jakoś nigdy mnie nie pociągała.
 
No cóż - w takim razie zadowolę się wersją "regular", która i tak dogania niektóre zachodnie kolekcjonerki.
 
Kolekcjonerka W3 nie miała czasem podobnej ceny? Za granicą kosztowała ponoć około 200$ / 200 euro, a w Polsce niecałe 500 zł.
 
Kolekcjonerka W3 nie miała czasem podobnej ceny? Za granicą kosztowała ponoć około 200$ / 200 euro, a w Polsce niecałe 500 zł.

Nie, w Polsce kosztowała 350 PLN, a Janusze (na aukcjach) później wypompowali ją na pułap powyżej 1000 PLN.

P.S. 219 EU to dawałoby około 933 PLN, dużo za dużo. Nawet jeśli mowa o wersji na konsole, a PC'towe wydanie mielibyśmy tańsze o te 100 PLN.
 
Last edited:
Kolekcjonerka W3 nie miała czasem podobnej ceny? Za granicą kosztowała ponoć około 200$ / 200 euro, a w Polsce niecałe 500 zł.
Z tego co wyczytałem w Europie Edycja Kolekcjonerska Wieśka 3 kosztowała 140 euro, a w Polsce na PC 350 złotych.
 
Ja ufam, że podobnie jak w przypadku W3 Redzi dostosują cenę do polskich realiów :p W przeciwnym wypadku będę musiał się zadowolić edycją specjalną...
 
Top Bottom