Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
A ja przypomnę jeszcze raz, ze w tej grze\świecie mozecie stworzyć V niby żeńską, ale z genitaliami męskimi
 
Mam wrażenie ,że kiedyś odbyła się już podobna dyskusja.
Zaskoczę Cię: żeńska V wcale nie ma obowiązku być zdesignowana w 'subtelnie kobiecy' sposób.
Owszem nie ma obowiązku być stylizowana w subtelnie kobiecy sposób ,ale jeśli twórcy prezentują kobiecą wersję głównego bohatera to niech ma w sobie choć odrobinę z kobiecości.
 
Weźmy też pod uwagę, że to figurka. Męska figurka V na tym zdjęciu też nie prezentuje się według mnie jakoś specjalnie ciekawie, odbiega też od nieco od każdej wersji postaci, jaką dotąd widzieliśmy w pozostałych materiałach.
 
W tej grze od jakiegoś czasu wszystko zmienia się na gorsze. Grafika, UI, design itd. Już teraz widać, że nie doskoczą do poziomu ze starego gameplaya, tak jak w przypadku W3. Ta gra będzie stylistycznie nudna, jak jej UI, dodatkowo drewniane animacje postaci i ragdolli. I jak tu się zmotywować do "obrony ludzkości" gdy wokół ludzie wyglądający jak klauny, którym prędzej ma się ochotę zasadzić kopa a nie pomóc... To będzie zaledwie wydmuszka tego co było od początku w planach, i co zostało wyrzucone do kosza za sprawą szefa studia.
 
W tej grze od jakiegoś czasu wszystko zmienia się na gorsze. Grafika, UI, design itd. Już teraz widać, że nie doskoczą do poziomu ze starego gameplaya, tak jak w przypadku W3. Ta gra będzie stylistycznie nudna, jak jej UI, dodatkowo drewniane animacje postaci i ragdolli. I jak tu się zmotywować do "obrony ludzkości" gdy wokół ludzie wyglądający jak klauny, którym prędzej ma się ochotę zasadzić kopa a nie pomóc... To będzie zaledwie wydmuszka tego co było od początku w planach, i co zostało wyrzucone do kosza za sprawą szefa studia.
Unikaj luster w grze :p Albo przerób sobie postać tak by Ci się podobała. Skąd Ci się wzięły drewniane animacje postaci? Zasugerowałeś się postaciami ze screenshota?
 
To będzie zaledwie wydmuszka tego co było od początku w planach, i co zostało wyrzucone do kosza za sprawą szefa studia.

Z takimi stwierdzeniami wstrzymałbym się do prawdopodobnie 17-go września. Głupotą jest skazywanie czegoś na porażkę, pół roku przed premierą, podczas gdy wciąż dana gra jest szlifowana, a materiały udostępnione są szczątkowe w stosunku do złożoności danego projektu. Tobie może się nie podobać - nie ma problemu. Ale nie oceniajmy tego czy dana gra okaże się porażką, czy sukcesem, bo to nie ma kompletnie sensu. Mnie np. nie podoba się za bardzo kolor UI, większa ilość czerwieni dużo bardziej mi odpowiadała. Ale z pewnością jest na to jakieś uzasadnienie u Redów, stąd ta zmiana. Nie zmienili tego, bo "hehe, a dej tam ten blady pomarańcz". To są specjaliści, dajmy im kredyt zaufania na który bardzo sobie zapracowali i ciągle pracują. Osobiście jestem spokojny i mimo, że codziennie wypatruję nowych informacji związanych z CP2077, to pozostaje cierpliwy. Ludzie w Cedepie wiedzą o co idzie gra. Wiedzą jak wielki jest hype. I robią wszystko by nie zawieść, jestem przekonany.
 
Na pewno głupotą jest oceniać całość po tym jak zmieniło się parę detali nie mających nic wspólnego z tym co w grze jest istotne ;)
 
Zmieniając trochę temat. Jakoś niedługo miał się odbyć hands-on dla dziennikarzy itd. jak myślicie jak zostanie to zorganizowane? Może jakiś stream a'la deep dive z gameplayem na żywo, bo szczerze wątpię by (w obecnej sytuacji) wysyłali kopie gry poza studio albo jeździli gdzieś z konsolami.
 
Zmieniając trochę temat. Jakoś niedługo miał się odbyć hands-on dla dziennikarzy itd. jak myślicie jak zostanie to zorganizowane? Może jakiś stream a'la deep dive z gameplayem na żywo, bo szczerze wątpię by (w obecnej sytuacji) wysyłali kopie gry poza studio albo jeździli gdzieś z konsolami.
Wątpię żeby w ogóle miały się teraz odbyć, nawet abstrahując od pandemii.
Jeżeli już, to bliżej premiery, oby w normalnych warunkach.
 
Zmieniając trochę temat. Jakoś niedługo miał się odbyć hands-on dla dziennikarzy itd. jak myślicie jak zostanie to zorganizowane? Może jakiś stream a'la deep dive z gameplayem na żywo, bo szczerze wątpię by (w obecnej sytuacji) wysyłali kopie gry poza studio albo jeździli gdzieś z konsolami.


Też wątpię, by to nastąpiło w najbliższym czasie. Za to niedługo będzie 16 kwietnia. Mocno liczę, że na ten dzień wypuszczą coś fajnego. W końcu chciałbym usłyszeć polski dubbing na jakimś pełnym gameplayu.
 
Top Bottom