Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+
Byle nie cinematic :p Ale jestem prawie pewien, że udostępnią wreszcie story trailer, taki jak ten Wieśka 3 z E3 2014. Plus fragmenty surowego gameplay'u które przydadzą się dziennikarzom i youtuberom do ozdobienia swoich materiałów video.
 
20200624_001615.png

Śmieją się z nas:cry:
 
Chciałoby się tam zobaczyć quaza albo arhn.eu, ale mam wrażenie, że z jakiegoś powodu są oni pomijani przy tego typu eventach. Nie kojarzę na przykład, żeby byli w ogóle zapraszani na wcześniejsze pokazy Cyberpunka, a przynajmniej nie robili chyba na ten temat materiałów (nie mówię o samodzielnie podejmowanych wyprawach na targi E3 czy gamescom). A jakby nie było, te kanały prezentują bardzo wysoką jakość na swym poletku. Widzów też im przecież nie brakuje. Chyba coś mi umyka.
 
Chciałoby się tam zobaczyć quaza albo arhn.eu, ale mam wrażenie, że z jakiegoś powodu są oni pomijani przy tego typu eventach. Nie kojarzę na przykład, żeby byli w ogóle zapraszani na wcześniejsze pokazy Cyberpunka, a przynajmniej nie robili chyba na ten temat materiałów (nie mówię o samodzielnie podejmowanych wyprawach na targi E3 czy gamescom). A jakby nie było, te kanały prezentują bardzo wysoką jakość na swym poletku. Widzów też im przecież nie brakuje. Chyba coś mi umyka.

Podejrzewam, że kanały takie jak Quaz czy Arhn są jednak niedostatecznie viralowe, a o to właśnie chodzi przy zapraszaniu youtuberów.
 
A czemu Remigiusz z tym kolegą co robią podcasty nie są zaproszeni? O dziwo bardzo fajnie prowadzą te podcasty
 
Podejrzewam, że kanały takie jak Quaz czy Arhn są jednak niedostatecznie viralowe, a o to właśnie chodzi przy zapraszaniu youtuberów.
Niby tak, ale pamiętam, że przy wcześniejszych pokazach w Warszawie Redzi pozapraszali także tych youtuberów, którzy mają o wiele mniejsze zasięgi niż wspomnieni quaz i arnheu (obaj po ponad 300 tys. subskrypcji). Ale może nie znam się na tym i może raczej chodzi tu o sam charakter kanału i sposób tworzenia materiałów (np. bardzo często ale przy mniejszym nakładzie pracy).
Post automatically merged:

A tutaj kolejny przetłumaczony niemiecki wywiad z Milesem Tostem (tłumaczenie na samym końcu).
Przeczytałem na szybko, ale parę ciekawych rzeczy wychwyciłem:
  • hackowanie będzie się opierać na tym, że najpierw za pomocą minigierki włamujemy się do jakiegoś systemu, a potem podczas eksploracji możemy dowolnie korzystać z "szybkiego hackowania" np. w celu wyłączenia kamery
  • V będzie się mógł wspinać na wieżowce
  • hackować otoczenie będziemy mogli nie tylko w ramach pewnych misji ale również w swobodnej eksploracji (chociaż tego pewny nie jestem, bo potem pada wzmianka o innych questach)
 
Last edited:
Niby tak, ale pamiętam, że przy wcześniejszych pokazach w Warszawie Redzi pozapraszali także tych youtuberów, którzy mają o wiele mniejsze zasięgi niż wspomnieni quaz i arnheu (obaj po ponad 300 tys. subskrypcji). Ale może nie znam się na tym i może raczej chodzi tu o sam charakter kanału i sposób tworzenia materiałów (np. bardzo często ale przy mniejszym nakładzie pracy).

Bardziej chodzi tutaj o typ filmów i jak bardzo ludzie się nimi dzielą, bo kanał może mieć dużą liczbę subskrybentów, ale nie udostępniają oni tych filmów w socialach więc mniej ludzi go zobaczy itd.
 
Są już jakieś wiarygodne przesłanki od dziennikarzy czy to co ograli sprawiało jakiś opad szczęki? Czy raczej było "ok"
Jak na razie, jedynie trafiłem na drobne wypowiedzi ze CP2077 pozamiatał, albo że Hype po ograniu tytułu skoczył ponad sufit, mimo że były już bardzo duże oczekiwania, to wygląda na to że obecny gameplay przebił oczekiwania.
 
Jak na razie, jedynie trafiłem na drobne wypowiedzi ze CP2077 pozamiatał, albo że Hype po ograniu tytułu skoczył ponad sufit, mimo że były już bardzo duże oczekiwania, to wygląda na to że obecny gameplay przebił oczekiwania.

Ech, oby tak rzeczywiście było i oby te wszystkie wrażenia były równie pozytywne. Amen.
 
Są już jakieś wiarygodne przesłanki od dziennikarzy czy to co ograli sprawiało jakiś opad szczęki? Czy raczej było "ok" bez ochów i achów? Can't wait...

Jeden chiński dziennikarz nazwał grę cudem, Parris (gość znany z megaentuzjastycznej reakcji na pierwszy gameplay z gry) po zagraniu napisał, że jest jeszcze bardziej nahajpowany, na PPE po zagraniu napisali, że naprawdę warto czekać, dziennikarz z PC Gamera był pod wrażeniem szczegółowości świata gry, natknąłem się na kilka wypowiedzi osób, którym zaimponowało Night City, w tym także pod względem życia i zaludnienia (według jednej z nich, Night City sprawia dużo większe wrażenie żyjącego miasta niż Los Santos w GTAV), a inny chiński dziennikarz pochwalił się tym, że stworzył kobietę... z wielkim przyrodzeniem. Z tego co wiem, to chyba wszystko co do tej pory przemknęło się przez NDA.
 
Top Bottom