Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Mam pytanie..czy tylko ja mam problem z zakupem preordera? Po wybraniu wersji gry i zalogowaniu na konto przenosi mnie do zakładki adres gdzie po wypełnieniu i zatwierdzeniu mam komunikat: alias "my adres" jest w użyciu proszę wybrać inny...o co chodzi?
 
Cóż, moim zdaniem jest główną i właściwie jedyną atrakcją. To nie są newsy ani memy o samej grze, tylko o Keanu w grze. Nikogo nie obchodzi trailer, bo nic w nim nie było oprócz Keanu. Gdyby nie on, to kulawy pies by się może obejrzał za tym pokazem. To był teatr jednego aktora, dosłownie. Do momentu jego pojawienia się, publiczność leniwie przeżuwała popcorn, bo na ekranie działo się to samo, co w setkach innych, podobnych trailerów. I wątpię, by tego się redzi spodziewali. To raczej miała być skala Charlesa Dance'a w roli Emhyra, a tutaj Keanu całkowicie przykrył czapką samą grę. Mimo wszystko redzi powinni mu wysłać bogaty zestaw win, czy co on tam pija.
XD
Czytam i kręcę głową. No weź, Raison, jesteś maruda, ale poza tym ogarnięty z ciebie koleś.
Jak to REDzi się nie spodziewali? Naprawdę uważasz, że reakcja na udział Keanu w produkcji przerosła oczekiwania kogokolwiek odpowiedzialnego za tą akcję? W marketing są pompowane grube miliony i zarówno kształt tej konferencji, jak i efekt jaki wywarła na zainteresowanych graczach to starannie zaplanowana strategia - nic mniej i nic więcej. Jego obecność miała przykryć czapką samą grę, a raczej tą zajawkę, bo samej gry na pokazie prawie nie było - na to przyjdzie czas przy okazji Gamescomu.

Dla mnie REDzi po tej akcji są mistrzami świata xD Wsiadłem do hype-trainu i wywalam jęzor przez okno. Byle do sierpnia.
 
Trochę słabo, jeśli główny motyw, to szukanie jakiegoś mega wszczepu, ale zobaczymy ja będzie.
Kurdę, już bym poczytał wrażenia prasy z pokazów.

Wszczep jest pewnie tym samym czym święty graal w Indiana Jonesie - błyskotką na samym końcu przygody.
 
@Marcin Momot




Targi dobrze się nie rozkręciły, a już pozamiataliście konkurencją.


Ps. A ja dalej myśle o Kitano jako Saburo.
 
Trochę słabo, jeśli główny motyw, to szukanie jakiegoś mega wszczepu, ale zobaczymy ja będzie.
Kurdę, już bym poczytał wrażenia prasy z pokazów.
W Wiedźminie 1 szukałeś skradzionych wiedźmińskich mutagenów, w klasycznych Falloutach Hydroprocesora i GECK-a, itd. W większości gier RPG mamy takie proste zawiązanie akcji, ale ostatecznie to wątki zbudowane wokół niego stanowią o sile fabuły.
 
Jego obecność miała przykryć czapką samą grę, a raczej tą zajawkę, bo samej gry na pokazie prawie nie było - na to przyjdzie czas przy okazji Gamescomu.
Chodzi właśnie o to, że gdyby jego nie było, to nic by nie było. Keanu dla mnie jest jedynym pozytywnym elementem tego pokazu. Według ciebie tak miało być, według mnie - niekoniecznie. Wybacz, ale opieranie promocji gry na aktorze, sławnym i lubianym, fakt, przypomina mi reklamowanie narzędzi ogrodniczych przy użyciu zdjęć modelek w bieliźnie. Nie mamy was czym zainteresować, to chociaż sobie popatrzcie. Chcieli się na E3 pochwalić, że zatrudnili Reevesa? To miało być wydarzeniem po tylu miesiącach posuchy?
Dla mnie gigantyczne rozczarowanie. Z posypką w postaci Keanu.
 
Marcin Przybyłowicz ponownie za sterami soundtracku :)

Post automatically merged:

Chcieli się na E3 pochwalić, że zatrudnili Reevesa? To miało być wydarzeniem po tylu miesiącach posuchy?

Przecież będzie pokaz dla mediów i grywalne demo (inne, niż to pokazane jakiś czas temu) dla ludzi na E3 + już zapowiedziane w sekretnej wiadomości Q&A (najpewniej wraz z pokazem materiałów) na PAXie i publiczny stream z gameplayem na Gamescomie za dwa miesiące. Naprawdę, nie wydaje mi się żeby Redzi cierpieli na brak rzeczy do pokazania.
 
Myślę, ze te pokazy otwarte i zamknięte też nie pozostaną bez komentarza w sieci jeśli zeszłoroczne E3 było jakimkolwiek indykatorem. ;P
 


Reakcje mówią same za siebie nie mam pojecia kto tam wpadł na pomysł w CDP aby skontaktować się z Keanu ale to strzał w 100, może w tym miał swój udział że Keanu lubi nasz kraj lubi tu przyjeżdzać, był na Camerinage podobało się, reklamował Kujawsko-Pomorskie, swój chłop.
 
"I'm sorry" ( Umierający Jackie ) "I just want the money" ( V w apartamencie ) Oglądając zwiastun czułem jakby te słowa miały jakiś przekaz do zewnątrz. Jackie taki niby "pull some pants on your culo and get down here" a tutaj po kulce jedynie przepraszam. V też jakby przyszedł po "chwilówkę" bo mu hajs się skończył.

"I am sorry. I just want the money."
To nie w waszym stylu
 
Chcieli się na E3 pochwalić, że zatrudnili Reevesa? To miało być wydarzeniem po tylu miesiącach posuchy?

Będą materiały dla zaproszonych mediów, a potem dla wszystkich. Tak się buduje hype. Jakby pokazali od razu wszystko w sieci to nikt by nie czytał wrażeń dziennikarzy, bo sam by obejrzał.
 
Będą materiały dla zaproszonych mediów, a potem dla wszystkich. Tak się buduje hype. Jakby pokazali od razu wszystko w sieci to nikt by nie czytał wrażeń dziennikarzy, bo sam by obejrzał.
Poza tym widać po reakcjach REDzi będą musieli doedukować zainteresowanych że Keanu to nie John Wick w CP (ani jakiś NPC) ,ale Johnny Silverhand czyli bardzo ważna postać, pewno z 90% którzy zamówili pre-order nawet nie wie kto to Johnny Silverhand.
 
1560177007398.png

1560177025507.png

Czy to są te same modele postaci, tylko jeden z zarostem i dłuższymi włosami? Czy jednak wzorowali się na kimś innym w tym roku ?
 
Tak się buduje hype.
Ja nie potrzebuję hajpu, tylko konkretów, bo na hajpie już się wielu przejechało, szczególnie tym kreowanym przez zapraszanych dziennikarzy. Nie wiadomo dlaczego, ale poziom zaufania do mediów dziwnie spadł. Odnosi się to także do tych branżowych.
Ludzie rzucają pieniędzmi w monitory, tylko że bez wiedzy, co właściwie kupują. Na razie chyba kupują Keanu.
 
Top Bottom