Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Właśnie dostałem ostateczne potwierdzenie od REDów, że w grze nie będzie ANI JEDNEJ cutscenki z widoku trzecioosobowego. Tym samym, klimatyczne fragmenty z windy, czy z domu V wyrzucili do kosza. Jest to dla mnie jedna z gorszych wiadomości z ostatnich dni. W imię immersji, pozbawia się gracza jednej z niewielu opcji zobaczenia swojej postaci w grze...
Immersja jest dla nas priorytetem w przypadku Cyberpunka, dlatego cutscenki będziemy oglądać z widoku 1. osoby. Czasem możesz nawet nie zauważyć, że rozpoczęła się cutscenka
 
O tym była mowa chyba jakiś czas temu już. Jak dla mnie lepiej, bo nie lubię takiego przeskakiwania od jednego widoku do drugiego. Oczywiście wolałbym cały czas TPP, ale skoro zdecydowali się na FPP to lepiej żeby był FPP cały czas, a nie jak w ostatnich Deus Exach czy nadchodzącym Wampirze.

to może być dopiero początek ustępstw

Ale jakie ustępstwa? Zwiększyli liczbę kombinacji nie zabierając wcale tych tradycyjnych.

jeszcze nie wiadomo co zmienią lub dodadzą żeby zadowolić niszę niszy.

Jeśli pasuje to do świata to w czym problem?
 
Jeśli to się potwierdzi, no to niezła kaszana. Cutscenki romansowe first-person, yummsie. W gameplayu z zeszłego roku były cutsceny trzecioosobowe i wielokrotnie Redzi twierdzili, że to będzie szansa na zobaczenie swojego bohatera. Byłoby mi bardzo przykro :<
 
Last edited:
Największe obawy przed tym, że to może być dopiero początek ustępstw, jeszcze nie wiadomo co zmienią lub dodadzą żeby zadowolić niszę niszy.

Ten ruch na pewno pokaże SJW że można naciskać i wymagać, skoro już raz pola ustąpili. A SJW nigdy, ale to nigdy się nie ustępuje, bo jak raz dasz palec, to potem ramienia z obojczykiem zażądają.
 
Moje pytanie do REDów właśnie dotyczyło tego typu cutscen. Już ich nie ma, pokasowane, wyrzucone do kosza.

No to **ujnia, to była jedna z niewielu okazji by zobaczyć swoją postać. Teraz chyba tylko w aucie, na motorze i menu.
To jak oni chcą teraz seks pokazać w grze? A może będzie, jak w ostatnim Assassins Creed, czyli jego brak. Jeśli tak, to krok wstecz w stosunku do Wiedźminów.

Jeśli taki był zamysł by cały czas był FPP, to po co te wszystkie opcje dla trans itp, skoro i tak będziesz tylko ręce oglądać cały czas.
Zero sensu i logiki.
 
Czyli jak ktoś chce zobaczyć swoją postać to do sklepu po RTX-a aby zobaczyć swoje odbicie w witrynie sklepowej,
Sad but true...
Post automatically merged:

Czyli jak ktoś chce zobaczyć swoją postać to do sklepu po RTX-a aby zobaczyć swoje odbicie w witrynie sklepowej,
Sad but true...
Z drugiej strony może ta decyzja została podyktowana tym że customizujemy postać i może były problemy w niektórych konfiguracjach z cut-scenami - tak tylko myśle, staram się znaleźć jakiś powód.
 
Top Bottom