Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Pamiętam też, że na pierwszym zwiastunie z 2018 roku była scena gdzie chyba też właśnie T-Bug dokonuje ataku na pewnego "jajogłowego" podczas jakiegoś ważnego spotkania. Ale to równie dobrze mógł być wyjątek od reguły lub scena przygotowana specjalnie pod zwiastun. Z drugiej strony mam wrażenie, że ta cyberprzestrzeń, którą mogliśmy zobaczyć na ostatnim demie może służyć za taką lokację otwierającą nam dodatkowe możliwości w kwestii netrunningu właśnie. Może jakieś środowiskowe zagadki albo minigierki?
 
A to dlatego że pamiętam jak na starym demie V i Jackie uzyskiwali wsparcie podczas misji od T-Bug ,która to hakowała elementy otoczenia i dawała info najemnikom mimo tego ,że wcale jej nie było w miejscu akcji. Skoro ona tak mogła to czemu my byśmy nie mogli?

Nie znamy miejsca z którego bug hackowała. Faktem jest, że w lore miasto jest spowite siecią intranetów, do których potrzebne jest osobne wejście, a globalna sieć (lub to co z niej zostało) jest śmiertelnie niebezpieczną otchłanią wirusów, malware itd.
 

Chodziło mi o tą informację, ale piszą że mają to być nowe materiały/ nowy gameplay? Albo może stary gameplay ale od a
do z pokazany dla publiki.
Post automatically merged:

@up no to super, tylko czy to znowu będzie zlepek slajdów?
 
Ten pokaz w polskiej wersji językowej to będzie udostępniony w mediach czy znowu tylko wybrańcy za zamkniętymi drzwiami zobaczą?
 
@up to chyba mówimy o innym e3, a deep dive pozostawię bez komentarza. No nic czekamy jeszcze niecałe 2 tygodnie
 
@up to chyba mówimy o innym e3, a deep dive pozostawię bez komentarza. No nic czekamy jeszcze niecałe 2 tygodnie
Co jak co ale po ostatnim E3 redzi dużo zyskali, a hejtu to ja raczej nie uraczyłem. Deep dive'a też nie traktuję jako gameplayu i tutaj już wylało się trochę żalów ,ale nie na gamescomie bo po co robić zadymę skoro za tydzień i tak zostanie opublikowany materiał-fakt ludzie nie przyjęli z radością wiadomości o długości filmu i "deep" dive też wywołał negatywne emocje (zwłaszcza u mnie), ale nijak ma się to do gamescomu.
 
Fajny cosplay

EGXIKXmW4AAyQ56.jpg orig.jpg
 
Trzeba przyznać, że Rosjanie z Igromira poziomem i złożonością swoich cosplayów, zjedli wszystkich poprzednich zwycięzców. Oglądając atak klonów, jakość wykonania, materiały, niejednokrotnie miałem ciarki żenady. Tutaj jest świeżość, kreatywność, jakość i estetyka. Czyli wszystko to, co lubię.
 
Sorry za pytanie, bo nie śledziłem tego tematu na bieżąco, ale czy była na forum robiona jakaś np. ankieta jaki tryb widoku graczom bardziej pasuje do świata CP2077?
 
Top Bottom