Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
@Marcin Momot

Mam pytanie odnośnie wymagań systemowych CP, na stronie GOG w liście dostępnych systemów operacyjnych jest tylko Windows 10. Czy jest to tylko tymczasowy wpis, czy CP nie będzie wspierał Windows 7&8?
 
No nie wiem, nie jestem specjalistą, nie chcę być czarnowidzem, ale CHYBA ciężko romansować z hologramem/SI/wirusem/halucynacją.
 
Szybcy... - kolejny cosplay (w wykonaniu Octokuro) z Cyberpunk 2077:



A odnośnie Keanu:





 
To by tworzyło w praktyce trzy osobne ścieżki fabularne. Mało prawdopodobne. Poza tym co Blackhand i Saburo robią jako AI?
Gdy V ponownie budzi się do życia i jego systemy się reaktywują, na ekranie diagnostycznym widać trzy programy oznaczone jako SI, ale tylko jeden z nich w trakcie procesu rozwiązywania problemów otrzymuje status FAILED, co może dawać pewne prawdopodobieństwo tej teorii.

A co do Saburo, gdy ostatni raz o nim słychać w Cyberpunku 2020, jest na łożu śmierci i Arasaka szykuje się do przesłania jego świadomości do Sieci, więc potencjalnie mógłby się pojawić jako SI.
 
Pytanie lekko na boku: opisie pudełka jest info ze będzie kod do pobrania gry. Jaki kod już nie mogę się dopatrzeć. Uniwersalny? Steam? GOG? Ktoś męczył Redów na jakichś socjalmediach o ekskluzywność na Epic i na szczęście odpowiedz była jednoznaczna, że nie. Ale mimo wszystko wolałbym wiedzieć coś więcej.
Ktoś coś?
 
Pytanie lekko na boku: opisie pudełka jest info ze będzie kod do pobrania gry. Jaki kod już nie mogę się dopatrzeć. Uniwersalny? Steam? GOG? Ktoś męczył Redów na jakichś socjalmediach o ekskluzywność na Epic i na szczęście odpowiedz była jednoznaczna, że nie. Ale mimo wszystko wolałbym wiedzieć coś więcej.
Ktoś coś?

W wydaniu pudełkowym na PC będzie się znajdować klucz GOG. Dotyczy to także Edycji Kolekcjonerskiej.
 
Moje przemyślenia:
- pewnie istnieje sex w wirtualnej rzeczywistości, więc całkiem możliwe jest romansowanie z Keanu, w świecie takim jak Cyberpunk, skoro nawet dzisiaj się powoli do tego przymierzamy (w którymś filmie znanym SF już to było, hmm Bladerunner?),
- jeśli mają Lady Gagę na pokładzie, to proponuję sobie przypomnieć postać Ruby Rhoda z Piątego Elementu. Pasowałaby świetnie jako przykładowo prezenterka radiowa posiadająca hologram. Skoro już płacisz takiej znanej osobistości i piosenkarce to wykorzystujesz w pełni jej atuty.

 
Last edited:
Myślicie, że w nakłonieniu Keanu do udziału w CP2077 pomógł Warner Bros? Film John Wick jest w końcu wyprodukowany przez Warner Bros A WB Games wydaje CP2077 w USA.
 
Myślicie, że w nakłonieniu Keanu do udziału w CP2077 pomógł Warner Bros? Film John Wick jest w końcu wyprodukowany przez Warner Bros A WB Games wydaje CP2077 w USA.
Możliwe. Z tego co kojarzę to nawiązali kontakt z Charlesem Dancem przy okazji Wiedźmina 3 poprzez studio, które pomagało im przy nagrywaniu angielskiej ścieżki dźwiękowej i współpracowało już z nim wcześniej.
 
Jest też taka możliwość że finansowo może to ich nie zaboli skoro Night City ma być duże to pomyślcie sobie ile tam jest potencjalnego miejsca na product placement, oczywiście nie taki nachalny jak to u nas w serialach robia, ale reklame jak najbardziej naturalną i nie przeszkadzającą w rozgrywce.

Wszak w CP2020 mamy wiele firm powszechnie znanych to co szkodzilo by CDPR dorzucić kilka reklam znanych marek w CP2077 ?
 
Jeśli to może pomóc twórcom, a nie zaszkodzi odbiorze samej gry, to w sumie co mogę mieć przeciwko?
 
Top Bottom