Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

+

Ciekawe, czekam na opinie, bo Alanah to tak poważnie ocenia bez robienia z siebie wariata jak co niektórzy zaproszeni.
 
Ja czekam na czwartek - jakieś szersze informacje i mam nadzieję, że fajny pokaz. Niestety nie wiem czy jutro po południu znajdę wystarczająco wiele czasu. Pewnie dopiero na następny dzień będę mógł to zobaczyć i ocenić na chłodno.
 
Jutro branzowe portale będą przeżywały armagedon i bedzie ciężko sobie te wszystkie informacje poukładać :). Narazie ochy achy, tak jak pisalem - zobaczymy
 
Jutro branzowe portale będą przeżywały armagedon i bedzie ciężko sobie te wszystkie informacje poukładać :). Narazie ochy achy, tak jak pisalem - zobaczymy
Liczę na poprawę tego co do tej pory w relacjach wielu kulało czyli:

- Lepsze strzelanie
(a przede wszystkim odgłosy, to ma mieć głębie, a nie dźwięk jak kapiszon, nawet jeżeli w rzeczywistości oczywiście tak nie jest, to dźwięk broni musi być podkręcony)

- Model jazdy
pamiętam że wielu miało do niego zastrzeżenia
(prowadzenie pojazdów przypominało jazdę mydłem)

- poprawiony model Keanu
(w szczególności twarz)
 
Hmm, w twittcie napisali że to pierwszy odcinek. Ciekawe ile jest zaplanowanych i w jakich przedziałach czasowych zostaną one udostępnione.
 
Hmm, w twittcie napisali że to pierwszy odcinek. Ciekawe ile jest zaplanowanych i w jakich przedziałach czasowych zostaną one udostępnione.
Adam Kiciński (bodaj) wspominał na konferencji, że planują co kilka tygodni wrzucać jakiś większy materiał z gry, więc możliwe, że dostaniemy odcinek co miesiąc i każdy będzie prawdopodobnie koncentrował się na innym ficzerze (pierwszy ma być poświęcony braindance).
 
Adam Kiciński (bodaj) wspominał na konferencji, że planują co kilka tygodni wrzucać jakiś większy materiał z gry, więc możliwe, że dostaniemy odcinek co miesiąc i każdy będzie prawdopodobnie koncentrował się na innym ficzerze (pierwszy ma być poświęcony braindance).

W takim razie kampania marketingowa rzeczywiście się rozkręca, dobrze. Btw. w tym gifie (który zakładam, że jest fragmentem nowego trailera) widać napis "In-game footage" więc w końcu będziemy wiedzieli jak dokładnie wygląda Night City w nocy lub o zmierzchu, co pewnie zadowoli dużo osób.
 
Jeśli to prawda ,że co około miesiąc będą pojawiać się kolejne odcinki to jestem wniebowzięty. Bałem się ,że po Wire nie pokaże się nic aż do września. No ale jeszcze nie wiadomo i się chyba niepotrzebnie nakręcam. Tak czy inaczej od dawna nie poczułem tak gwałtownego przypływu hajpu.
 
Generalnie wygląda na to, że ten 2 sekundowy clip to faktycznie jest z gry (jakiś ziomek na reddicie wyliczył, że coś tam w tle znika i się nagle pojawia, co świadczy o tym, że może być to stricte z gry). Jeśli tak, to wygląda to cholernie imponująco.
 
Hajp mi rośnie, albowiem na tym gifie jest "naprawione" coś co mnie kuło w poprzednich prezentacjach, czyli ruch uliczny. Jest gęsto jak na metropolie przystało. Jaram się.
 
Myślałem, że słońce.
Przecież w prawdziwym cyberpunku nie ma słońca. :cool:

Wiadomka.

 
Top Bottom